Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš - tėvelio vaikas!"

Aš – tėvelio vaikas!

-Mano tėtis išmokė mane žvejoti! – O mes su tėčiu kas vakarą žaidžiam kompiuterinius žaidimus! – Mano tėtukas paskaito pasakų prieš miegą! – O aš padedu tėtuliukui garaže taisyti mašiną! – Mane tėveliukas išmokė važiuoti dviračiu! O mano mamytė visada sako, kad aš – tėvelio vaikas!

Birželio 5-oji – Tėvo diena! Ta proga skelbiame naują fotokonkursą forume “Aš – tėvelio vaikas Siųskite konkursui vieną nuotrauką, kurioje jūsų vaikas/-ai ir jų tėtis (patėvis) smagiai leidžia laiką kartu: dirba, linksminasi, mokosi, tvarkosi ir t.t. Nuotraukoje turi gerai matytis ir tėtis ir jo vaikas/-ai. Laukiame tokių nuotraukų, kuriose atsispindėtų patys gražiausi tėčio ir vaiko santykiai, pati įvairiausia ir įdomiausia jų veikla. Portretinės nuotraukos nebus tvirtinamos (Taip pat nesiųskite nuotraukų, kuriose vaikai su alaus buteliais, cigarečių pakeliais...). Stenkitės išrinkti tokią nuotrauką, kuri būtų įdomi ne tik jums, bet ir kitiems.

Nepamirškite paklausti savo vyrų, ar jie sutinka, kad jų nuotraukos būtų publikuojamos internete, supermama.lt fotokonkurso galerijoje!

Primename, kad dėl nuotraukų tinkamumo konkursui (temos atitikimo, reikalavimų nuotraukoms paisymo, estetiškumo, nuobodumo/įdomumo ir pan.) galutinį sprendimą priima ir nuotraukas savo nuožiūra tvirtina / netvirtina forumo administratoriai.
Kitas taisykles rasite štai čia
Sugalvokite kuo originalesnį, šmaikštesnį pavadinimą – taip nuotrauka sulauks daugiau dėmesio ir pelnys daugiau balsų. Pavadinimą rašykite naudodami lietuviškus simbolius (ų, š, ą, ž ir kt.)
Nuotraukas fotokonkursui pateikti galėsite 2005 06 02 – 2005 06 16.
Už tris labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 06 17 –2005 06 20.
Dalyvaukite ir laimėkite šaunius konkurso rėmėjų prizus - Gintarinės vaistinės dovanų kuponus!

SuperPrizai!!!

Pirmos vietos laimėtojui atiteks net 100 Lt. dovanų kuponas!!!
Kitiems - net keturiems finalistams - 50 Lt. kuponus.


[attachmentid=21825]

Sėkmės smile.gif
Atsakyti
O tas tėvelis turi gerai matytis būtent iš priekio (neapibrėžta)? O jei jis gerai matosi iš užpakalio - bet gerai matosi, ryškiai - tai jau netinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2005 06 02, 11:41)
Jau paruošiau nuotrauką biggrin.gif
laukiu kol atsiras konkursas konkurų saraše biggrin.gif

Aš jus pažinau rolleyes.gif
o mano nuotraukos kol kas netvirtina cry.gif Gal neįdomi visai doh.gif
Atsakyti
Kaip gražu, leido ir tėveliams pasireikšti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūra_: 02 birželio 2005 - 15:21
Kajus su tatuku be konkurentų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduza @ 2005 06 02, 08:27)
aciu  wub.gif ,tvarkele drinks_cheers.gif

Meduzinas su meduzka irgi super thumbup.gif

Beliko trečią fotkę nusižiūrėti ir jau žinosiu kam skirsiu visus savo balsus rolleyes.gif
Atsakyti
vyrai su vaikais man taaaaip grazu! tada vyrai praranda ta savo demostruojama stipruma (ar kaip cia issireikst) ir tampa tokiais mielais ir atsidavusiais smile.gif 4u.gif
Atsakyti
" Pasibučiuojam, tėti" wub.gif - labai, labai mirksiukas.gif
Ir mūsų tėtūnas- įleistas į konkursą .......ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 02 birželio 2005 - 16:18
QUOTE(rima 55 @ 2005 06 02, 10:57)
Tai balsuoji tik už tuos, kuriuos pažįsti?

Šiaip balsuoju už MAN geriausias nuotraukas, o šį kartą dar ir sutapo, kad pažįstamos mirksiukas.gif
Laukiu trečios fotkės įdomios, nes trečias balsas dar laisvas smile.gif
Atsakyti
Strielka, aš jau įdėjau smile.gif Tik įtariu kaip visada po konkurso rasiu kokią krūtą fotkę ir graušiuos, kad neįdėjau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2005 06 02, 19:14)
Jau mačiau  4u.gif va apie tą pačią žinok ir pagalvojau kad galėtum įdėt  biggrin.gif laugh.gif

bet nuotrauka thumbup.gif ,verta pirmu vietu kol kas thumbup.gif biggrin.gif
ale negalesiu trurbut uz balsuot,bo taure pazystu doh.gif ,ka daryt tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
O man "Apžiūrinėjam gėlytes!!!" thumbup.gif wub.gif wub.gif. Ir "pasibučiuojam, tėti" thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti