Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų ir naujoji animacija - 3 dalis,

zidinga dekui labai labai uz toma ir jery aciuks.gif aciuks.gif ok.gif mano mazyliai juokiasi dabara skanei susede,o ir ramybes biskutis buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2008 08 26, 11:13)
zidinga dekui labai labai uz toma ir jery aciuks.gif  aciuks.gif  ok.gif mano mazyliai juokiasi dabara skanei susede,o ir ramybes biskutis buna 4u.gif

džiugu ,kad mažyliams patinka,ir mamytei ramybės nors truputi yra. biggrin.gif
Atsakyti
gal kam aktualu: rugsėjo 1d. linkomanijoje laisva registracija, t.y. be pakvietimų.
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2008 08 30, 12:54)
gal kam aktualu: rugsėjo 1d. linkomanijoje laisva registracija, t.y. be pakvietimų.

Kaip ten patekt?O prisiregistruoji,o kas toliau?
Atsakyti
gal galima psl adresa suzinoti? ivedu linksmomanija.lt ir neranda
Atsakyti
QUOTE(gania @ 2008 09 01, 14:08)
gal galima psl adresa suzinoti? ivedu linksmomanija.lt ir neranda

taigi ne likSMomanija.lt o linKomanija.lt
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2008 09 01, 14:12)
taigi ne likSMomanija.lt o linKomanija.lt
mirksiukas.gif

o as prisiregistravau linkomanija.net, nes jei .lt tai ten nieko nesuprantu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 09 01, 14:26)
o as prisiregistravau linkomanija.net, nes jei .lt tai ten nieko nesuprantu... unsure.gif


taip linkomanija.net toks puslapis mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau kaip norim nauju filmuku..... 4u.gif
Atsakyti
help.gif cray.gif Norim nauju filmu....Gal kas turit Nerealieji?VETRE...AUUUUUUUUUUUUUUUU.....
Atsakyti
semkaa reik pagalbos blush2.gif
pagaliau man, vienas gudresnis uz mane zmogeliukas, idejo i mano kompa ta USD, kazka jau pradedu ten suprasti doh.gif bet iskilo toks klausimukas...idejau 2 adresus filmu bet siunciasi tik pirmas, o antrasis ne...ar tik po viena siunciasi
? ka dar nepadariau ar ka blogai padariau g.gif tik prasau aiskinti labai jau paprastai ir liaudiskai, nes as tu visu terminu nibumbum blink.gif
ACIU is anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zidinga @ 2008 08 15, 19:50)

Dar parsisiunčiau Tomo ir Džerio 7 diskus,po 700 mb,ten anglų kalba,bet kad ten pačios žinot ,mažai tos kalbos. Tad jei bus norinčių galėsiu per laiką įkelti. ax.gif

Labai aciu uz toma ir dzeri 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tik nerandu 3 dalies doh.gif ...gal tik as nerandu blink.gif
Atsakyti