Įkraunama...
Įkraunama...

Papildai, vitaminai odai

Apklausa: Ar vartodajate/vartojote maisto papildus odai ir kokie buvo rezultatai? (167 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Maserati @ 2010 03 04, 19:54)
Ar duoda kokios naudos odai,plaukams zuvu taukai,pvz. kaip mollers (jei teisingai parasiau), kurie yra skysti,ne kapsulese?



labiau stiprina širdį bei apsaugo nuo aterosklerozių ar pan. blush2.gif odą beveik visi aliejai riebina. Man asmeniškai pariebėja nuo nakvišų bei žuvų taukų (omega 3) ar sėmenų aliejaus... mirksiukas.gif
Agurklės aliejų taip pat teko naudoti (kapsulėmis), bet pokyčių nepastebėjau, gal per mažai sugėriau - tik vieną kursą... blush2.gif
Odai labiausiai man patinka cinkas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 03 06, 00:24)
labiau stiprina širdį bei apsaugo nuo aterosklerozių ar pan.  blush2.gif  odą beveik visi aliejai riebina. Man asmeniškai pariebėja nuo nakvišų bei žuvų taukų (omega 3) ar sėmenų aliejaus...  mirksiukas.gif
Agurklės aliejų taip pat teko naudoti (kapsulėmis), bet pokyčių nepastebėjau, gal per mažai sugėriau - tik vieną kursą...  blush2.gif
Odai labiausiai man patinka cinkas  wub.gif


o kokiu pokyciu Jus pastebejote odai gerdama cinka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 03 06, 02:24)
labiau stiprina širdį bei apsaugo nuo aterosklerozių ar pan.  blush2.gif  odą beveik visi aliejai riebina. Man asmeniškai pariebėja nuo nakvišų bei žuvų taukų (omega 3) ar sėmenų aliejaus...  mirksiukas.gif

Daugiau jokio poveikio apart riebesnės odos, kaip kad rašėt?
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 03 06, 23:58)
[size=1][/size]

o kokiu pokyciu Jus pastebejote odai gerdama cinka?  unsure.gif


kadangi oda mano sausa ir jautri, tai kartais nuo dekoratyvinės ar nebūtinai, atsiranda alergijos, bėrimai, cinkas labai greitai juos užgydo, skatina odą regeneruotis, greičiau užgyja žaizdelės smile.gif o mano sesers oda mišri, ji geria cinką nuo spuogelių, sakė padeda, bet kiek pastebėjau ji naudoja tik vieno gamintojo. (deja, nepamenu koks...)

QUOTE(Victorious @ 2010 03 07, 11:46)
Daugiau jokio poveikio apart riebesnės odos, kaip kad rašėt?


mano oda sausa, tai man tas riebumas į naudą. blush2.gif suminkština. Paskutiniu metu pradėjau naują nakvišų pakuotę ir žuvų taukus naujus, kol kas kelioms dienoms vartojimas sustabdytas (MB minėjo,kad nuo šiu papildų greičiausiai), beria, kai išsiaiškinsiu priežastis,greičiausiai vartosiu toliau drinks_cheers.gif
Ar plaukai pasikeitė nuo to, būtų sunku spręsti, nes pats plaukas dar nebespėjo daug ataugti,kad pastebėčiau biggrin.gif O anksčiau gerdama taip pat nepastebėjau jokių pokyčių, juos jaučiu nebent pakeitusi plaukų priežiūros priemones. biggrin.gif

Visai kūno odai taip pat aliejai daugiau komforto suteikia.
Žuvų taukai iš esmės labiau patenkina širdies poreikius biggrin.gif ir mažina riziką susirgti širdies ligomis, taip pat diabetu, reumatiniu artritu, aterosklerozėmis ar pan., opiniu kolitu, mažina piktybinių auglių vystymosi riziką, tai atsakydama į Victoriuos klausimą, galiu teigti, kad pojūčių iš žuvų taukų naudos nepajausim fiziškai, nes tai beveik nėra įmanoma be medicininių tyrimų cool.gif
nebent yra tokių sutrikimų, kad poveikį geriantysis pajus. Turiiu omeny, kad žuvų taukai palaiko sveikas gleivines, mažina PMS simptomus, mažina kraujo spaudimą. Tai, tarkim, jei mano gleivinės išsausėjusios, nes sirgau kokiu gripu ar pan., naudojau negeras biggrin.gif priemones kovoje su infekcija, tai gerdama žuvų taukus pastebėsiu skirtumą mirksiukas.gif arba mano spaudimas žemas, tai ir atitinkamai jo su žuvų taukais nepakelsiu... bigsmile.gif

Rezultatas: nei žuvų taukai nei kiti aliejai negerina nei plaukų, nei nagų, nei ragų būklės lotuliukas.gif Jie tik palaiko juos sveikus. 4u.gif Jeigu jūsų plaukai ar nagai nuo prigimties yra ploni, tai juos tik galite palaikyti sveikus, naudodama šias priemones, bet savo genetikos nepakeisit 4u.gif
Jei jūs ir taip sveika, pojūčių nebus didelių, jei esate sergantis, ligotas žmogus su ne kokia plaukų, odos išvaizda, tada ir jausite skirtumus blush2.gif
Atsakyti
O gal kas bandėt Amway vitaminus odai, plaukam, nagam? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2010 03 08, 21:37)
O gal kas bandėt Amway vitaminus odai, plaukam, nagam?  ax.gif


geriu, po poros savaiciu naudojimo veida ismete spugais doh.gif
Kaip tik atejau cia paklaust gal kam taip pat buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 08, 23:35)
geriu, po poros savaiciu naudojimo veida ismete spugais   doh.gif
Kaip tik atejau cia paklaust gal kam taip pat buvo  g.gif


g.gif Niu va, o aš galvoju užsisakyti gal juos... Ne visiems vienodai veikia tie visokie papildai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 09 kovo 2010 - 17:16
Naudoju vokiskus omega-3 kapsules su lasisu taukais. man lb padejo nuo plauku slinkimo. labai susitvarke.
Atsakyti
odai ir naguciams bei moteriškoms dienoms labai padeda nakvišų aliejus. Kartą metuose pageriu. Ir labai super yra vitamino a-e kapsulės, odos gydytoja rekomendavo gerti kas menesi viena mėnesi geri kitą ne. Nakvišų aliejus tai padeda tiek nuo spuogų tiek išsausėjus odai
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2010 03 06, 01:24)
labiau stiprina širdį bei apsaugo nuo aterosklerozių ar pan.  blush2.gif  odą beveik visi aliejai riebina. Man asmeniškai pariebėja nuo nakvišų bei žuvų taukų (omega 3) ar sėmenų aliejaus...  mirksiukas.gif



As isigyjau Miolers omega3 zuvies taukus, tikiuosi pades viskam, ne tik sirdziai ir t.t 4u.gif butent ziuredama youtubei filmukus apie grazia oda ir t.t vis dazniau radau paminint zuvies taukus, kad gerai.. 4u.gif galvoju isbandysiu-manau nepakenks smile.gif
Esu gerus nakvisu kapsules, bet tik men, nes bere truputi.. dar stovi Perfectil nebaigtas.. draugei labai padejo atsiauginant plaukus
Papildyta:
QUOTE(AZURA @ 2010 02 18, 00:58)
The best odai yra zuvu taukai thumbup.gif Vat jie efekta tai duoda, ir gerai net tik odai smile.gif



Vat sakau as ir sita dalyka esu girdejus ir ne is vieno drinks_cheers.gif
Atsakyti
odai gerai vitaminas A. o is maisto - svezios morkos smile.gif
Atsakyti
neskaiciau visos temos, bet gal kas bandet sita
http://ajurvedavisie.......uktai&id=12 ? kokie atsiliepimai ?
Atsakyti