Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

ir vėl tęsiam bigsmile.gif
senesnė tema mirksiukas.gif
Atsakyti
man vus labiau pradeda patikt Teebaum veido kaukė, tokia vėsinanti, atrodo šiek tiek apvalo mano veidą wub.gif

dar nusipirkau tuos juodojo molio kaukę-miltukus, kur susimaišyt reik ..pabandysiu kurią nors dieną g.gif
Atsakyti
Morkos šalina riebalus
Pigi priemonė, palengvinanti riebios veido odos kančias, – paprasčiausia morka. Ruošdamos morkų kaukę galite vieną kitą morkytę ir sukramtyti. Sutarkuokite morką, įdėkite kiaušinio baltymą, įlašinkite kelis lašus augalinio aliejaus ir šią masę užtepkite ant veido 20-25 min. Paskui viską nuvalykite vatos tamponu ir nusiprauskite vėsiu vandeniu.
Jeigu jus neramina ne tik odos riebumas, bet ir spuogai, juos galite išgydyti per mėnesį. Tris dienas per savaitę 15-20 min. ant veido palaikykite sutarkuotų morkų kaukę. Ją geriausiai dėti per marlę, nes gali atsirasti oranžinės spalvos dėmių, o toks ,,įdegis“ jūsų greičiausiai nenudžiugins.

Nepamirškime pomidorų
Pomidorų kaukė taip pat rekomenduojama riebiai veido odai. Norėdamos pasigaminti tokią kaukę tiesiog nulupkite pomidoro žievelę, smulkiai jį sutrinkite ir užtepkite ant veido. Po 15 min. nuplaukite veidą šiltu vandeniu.
Dar viena kaukė veidui iš pomidorų gali būti gaminama taip: nulupkite pomidorą, išgrandykite sėkliukes ir sutrinkite jį su avižų kruopomis ar miltais.

Radau internete... Gal pabandyti... Mano oda riebi ir islieta spuogais. g.gif
Atsakyti
Sveikos, isbandziau nauja kauke ir galiu drasiai rekomenduoti mirksiukas.gif
user posted image

Aprasymas is Kristianos psl.
Juvena - Juvedical mask
Labai efektyvi kaukė odai atnaujinti. Unikali pirmosios pagalbos "Skin Nova" technologija sukuria palankią aplinką odos gyvybinei veiklai ir atsinaujinimui. Rezultatas - sveika, švelni, gerai prižiūrima, raminama ir optimaliai drėkinama oda. Tinka vyrams ir moterims, kurių oda yra pažeista streso ir dirgli.


Atsakyti
kas naudojat juodojo molio kaukes, tai kaip jas nuplaunat? vandeniu rankomis ar kokia spec. kempinele gal? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 13, 02:14)
kas naudojat juodojo molio kaukes, tai kaip jas nuplaunat? vandeniu rankomis ar kokia spec. kempinele gal? ax.gif

Aš tai ranom, bet, aišku, galima ir kempinėle, bus greičiau ax.gif
Atsakyti
dziustancias ant odos kaukes smarkiai sudrekinkite kempinelemis siltu vandeniu ir tada lengvai nusiplaus. (Sausaodems tokios kaukes nerekomenduojamos rinkites - alginatines) smile.gif
Atsakyti
siandien isbandziau drekinamaja veido kauke normaliai/sausai odai... man labai patiko thumbup.gif be to kaina vos 1,50lt, tiesa, tai tik meginuko dydzio pakuotei, bet man uzteks jos kokies 3 kartams wub.gif pirkau Droge, pavadinimas "HYDRO MASK"
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 13, 07:24)
dziustancias ant odos kaukes smarkiai sudrekinkite kempinelemis siltu vandeniu ir tada lengvai nusiplaus. (Sausaodems tokios kaukes nerekomenduojamos rinkites - alginatinessmile.gif


radau kažkada pirktą TBS kempinėlę veidui prausti ir pabandžiau nuplaut molio kaukę, tikrai lengviau ir greičiau thumbup.gif
beto, darau molį skystesnį, o dar ir arbatmedžio aliejaus lašelis - neuždžiūsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 08 13, 20:06)
radau kažkada pirktą TBS kempinėlę veidui prausti ir pabandžiau nuplaut molio kaukę, tikrai lengviau ir greičiau thumbup.gif
beto, darau molį skystesnį, o dar ir arbatmedžio aliejaus lašelis - neuždžiūsta  smile.gif



tai kad molio kaukiu visa esme ir yra tame, kad jos turi sudziuti ir susitraukti ant odos. Jei tau tas pojutis nemalonus, tai gal reiketu isbandyt nedziustancias kaukes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2008 08 14, 07:58)
tai kad molio kaukiu visa esme ir yra tame, kad jos turi sudziuti ir susitraukti ant odos. Jei tau tas pojutis nemalonus, tai gal reiketu isbandyt nedziustancias kaukes? smile.gif


turi uždžiūti ant odos? g.gif
aš maniau kaip tik nepageidaujama, kad uždžiūtų, dėl to ir galima atseit vandeniu papurkšt, su pienu molį maišyt, aliejaus įlašint unsure.gif
man tai nėra nemalonus pojūtis, nes tepu tik ten, kur oda riebi ir spuogelių kyla
Atsakyti
ir dar, jeigu molis ant odos neuždžiūsta, tai ką jis neveiksmingas tuomet? g.gif
Atsakyti