Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš - tėvelio vaikas!"

Fainas konkursas, bet mes nedalyvausime turbut, nes musu tevelis mane "ant blakstienu" pastatys, jei jo super-atvaizda idesiu i ineta cry.gif
Taure, nu si karta, idejai SUPER!!!!!!!!!!!!! fotke.. manau tikrai lyderiuasit, ir dar kita labai patiko "pasibuciuokim' - itariu, kad cia Strielkos.. siuo metu dvi sitos labai labai
Atsakyti
QUOTE(Fasolka @ 2005 06 03, 05:43)
Fainas konkursas, bet mes nedalyvausime turbut, nes musu tevelis mane "ant blakstienu" pastatys, jei jo super-atvaizda idesiu i ineta cry.gif
Taure, nu si karta, idejai SUPER!!!!!!!!!!!!! fotke.. manau tikrai lyderiuasit, ir dar kita labai patiko "pasibuciuokim' - itariu, kad cia Strielkos.. siuo metu dvi sitos labai labai



Geriau būtų, kad komentuotumėt nuotrauką, o ne niką. Nemanot? Tai ir paslaugą padarysit- atkreips dėmesį kitų į tą nuotrauką, pareklamuosit. O dabar dar ir draužiama reklama užsiimat, išduodat kur kieno nuotrauka.
Atsakyti
Va va. Tikrai būtų geriau ir teisingiau.
Atsakyti
Na jei ir komentavo kuri nors nika, bet pavadinimo tai tiksliai nepasake, kuri kurios yra nuotrauka, taigi kokia cia reklama? g.gif ax.gif tik Fasolka parase kad itaria... bet cia irgi dar neaisku... beje perskaiciau visas taisykles, nei viena nei vienos jos nepazeide ax.gif taip kad...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 03 birželio 2005 - 09:21
Strielka, kvailam reikia būt, kad nesuprast iš užuominų, kas kuri kieno. Taure joja, o tu buciuojiesi. O, tai uždavinys. Balsuokit visi, tokios fainos nuotraukos!!!Gerai, man tai dzin, bet jauskit ribas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 06 03, 10:30)
Strielka, kvailam reikia būt, kad nesuprast iš užuominų, kas kuri kieno. Taure joja, o tu buciuojiesi. O, tai uždavinys. Balsuokit visi, tokios fainos nuotraukos!!!Gerai, man tai dzin, bet jauskit ribas ax.gif



Nezinau is kur tiek pavydo pas tamsta, bet niekas nieko nevercia uz nieka balsuot, zmones patys issirinks ir nei viena nezinosim nei kas nei uz ka balsavo mirksiukas.gif Dauguma net neskaito cia tu komentaru ir balsuoja uz jam labiausiai patikusias foto. As galiu sakyt bet ka, uz ka balsuosiu, o prabalsuot uz visiskai kitas foto, juk prie rezultatu neparasyta - balsavo tas tas ir anas tongue.gif
O atpazint visiskai nesunku, nes musu vaiku nuotrauku pilna SM, tai gal man dar pries konkursus reik viska uzslaptint persivadint kitu niku kad tik niekas nepazintu netycia? ph34r.gif Na pazino, nesusilaike pagyre, isplepejo, bet kolkas kaip rasiau ner tokiu taisykliu kad tai draustu.
Atsakyti
Strielka, pavydas man gan svetimas jausmas mirksiukas.gif

perskaitykit konkurso sąlygas, kur draudžia tokias reklamas. Juk parašą įsidėdama su savo nuotraukos reklama nepriversi nieko už tave balsuoti, bet tokia reklama negalima.
"11. Siekiant lygių teisių visiems konkurso dalyviams, draudžiama atidarinėti naujas forumo temas, kviečiančias balsuoti už vieną ar kitą nuotrauką konkurse, taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti asmeninio profilio parašuose. Už šios taisyklės nepaisymą konkurso dalyvis gali būti diskvalifikuotas."

Kaip supranti "taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ".

nėra reikalo ginčytis. Aptarinėkit neminėdamos niku.
Atsakyti
Už kitų veiksmus aš neatsakau schmoll.gif juk jei jau paminėjo mano niką, netriu tokios galios kad tą komentarą ištrint galėčiau... Tegul moderatoriai trina, jei tai TIKRAi pažeidė taisykles mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 03 birželio 2005 - 10:03
taip pat tada reiketu ištrint ir tuos komentarus kurios parašė: "na va ir aš idėjau savo foto" arba "mane jau patvirtino" ir pan., juk labai nesunku ir tada atskirt ka idejo ir ka patvirtino... tai irgi pagal Kopa pažeidžia taisyklę " taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ".

Atsakyti
Pasakiau viską, ką norėjau. Aptarinėkit neminėdamos nikų.

Atsakyti
citata iš taisyklių "taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti" nereiškia, kad komentaruose negalima parašyti tokių komentarų, kaip "Na va, ir aš jau dalyvauju" "mus jau patvirtino". Tas sakinys taisyklėje reiškia, jog negalima rašyti tokio tipo komentaro: "aš dalyvauju konkurse X, mano nuotrauka Y. Balsuokit už mus štai čia ....."
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 06 03, 12:22)
citata iš taisyklių "taip pat patalpinti informaciją apie dalyvavimą konkurse ir prašymą balsuoti" nereiškia, kad komentaruose negalima parašyti tokių komentarų, kaip "Na va, ir aš jau dalyvauju" "mus jau patvirtino". Tas sakinys taisyklėje reiškia, jog negalima rašyti tokio tipo komentaro: "aš dalyvauju konkurse X, mano nuotrauka Y. Balsuokit už mus štai čia ....."


o kaip su kitų žmonių komentarais, kurie atpažysta tavo vaiką ir pasako, kad "čia ta foto turbūt to ir ano", arba "jūsų foto man labai patinka" ir įvardija niką bet nepasako pavadinimo? g.gif Taip suprantu kad tai irgi nėra taisyklių pažeidimas, juk ne pats save "reklamuoja".
Tai va norėjau sužinot ar aptarinėjant GALIMA minėt niką ar ne, aš būtent tokios taisyklės nemačiau, o čia tvirtina kitos narės kad tai Griežtai draudžiama daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 03 birželio 2005 - 11:39