Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

o kokia kauke rekomenduosit sausai serpetuojanciai odai? blink.gif Nors is tikruju nezinau kokia mano oda - misri - labai riebaluojasi, bet ir serpetuoja.... gal dehidruota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 08 28, 16:14)
o kokia kauke rekomenduosit sausai serpetuojanciai odai?  blink.gif  Nors is tikruju nezinau kokia mano oda - misri - labai riebaluojasi, bet ir serpetuoja.... gal dehidruota?  g.gif

Gal tiesiog reikia nusveisti su sveitikliu veiduka 2-3 kartus per savaite, su didesnemis granulemis, jos nusveis negyvos odos sluoksni, su kremukais mes tik prilipdom tas atplaiseles (nezinau kaip taisyklingiau pavadinti) ax.gif nes kazkaip keista jeigu labai riebaluojasi, tai vadinasi arba misri, arba riebi oda unsure.gif
Atsakyti
o ką parekomenduotumėt raustančiai jautriai odai ax.gif norisi kažko drėkinančio/ maitinančio/ valančio (aišku vienoj kaukėj visos šitos funkcijos nebus), juodasis molis man per aštrus, raudona vaikštau paskui visą vakarą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juxt: 28 rugpjūčio 2008 - 18:00
QUOTE(Juxt @ 2008 08 28, 18:57)
o ką parekomenduotumėt raustančiai jautriai odai  ax.gif  norisi kažko drėkinančio/ maitinančio/ valančio (aišku vienoj kaukėj visos šitos funkcijos nebus), juodasis molis man per aštrus, raudona vaikštau paskui visą vakarą  doh.gif


tokiai odai nereiketu jokiu grieztu proceduru, molis labiau skirtas riebiasnei odai.
numanau pas tave yra issiplete kapiliarai, tai drekinti tau reikia ir naudoti kremuka kad neplystu raudonis stiprinti kapiliarus.
as zinau viena drekinanti gera hydrasun vadinasi apie 90lt, ir nuo kapiliaru hema vadinasi
Atsakyti
QUOTE(marinaa @ 2008 08 28, 20:38)
tokiai odai nereiketu jokiu grieztu proceduru, molis labiau skirtas riebiasnei odai.
numanau pas tave yra issiplete kapiliarai, tai drekinti tau reikia ir naudoti kremuka kad neplystu raudonis stiprinti kapiliarus.
as zinau  viena drekinanti gera hydrasun vadinasi apie 90lt, ir nuo kapiliaru hema vadinasi


jo, apie kapiliarus atspėjai drinks_cheers.gif šiaip pas mane oda yra mišri, tik T zona riebaluojasi, o skruostai l.jautrūs ir išryškėją kapiliarai
bet šiai[ ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
man keistas dalykas nutiko unsure.gif
katik nusiploviau juodo molio kauke ir visas veidas raudonom demem ismustas blink.gif manau kad praeis per kokia valanda, bet vistiek keista- kas cia ivyko? ne pirma karta sia kauke tepiausi- tiesiog dabar buvau padarius ilgesne pertrauka be jokiu kaukiu, bet anksciau man nuo sito molio tokiu dalyku nebudavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 07, 19:59)
man keistas dalykas nutiko unsure.gif
katik nusiploviau juodo molio kauke ir visas veidas raudonom demem ismustas blink.gif  manau kad praeis per kokia valanda, bet vistiek keista- kas cia ivyko? ne pirma karta sia kauke tepiausi- tiesiog dabar buvau padarius ilgesne pertrauka be jokiu kaukiu, bet anksciau man nuo sito molio tokiu dalyku nebudavo unsure.gif

Man irgi taip buvo, tos demes pranyko tik per nakti, idomu labai, pirmakart, kai dejau - nieko, o va antrakart kai naudojau, tai tos demes ir pasirode g.gif
Atsakyti
gal kas gali įmesti kaip ta išgirta Teebaum kaukė atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Vitutexe @ 2008 09 08, 13:56)
Man irgi taip buvo, tos demes pranyko tik per nakti, idomu labai, pirmakart, kai dejau - nieko, o va antrakart kai naudojau, tai tos demes ir pasirode g.gif



na man vakar tos demes per pora valandu pranyko kai uztepiau kremuko, bet dabar jau bijosiu naudot ta juoda moli unsure.gif bandysiu zydra, maciau dar metes pakelis vonioj neprakirptas smile.gif o gal kas zinot kokia valancia kauke ne tokia stipria kaip molis? kad nedirgintu odos. kazkur skaiciau geru atsiliepimu apie Lumene kauke su durpem lygtais, gal kas naudojot? kaip ji ar nedziovina labai veido? dar naudoju rasos valomaja- tai matyt mano oda priprato prie svelnaus jos poveikio thumbup.gif ir uztai taip keistai sureagavo i juoda moli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 09 08, 13:07)
gal kas gali įmesti kaip ta išgirta Teebaum kaukė atrodo?


gal šita g.gif
user posted image
arba šita g.gif
user posted image
Atsakyti
Na man ji patinka, tuo paciu metu nusipirkau ir teebaum, ir propeller, tai man teebaum labiau patiko, nors jos sudety yra kaolin, kuris turetu kimst poras, bet nieko panasaus nepastebejau, nera tokio super duper poveikio, taciau profilaktiskai visai nieko, oda tikrai kazkiek pagrazeja po jos, be to maloniai saldo, galima laikyti 30min, na man ji patinka thumbup.gif o tas antras tai tikrai lygtais sveitiklis-prausiklis, kiek paskaiciau apie ji svetaineje rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. O sakykit kur man ieskot Teebaum kaukes - parduotuvese kur nors ar vaistinese?
Tai kaip suprantu (gal ka praleidau..) - ji riebiai odai? Valo inkstirus?

O ten kazkas pirma karta girdi apie hialurono rugsties tabletes:
Yra.
Ir ne tik tableciu... bet ir kapsuliu. Ir gamintoju ivairiu... Biocel, Bioderm ir kt. Tarp kitko jos puikiai veikia. Gal net ir geriau nei kosmetiniu priemoniu sudetyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maam: 10 rugsėjo 2008 - 09:15