Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie Kelionių organizatorius

QUOTE(lapa @ 2015 08 14, 22:03)
Mane taip pat labai domina  Bonusfly agentura.kokie atsiliepimai...???

Sveiki. Mes irgi turime tą "laimėtą kelionę", bet man darosi nerimta su jais. Gal galite papasakoti, kaip sekasi tartis su jais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 24 spalio 2015 - 15:59
QUOTE(lumi @ 2015 06 15, 09:43)
Sveiki, ar yra kam tekę susidurt su Bonusfly?  ax.gif Kelionė laimėta su "Eastconu" norėtųsi kažkiek patogesnio varianto, susimokant skirtumą - bet kelionės organizatorius pasitikėjimo nekelia...  unsure.gif



QUOTE(lapa @ 2015 08 14, 22:03)
Mane taip pat labai domina  Bonusfly agentura.kokie atsiliepimai...???



QUOTE(k@mylye @ 2015 10 24, 15:49)
Sveiki. Mes irgi turime tą "laimėtą kelionę",   bet man darosi nerimta su jais.  Gal  galite papasakoti, kaip sekasi tartis su jais.

Va straipsnis kaip buvo laimeta kelione i Venecija is "Eastcon"Laimeta kelione i Venecija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alri: 24 spalio 2015 - 16:07
QUOTE(k@mylye @ 2015 10 24, 16:49)
Sveiki. Mes irgi turime tą "laimėtą kelionę",  et man sarosi nerimta. Gal  galite papasakoti, kaip sekasi tartis su jais.


Mano kolege prieš pora savaičių grįžo. Kolegė mažai keliaujanti, jos vyras dažnai, sake jiems abiems viskas tiko ir patiko. Būtinai gerai perskaityti duotą lankstinuką žinosit kiek papildomai sumokėsit, nes suma susidaro. Svarbiausia geras nusiteikimas.
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2015 10 24, 16:06)
Va straipsnis kaip buvo laimeta kelione i Venecija is "Eastcon"Laimeta kelione i Venecija

QUOTE(Jerda @ 2015 10 24, 16:10)
Mano kolege prieš pora savaičių grįžo. Kolegė mažai keliaujanti, jos vyras dažnai, sake jiems abiems viskas tiko ir patiko.  Būtinai gerai perskaityti duotą lankstinuką žinosit kiek papildomai sumokėsit, nes suma susidaro. Svarbiausia geras nusiteikimas.

Jau aš iš jų gavau tiek skambučių, vis siūlo paankstinti datą, ir vis kai viskas susideda primokama suma auga. Siaubas kažkoks. Ale laimėta kelionė autobusu, sako, kad autobusai perpildyti. Iš tikro autobuso niekas net nerenka. Tai prašom skristi lektuvu. Du žmonės +198 eur.
Praeita savaite skambino. Jau siūlo į turkiją. 7 dienom. Primokėjimas darosi dar didesnis. Kai pasakiau tai jų darbuotojai, kad mano kelionė laimėta, ta net sutriko. Sako "kaip suprast laimėta". Manau jos ta frazė daug pasako. Tai kaip jie nežino kurios kelionės laimėtos, kurios ne. Kai BonusFly puslapyje, be kupono kodo, net nerodo, kas ta per kelionė į Venecija.
Lankstinuke daug nėra parašyta.


Dar faktas. Kai buvau sutikusi su anksčiau pasiūlyta data, tai sakė, kad reiks mokėt tik už lektuvo bilietus. Kai gavau sąskaitą buvo įskaičiuotas sezono mokestis. O dar avansą prašo sumokėti per kelias dienas. KAs vėl daromas siaubingas spaudimas žmogui, kad tik kuo greičiau papultų pinigų į jų sąskaitas.

Na dabar lauksiu dar jų skambučio. Žiūrėsiu ką dar šnekės.


Dar nepatiko, kad jie nesutinka bendrauti el.paštu. Nesuprantu koks skirtumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k@mylye: 24 spalio 2015 - 16:42
QUOTE(Jerda @ 2015 10 24, 16:10)
Mano kolege prieš pora savaičių grįžo. Kolegė mažai keliaujanti, jos vyras dažnai, sake jiems abiems viskas tiko ir patiko.  Būtinai gerai perskaityti duotą lankstinuką žinosit kiek papildomai sumokėsit, nes suma susidaro. Svarbiausia geras nusiteikimas.

Tai ar ne geriau patiems nusipirkti kelione per agentura ir ramiai keliauti g.gif Kaip supratau, tai kainuos panasiai+daug nervu biggrin.gif Kam veltis i visokias avantiuras ax.gif Veltui tik suris pelekautuose tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2015 10 24, 18:49)
Tai ar ne geriau patiems nusipirkti kelione per agentura ir ramiai keliauti g.gif Kaip supratau, tai kainuos panasiai+daug nervu biggrin.gif Kam veltis i visokias avantiuras ax.gif Veltui tik suris pelekautuose tongue.gif


Kelionių agentūrų pasiūlymai dar brangiau gaunasi, net ir visas papildomas paslaugas supliusavus. Yra savų pliusų-savų minusų. Kas nemoka angliškai šis variantas labai puikus,suskaičiuoti, sužiūrėti, suskaičiuoti kaip kokie žąsiukai. Iš minusų aš matau kad viešbučio pats negali pasirinkti. O kolegei tai patiko kad daug lietuvių viešbutyje buvo. Beje sakė kad vakarienės labai geros smile.gif Šiaip apie kelionės organizatorius mažokai kalbėjome, labiau apie pačią kelionę, jos įspūdžius, supratau kad gidas/i nemažai informacijos apie šalį, istoriją, tradicijas suteikė. Grįžo laimingi ir spindinčiomis akimis, tas ir svarbiausia. O jei ieškosi minusų jų visuomet rasi.
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2015 10 24, 17:49)
Tai ar ne geriau patiems nusipirkti kelione per agentura ir ramiai keliauti g.gif Kaip supratau, tai kainuos panasiai+daug nervu biggrin.gif Kam veltis i visokias avantiuras ax.gif Veltui tik suris pelekautuose tongue.gif

Tikrai geriau.

O čia kažkokia šaraškinu kontora. Kalbans su jais ištikro labai jaučiasi spaudimas. Kad tik kuo anksčiau ir kuo greičiau.
Atsakyti
ateinu pasiguost blush2.gif
Pries menesi užsisakiau kelionės bilietus, džiaugiaus kaip rublį gavus, kad pasisekė už gerą kainą nupirkt tolimos kelionės bilietus, pirkta iš ab-in-den-urlaub.de jau buvau svajose apie atostogas kai paaiškėjo, kad dėl techninių nesklandumų mano apmokėjimas neužskaitytas, susisiekt su kelionių agentūra jokių šansų, parašiau gal dešimt laiškų, jokio atsako.
susisiekus tiesiogiai su oro bendrove man patvirtino, kad keleivių sąraše manęs nėra. Teko atsisveikint su svajone apie atostogas, kol...netikėtai ir vėl geras bilietų variantas, tik jau į kitą šalį, kitu laiku. Šįkart apmokėjimas pavyko, bilietus gavau el paštu. Kelionių laikai ir datos skiriasi. Su MB net šampės butelį atsidarėm kad taip sklandžiai viskas pavyko, laikas suplanuotas išvykai idealus, vežam dok. vizai gaut ir ten paaiškėja, kad pirkdama padariau klaidą ir grįžimo datą nurodžiau neteisingą (reiktų būt visu mėn ilgiau), tam neturim laiko, pakeist grįžimo datą kainuoja tiek pat kiek antrą kartą bilietus nusipirkt doh.gif
sėdžiu ir galvoju: ar čia ženklas kad niekur nevažiuot ar nieko negalvojant pirkt tą grįžimo bilietą?

gal žinot kokios taisyklės jei atšaukčiau skrydį, agentųra man parašė, kad galiu tą padaryt likus 7 dienom iki skrydžio:
Cancelling your trip will always involve some costs.
Costs charged by the airline and our administration fee.
The level of the costs depends on the terms and conditions the airline applied to each ticket.



Costs from the airline: EUR 92.00
Our administration fee: EUR 55.00
Total costs*: EUR 147.00 per person and EUR 294.00 total.

Labai tikiuos, kad ta suma bus išskaičiuota iš sumokėtos sumos ir grąžintas likutis, o nereiks dar papildomai sumokėt.

Niekad neteko skrydžio atšaukt, gal žinot kokios taisyklės?

Šį kartą su agentūra Budgetair.be labiau pasisekė, ten nors yra bendraujantis žmogus. blush2.gif

Labai reikia patarimo, iki ryt turiu apsispręsti ar pirkt padidinta kaina atgalinį bilietą ar geriau atšaukt skrydį...

Atsakyti
Skirtingos avialinijos turi skirtingas taisykles nieks jums negales atsakyti kokios salygos jusu atveju. O ir siap agentas gi jums atsake jau.

QUOTE(mamaSandra @ 2016 01 12, 20:31)
ateinu pasiguost  blush2.gif


gal žinot kokios taisyklės jei atšaukčiau skrydį, agentųra man parašė, kad galiu tą padaryt likus 7 dienom iki skrydžio:
Cancelling your trip will always involve some costs.
Costs charged by the airline and our administration fee.
The level of the costs depends on the terms and conditions the airline applied to each ticket.
Costs from the airline: EUR 92.00
Our administration fee: EUR 55.00
Total costs*: EUR 147.00 per person and EUR 294.00 total.

Labai tikiuos, kad ta suma bus išskaičiuota iš sumokėtos sumos ir grąžintas likutis, o nereiks dar papildomai sumokėt.

Niekad neteko skrydžio atšaukt, gal žinot kokios taisyklės?

Šį kartą su agentūra Budgetair.be labiau pasisekė, ten nors yra bendraujantis žmogus. blush2.gif

Labai reikia patarimo, iki ryt turiu apsispręsti ar pirkt padidinta kaina atgalinį bilietą ar geriau atšaukt skrydį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 12 sausio 2016 - 21:11
sveikos, norėjau pasiteirauti, ar kas keliavot su agentūra Kodelgine.lt.? Norim pirkt naujametinę kelionę. Parašykit atsiliepimus ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
ir gal kas keliavot su travelnmore ?
Atsakyti
QUOTE(laiimule @ 2016 12 04, 13:35)
sveikos, norėjau pasiteirauti, ar kas keliavot su agentūra Kodelgine.lt.? Norim pirkt naujametinę kelionę. Parašykit atsiliepimus  ax.gif  rolleyes.gif

Jie tik parduoda kitu organizatoriu keliones smile.gif
Atsakyti