Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

taip pat vakar isbandziau is avon'o pirkta kauke su sake ir ryziais (nulupama). kvapas tai tooks pasakiskas wub.gif labai patiko, nulupus oda paskaistejo,pagrazejo, snd ziuriu ir maziau inkstiru, gal ne tik nuo kaukes, bet vistiek manau ji prisidejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebru @ 2011 02 17, 21:10)
taip pat vakar isbandziau is avon'o pirkta kauke su sake ir ryziais (nulupama). kvapas tai tooks pasakiskas  wub.gif  labai patiko, nulupus oda paskaistejo,pagrazejo, snd ziuriu ir maziau inkstiru, gal ne tik nuo kaukes, bet vistiek manau ji prisidejo  4u.gif



turėjau šią kaukytę ansčiauai kvapas tikrai laaabai patiko.Efekto didelio man nebuvo, bet šiaip patiko ji man smile.gif

o a išbandžiau šiandien Biocell kaukę,nes labai odytė sausa buvo.TAi man patiko,sakyčiau tikra gan gėrai padrėkino:)
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2011 02 18, 00:30)
turėjau šią kaukytę ansčiauai kvapas tikrai laaabai patiko.Efekto didelio man nebuvo, bet  šiaip patiko ji man smile.gif

o a išbandžiau šiandien Biocell kaukę,nes labai odytė sausa buvo.TAi man patiko,sakyčiau tikra gan gėrai padrėkino:)

Aha,Biocell ir man labai patiko ir tiko
Atsakyti
Gal kuri bandet is korejos ar kinieciu firmos kaukiu g.gif Naruko firmos pvz..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 03 06, 22:19)
Gal kuri bandet is korejos ar kinieciu firmos kaukiu  g.gif Naruko firmos pvz..

Jei galite, ikelkite paveiksliuka g.gif
Atsakyti
tos avon su sake ir ryziais negalima naudoti jei oda sausa ir jautri, plona, nes dar labiau sausina, o ta nuplesimas bereikalingai tampo
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti