Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

GREK, na Jūs ten laikykitės, šeimyna ! 4u.gif 4u.gif Reikia sveikti, tiesiog BŪTINA!
Atsakyti
Su Šventom Velykom, merginos !
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Kad velykų pyragais kvepėtų namai, kad linksmybės ir juokas klegėtu ilgai, kad bičiuliai ir šypsenos būtų šalia, kad širdį sušildytų švenčių šviesa. Su Šv. Velykom!

user posted image

Visiems sergantiems greiciau pasveikti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Apie Alytu veliau bus cool.gif
Atsakyti
Lai šitos šventės spinduliai apšviečia jūsų sielas,
Kurios, išvargintos sunkumų, barasi ant Dievo.
Lai jūsų stalo šiluma sušildo artimuosius,
Kurie lyg saulės išsiilgo nuoširdžiausių žodžių.
Ir lai, sudaužus kiaušinius, sudūžta visos bėdos,
Sudūžta pyktis, pagieža, sudūžta visos ligos.
Na, o tada, jausmams pražydus, ištirpdžius sieloj blogį,
Linkiu pajust visa esybe Velykų šventės grožį.


QUOTE(Ramunka:) @ 2009 04 12, 10:44)
Apie Alytu veliau bus  cool.gif

hihihi.gif lauksim

Ačiū už gerus žodžius, Rokui jau geriau, kosti dar, bet jau į gerą pusę matosi viskas krypsta, o jau mano liūlys doh.gif iki kelių schmoll.gif negaliu kvėpuot, negaliu miegot unsure.gif kas daryt?
Atsakyti
GREK, pamėgink žvakes padeginti, yra aromatinės, kokio eukalipto, arba aliejaus eukalipto lašink į verdantį vandeną ir kvėpuok, dar yra mentolio kvėpuoklis į nosį...vo, dėk karštą virtą bulvę su lulpena ant sinusų, padeda, arba kvėpavimas virš verdančio puodo..visa tai liaudies medicina, bet juk turi kažkas padėti...sveik 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Medute28 @ 2009 04 12, 20:08)
GREK, pamėgink žvakes padeginti, yra aromatinės, kokio eukalipto, arba aliejaus eukalipto lašink į verdantį vandeną ir kvėpuok, dar yra mentolio kvėpuoklis į nosį...vo, dėk karštą virtą bulvę su lulpena ant sinusų, padeda, arba kvėpavimas virš verdančio puodo..visa tai liaudies medicina, bet juk turi kažkas padėti...sveik  4u.gif

ačiuks, garinau su eukaliptu, šiandien jau geriau doh.gif nors nosis taip neteka.

Nu ką, vėl kraunu krepšius, Rokui geriau, o aš irgi atrodo gyvensiu dar lotuliukas.gif Tik kad neatkristumėm vėl atsidūrę tam bacilyne unsure.gif

Sėkmės visom, susirašysim savaitgalį ok.gif
Atsakyti
Na ka mergytes mes savaitgaliui buvom sugryze is Palangos "Gintaro",db jau baigiu krautis daiktus ir vel mudu su Adrijuku lekiam atgal,esu patenkinta zymiai labiau nei Druskininku "Saulute".Kambari gavom tikrai nebloga netgi tv turim,nereikia veztis net savo biggrin.gif thumbup.gif .Proceduros visos tokios pacios kaip ir Druskininkuose,tik ten dar prie juros lekiam kasdien,nes pasitaike tikrai labai geri orai.O apie kokybe proceduru papasakosiu gryzus,nes db dar nedaug ju tegavom,nes lb daug vaiku,tai praeita savaite mazai kur tesilankem,nuo sios savaites jau tik spesim begt is vieno kabineto i kita.Tad iki mergytes 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos merginos, visas su praejusiom sventem biggrin.gif kaip visos laikotes senai as cia buvau uzsukus pas jus vis to laiko pritruksta. gal kas zino gydimo metoda adeli, turiu cia pazystama kuri tuoreikalu labai susidomejus vaika veza geguzi pabandyti i slovakija emiau ir as abejoti nezinau ka daryti padekit... verysad.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Su praėjusiom šventytėm visas. wub.gif wub.gif wub.gif
Visą savaitėlę buvau be neto, tai buvau prapuolus. biggrin.gif
Grek, Alytuj sekės puikiai, su visokiais nuotykiais, gerai suvaidinome, smagiai pasibuvom, buvo muostabus oriukas tai važiuojant namo dar užsukom į gamtą pasisedėt. Štai kelios nuotraukytės

user posted image

user posted image

user posted image

O čia nuotraukos iš šio pirmadienio kauno velykų šventės po pasirodymų

user posted image

O čia aš su nerealiausiu savo draugiuku ir atkakliausiu savo gerbėju. lotuliukas.gif wub.gif

user posted image

Nors jis su protine negalyte bet toks šaunuoliukas ir linksmuoliukas kad neturiu žodžiu apsakyt. thumbup.gif wub.gif Jo ligelė labai panašį į Žygučio, irgi toks pat linksmutis, drasuoliukas ir nerealiai draugiškas žmogutis. wub.gif wub.gif wub.gif

O čia šventės pasirodymų video

Pantomima - aklieji

Šokis - žydėjimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 15 balandžio 2009 - 20:38
Va, kokia tu šaunuolė ! Super atrodai smile.gif smagu, kad gerai sekasi, bet sveikatytės nepamiršk ! dabar visokios bacilos taip ir pampsta nuo mūsų nepriežiūros-nuogų kaklų ir bambų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 04 15, 20:25)
Grek, Alytuj sekės puikiai, su visokiais nuotykiais, gerai suvaidinome, smagiai pasibuvom, buvo muostabus oriukas tai važiuojant namo dar užsukom į gamtą pasisedėt. Štai kelios nuotraukytės

O čia šventės pasirodymų video

Pantomima - aklieji

Šokis - žydėjimas


Mes irgi labai patenkinti Alytaus festyvaliu,pasirodem labai gerai,vaikai labai stengesi,smagiai praleidom laika,paziurejom kitus pasirodymus thumbup.gif net ir persirengimo kambari gavom ta pati kaip ir jus (is foto matau) biggrin.gif tik gaila kad skirtingom dienom buvom ir nepasimatem verysad.gif

Fantastiski pasirodymai bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif kuri rodet Alytui?

Pasirodysim ir mes truputi is Alytaus gastroliu cool.gif

Mano jaunuolis (senelis ir senele) biggrin.gif
user posted image
Vaidinimo metu
user posted image
Laukiam pietu smile.gif
user posted image
Visi spektaklio atlikejai (klases draugai) smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 17 balandžio 2009 - 12:30
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 04 17, 12:29)
Mes irgi labai patenkinti Alytaus festyvaliu,pasirodem labai gerai,vaikai labai stengesi,smagiai praleidom laika
Mano jaunuolis (senelis ir senele)  biggrin.gif
user posted image
Vaidinimo metu
user posted image
Laukiam pietu  smile.gif
user posted image
Visi spektaklio atlikejai (klases draugai) smile.gif
user posted image


Kokios gražios nuotraukytės. thumbup.gif thumbup.gif Ir Žygutis koks paūgėjas, tikras vyrukas jau. wub.gif Ech tikrai kaip gaila kad taip skirtingom dienytėm išpuolė mums tas renginukas. Taip smagu butu buve susimatyt, pamatyt Žygučio spektakliuką, jaučiu įdomus labai buvo. thumbup.gif thumbup.gif
Mes ten rodėm kitą spektakliuką "krizės veidą", su kuriuo laimėjom Rokuose. Per vėlykų šventę buvom "aklieji", pagal šventę labiau jis tiko. Gal kada įsidėsim į internetą ir tą krizės veido spektakliuką, labai juokingas jis. Dabar nusprendėm reklamai po truputi dėt internetan visus spektaklius. rolleyes.gif

Dabar musų drama visai pakilo ant bangelės, jau šiandien koks šokas buvo tai dabar po visko baigiu tik atsigaut. lotuliukas.gif Turėjau turėt jau šiandien laisva, ramia dienelę. Likau namie, išsimiegojau, atsikėliau sau ramiai, pradėjau tik pusryčiaut, taukšt sms " ruoškis, atvažiuoja tave paimt, lėkiam vaidint į vieną kauno mokyklą", nespėjau draugėi atrašyt kas kaip ir kada, taukš draugo sms, už 45min atlekia. Svarbiausia vakar dramistai vėliausiai išsiskirstėm iš centro, jokios žinios nebuvo apie joki pasirodymą blink.gif blink.gif blink.gif (Šiandien tik iš pat ryto organizatorė gavo kvietimą). O aš su naminiais rubais pusiau pavalgius, ir plius viena namie, nė kam greit padėt nei ką, košmaras. Turbut pirmasyk gyvenime per pusvalandi pavalgiau, susiruošiau ir viską spėjau minučiu tikslumu. Bet jau šoke buvau nerealiai. lotuliukas.gif Visi buvom šoke bet staigiai susiorganizavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 17 balandžio 2009 - 17:48