Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų ir naujoji animacija - 3 dalis,

QUOTE(dzhina @ 2008 08 19, 23:10)
Labutis 4u.gif
nerandu niekaip Garfildo pirmo filmo blush2.gif ...tik antras yra...prisizvengem visa seima thumbup.gif
gal kas idetu pirma filma mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif


Įdėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 08 20, 21:55)
Įdėsiu  4u.gif

VALIO!!! thumbup.gif
ACIU LABAI!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 08 20, 22:18)
VALIO!!! thumbup.gif
ACIU LABAI!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Prašau :4u

Garfieldas 2004 m LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HERBERA @ 2008 08 20, 12:06)
Parsisiunčiau aš tą programą, bet nesiseka man su ja susidraugauti, vis mėto kažkokias klaidas.
Gal yra kur aprašymas kaip su ja dirbti.
Ačiū

nagi nagi, prasom placiau... kaip dirbti aprasymo tikriausiai nera. Autoriaus puslapyje yra FAQ (dazniausiai uzduodami klausimai ) RU kalba. yra forumas RU kalba.

ar issaugai keliu struktura ispakuodama? turejai greta programos gauti keleta direktoriju (plugins, plugins2, langs, caplet***... ). jei ka, tai trink viska ir ispakuok is naujo.
Sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 08 21, 04:42)

ACIU LABAI notworthy.gif
atsisius tik po paros su mano internetu doh.gif
Atsakyti
radau tik Sreka 3, ax.gif
gal kas turit 1 ir 2 Sreka LT? blush2.gif
as bent jau nerandu 2shared... doh.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 08 21, 12:04)
gal kas turit 1 ir 2 Sreka LT?


Šreką 2 radau MegaUpload, jei bandysi siųstis, pirma isiinstaliuok toolbarus šios programos mirksiukas.gif
http://www.megaupload.com/?d=CQEI7ODT
http://www.megaupload.com/?d=UPX253D9
http://www.megaupload.com/?d=G1X1JQDZ

Išarchyvuojant slaptažodis: saulytele-erdvese.org

Kaip siųstis? Spaudžiate ant nuorodos ir jus permes į kita puslapį ir viršuje paprašys įvesti kodą
user posted image
kai jį įvesite ir paspausite Download, permes dar į kitą psl. kuriame pradės bėgt 45 sec.
user posted image
Prabėgus joms išmes mygtuką Clich here to Downlaod.
user posted image
Viskas.
Jei to neįvyko kas parašyta aukščiau, žiūrėkite kas parašytą žemiau.


Jei tokį gaunate užrašą, gerai paskaitykite ko jūsų prašo, o ne šaukite, neina, padėkit, nesiunčia ir t.t [Žiūrėkit užrašą žemiau]

user posted image

All download slots assigned to your country (Lithuania) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!


To begin installing the Megaupload Toolbar, click the button below.
nu ir spauskite
Download The Megaupload Toolbar
Taigi, einate ir parsisiunčiate tą toolbarą, kuris atsiminkite integruojasi per IE (internet explorerį) ir per jį dedate nuorodas, kad galėtumėte siųstis. Kai gausite jau siųstis failą, jums automatiškai įjungs downlauderį, jei tokį naudojate, tada galėsite pratęsti savo siuntinius betkada.

Taigi:
1. Nukopijuojate kokią nors nuorodą ir įsimetate į Internet Explorer(IE)
2. Spaudžiate enter arba Go
3. Permes į tą psl., kur reikės įrašyti Kodą, įrašote ir einate toliau.
4. Laukiate kol prabėgs tos secundės.
5. Spaudžiate Download ir jei naudojate kokį downloaderį, paspaudus siųsti jis jums įsijungs.
6. Viskas daroma tik tada kai jau parsiųstas/instaliuotas tas toolbaras

Visada laikykite įjungę savo downlauderius(flashget, getright, regetdeluxe ar kokius ten naudojate) Kai tik prabėgs secudės ir paspausite Download iškarto jūsų downlauderis pagriebs linką ir prasidės siuntimas.
Taip pat galite užsiregistruoti, pačiame viršuje, kairioje pusėje susiraskite free Membership ir tada galėsite nelaukt tų secundžių, bustik 24 secundės kol pradės siųsti
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 08 21, 14:47)
Šreką 2 radau MegaUpload, jei bandysi siųstis, pirma isiinstaliuok toolbarus šios programos  mirksiukas.gif
...............

oi ne...cia jau ne man isikirsti i visa sita reikala... blush2.gif
Aciu labai uz varga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 08 21, 14:57)
oi ne...cia jau ne man isikirsti i visa sita reikala... blush2.gif
Aciu labai uz varga 4u.gif


Eik jau, net nebandei, kas čia sunkaus schmoll.gif iš pradžių spaudi download Megaupload Tollbar (kaip ir filmą siunčiant, failo atvėrimo langelyje paspaudi ok ir atsiunti). Ant atsiradusios ikonos M raide paspaudi, paskui visur NEXT, ir FINIS. O po to ant mano įdėtos nuorodos pasispaudi ir suvedi tik 3 raides ir Download, paprasčiau nebūna Džina, manęs irgi niekas nieko nemokė, pati skaičiau kas parašyta, spaudinėjau tol, kol viską išmokau, prašom pabandyti mirksiukas.gif
Papildyta:
Na, tiek tos, pati atsisiųsiu ir įdėsiu 2Sharedo saugyklą, išlepot tinginėliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2008 08 21, 15:30)
Eik jau, net nebandei, kas čia sunkaus  schmoll.gif  iš pradžių spaudi download Megaupload Tollbar (kaip ir filmą siunčiant, failo atvėrimo langelyje paspaudi ok ir atsiunti). Ant atsiradusios ikonos M raide paspaudi, paskui visur NEXT, ir FINIS. O po to ant mano įdėtos nuorodos pasispaudi ir suvedi tik 3 raides ir Download, paprasčiau nebūna Džina, manęs irgi niekas nieko nemokė, pati skaičiau kas parašyta, spaudinėjau tol, kol viską išmokau, prašom pabandyti  mirksiukas.gif
Papildyta:
Na, tiek tos, pati atsisiųsiu ir įdėsiu 2Sharedo saugyklą, išlepot tinginėliai  lotuliukas.gif

man visi sitie dalykai tai tamsus miskas... doh.gif
bandziau kelis sykius atsisiusti ta programa kur siulo semkaa, s...delis gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 08 21, 15:59)
man visi sitie dalykai tai tamsus miskas... doh.gif
bandziau kelis sykius atsisiusti ta programa kur siulo semkaa, s...delis gavosi blush2.gif

O paklaust tai nelygis? USDownloaderis Megaupload'a irgi suvalgo. Pats raides iveda, ir toolbaru nereikia (toolbaras berods tik ikelimui ir tereikalingas ).
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(semkaa @ 2008 08 21, 16:49)
O paklaust tai nelygis? USDownloaderis Megaupload'a irgi suvalgo. Pats raides iveda, ir toolbaru nereikia (toolbaras berods tik ikelimui ir tereikalingas ).
drinks_cheers.gif

Tai kad geda klausti, nes as visu tu terminu ir pavadinimu nezinau (nesenai suzinojau kas yra darbastalis, as tai vadinau ekranu lotuliukas.gif
Atsakyti