Įkraunama...
Įkraunama...

"Aš - tėvelio vaikas!"

Oho, kiek jau daug nuotraukų šitame konkurse smile.gif Keletą labai fainų jau nusižiūrėjau, bet iki konkurso galo jaučiu dar daug kartų nuomonė pasikeis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2005 06 03, 12:37)
o kaip su kitų žmonių komentarais, kurie atpažysta tavo vaiką ir pasako, kad "čia ta foto turbūt to ir ano", arba "jūsų foto man labai patinka" ir įvardija niką bet nepasako pavadinimo? g.gif Taip suprantu kad tai irgi nėra taisyklių pažeidimas, juk ne pats save "reklamuoja".
Tai va norėjau sužinot ar aptarinėjant GALIMA minėt niką ar ne, aš būtent tokios taisyklės nemačiau, o čia tvirtina kitos narės kad tai Griežtai draudžiama daryt  g.gif


ne, tiek stipriai suvaržyti "žodžio laisvės" negalime tongue.gif mirksiukas.gif tiesiog visi stenkimės vengti reklamos. O komentarai šioje temoje skirti aptarti nuotraukas, temą, taiklius pavadinimus, paspėlioti laimėtojus, savo favoritus pavardinti ir smagiai leisti laiką iki konkurso pabaigos gathering.gif
Atsakyti
Ha - ha fainas konkursas, ir labai naudingas laugh.gif jau atpažinau bendradarbi vieną, malonu pamatyti jo lelių, pamačiau vyro draugą laugh.gif drinks_cheers.gif
Smagios nuotraukytės
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Nuotraukytės tikrai kai kurios labai smagios, kai kurios labai "šiltos" wub.gif spinduliuoja didele meile, ne tik mamos- supermamos, bet ir tėčiai - supertėčiai wub.gif Kaip jie šiltai moka apsikabint, smagiai pažaist thumbup.gif
Atsakyti
oj gerų foto yra good.gif aš net nerandu savo albumuose tokios foto dabar, kuri kažkuo išsiskirtų g.gif sunku konkuruot biggrin.gif , o jei dar keletą dienų delsiu ir neįdėsiu, tai turbūt vėliau dar sunkiau bus doh.gif
Atsakyti
Ar su reklama, ar be reklamos, "Pasibučiuokim" pakolkas fainiausia thumbup.gif
Atsakyti
pastebejau, jei konkursas su suaugusiu, tai daug daugiau ziurima ir kalbama thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir vienaip žiūriu, ir kitaip - nu niekaip nedašunta, kuo taip visiems užstrigo ta "pasibučiuokim"? blink.gif (nieko asmeniško, aš tiesiog apie pačią foto) Man daugiau dėmesys krypsta į nuotraukas, kur užfiksuotas "veiksmas" - ar glostomas arklys, ar apžiūrinėjamas šuo, ar supamasi sūpynėse dviem aukštais, ar keliaujama po kalnus, ar griūvama į baseiną... Na, gali būti, kad ieškoma "grynų" emocijų - šiuo atveju ir graži, ir meniška, ir emocinga nuotrauka yra ta, kur vaikas tėtei ant galvos dangaus fone. Tikrai neeilinė, nebuitiška, su mintimi. Kalbu visiškai nešališkai, nes nepažįstu nei vieno iš dalyvaujančių. Tiesiog nustebino toks keistas užsiciklinimas komentaruose ant, mano požiūriu, vienos pilkiausių nuotraukų...
Atsakyti
Dar viena labai graži - "Teveli, milu milu...". Ir spalvinga, ir šilta tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 06 03, 15:05)
Ir vienaip žiūriu, ir kitaip - nu niekaip nedašunta, kuo taip visiems užstrigo ta "pasibučiuokim"?  blink.gif (nieko asmeniško, aš tiesiog apie pačią foto) Man daugiau dėmesys krypsta į nuotraukas, kur užfiksuotas "veiksmas" - ar glostomas arklys, ar apžiūrinėjamas šuo, ar supamasi sūpynėse dviem aukštais, ar keliaujama po kalnus, ar griūvama į baseiną... Na, gali būti, kad ieškoma "grynų" emocijų - šiuo atveju ir graži, ir meniška, ir emocinga nuotrauka yra ta, kur vaikas tėtei ant galvos dangaus fone. Tikrai neeilinė, nebuitiška, su mintimi. Kalbu visiškai nešališkai, nes nepažįstu nei vieno iš dalyvaujančių. Tiesiog nustebino toks keistas užsiciklinimas komentaruose ant, mano požiūriu, vienos pilkiausių nuotraukų...


pilnai su tavim sutinku, isvardinai labai isedemetinas fotkes drinks_cheers.gif
o buckis man tokia kastienybe, kur vyksta vos ne kas valanda tongue.gif biggrin.gif aisku, silta foto, bet yra labiau thumbup.gif
Atsakyti
tiek daug graziu foto, kad nezinau kaip reiks isrinkt... doh.gif wub.gif
Atsakyti
Negaliu niekaip išrinkti, kokią nuotrauką įkelti. Drąsiai mamos įkelia besimaudančių tėčių nuotraukas, man kažkaip nesinori, nors fainų turim.. unsure.gif Kol kas žvalgausi tik smile.gif
Atsakyti