Įkraunama...
Įkraunama...

Veido kaukės

sveikutes, kuom nuraminat veido oda po molio kaukiu? (kai ji raudona)
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2011 01 27, 01:37)
sveikutes, kuom nuraminat veido oda po molio kaukiu? (kai ji raudona)

Galima nuraminti raminančia/drėkinančia kauke, papurkšti terminio vandens ar pabandyti nuraminti, pvz., ramunėlių nuoviru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2011 01 27, 00:37)
sveikutes, kuom nuraminat veido oda po molio kaukiu? (kai ji raudona)

gali buti, kad cia tokia reakcija i kauke, kartais buna parasyta prie salutiniu reiskiniu, tai jei taip, praeis su laiku, o sekanti karta raudonuos vis maziau. O tas raudonumas kokio pobudzio? Kaip spuogeliai, ar kaip gerai pasideginus sauleje?
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 27, 00:13)
gali buti, kad cia tokia reakcija i kauke, kartais buna parasyta prie salutiniu reiskiniu, tai jei taip, praeis su laiku, o sekanti karta raudonuos vis maziau. O tas raudonumas kokio pobudzio? Kaip spuogeliai, ar kaip gerai pasideginus sauleje?

Man po 1 karto,kai ilgai laikiau molio kauke,labai paraudo veidas(kaip nudegus saulej),pamenu,tada laikesi raudonumas kokias 2 dienas. Ir nuo to karto, kai uztepu molio kauke, veidas po jos visad buna paraudes,bet paraudimas greit isnyksta (nors anksciau isvis nerausdavo).
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 27, 15:02)
Man po 1 karto,kai ilgai laikiau molio kauke,labai paraudo veidas(kaip nudegus saulej),pamenu,tada laikesi raudonumas kokias 2 dienas. Ir nuo to karto, kai uztepu molio kauke, veidas po jos visad buna paraudes,bet paraudimas greit isnyksta (nors anksciau isvis nerausdavo).

Tai aisku, kad netinka.
Atsakyti
Gal kas nors bandet gintaro kauke? tai gintaro dulkeles, kurias reikia sumaisyti su vandeniu ir tepti ant veido...susigundziau ir nusipirkau "Moters pasaulis" parodoje...bet atrodo, busiu uzkibus ant reklamos, nes jokios naudos kol kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 27, 21:42)
Tai aisku, kad netinka.

Bet molis man geriausiai isvalo oda...
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 01 30, 16:51)
Bet molis man geriausiai isvalo oda...

Tai teks pasirinkti, arba geras valymas ir sudirgimas arba alternatyvos paieska ax.gif O visi moliai taip reaguoja? Ir nemazeja paraudimas po kokiu 4-5 kartu??
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 01 30, 20:27)
Tai teks pasirinkti, arba geras valymas ir sudirgimas arba  alternatyvos paieska ax.gif O visi moliai taip reaguoja? Ir nemazeja paraudimas po kokiu 4-5 kartu??

Geriausiai skamba paskutinis variantas ,,alternatyvos paieska" smile.gif
Jo,po visu moliu taip parausta ir nemazeja po to vienintelio karto,kai ilgokai laikiau moli ir buvo paraudes veidas (kaip ir rasiau,tasyk,tai labai ,ir laikesi paraudimas ilgokai).
Atsakyti
Isbandziau Dizao veido kauke wrinkle smoothing su rykliu aliejumi ir keramidais...girdejau, kad ji gera, bet man nelabai tiko...veida traukti pradejo, bet cia nieko keista mano veido oda sausa, tai nuo daug ko taip buna...
Atsakyti
Šiandien išbandžiau Montagne Jeunnesse šokolado kaukę ir man laabai patiko thumbup.gif
sutrauke poras,pravale inkštirus ir kvapas super,dar dabar po valandos užuodžiu šokoladą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ebru @ 2011 02 13, 20:54)
Šiandien išbandžiau Montagne Jeunnesse šokolado kaukę ir man laabai patiko  thumbup.gif
sutrauke poras,pravale inkštirus ir kvapas  super,dar dabar po valandos užuodžiu šokoladą biggrin.gif

Man Akamuti sokoladine is naturatos nereali irgi thumbup.gif
Atsakyti