Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

Kokie Jūs šaunuoliai ! žaviuosi Jumis visais wub.gif
Atsakyti
Kū kū, kur vėl visos užsislepe? lens.gif lens.gif lens.gif Kur žibuokliaujat? Pasakykit, ir aš prisijungsiu. biggrin.gif Juokauju. lotuliukas.gif
Aš dar šiandien ilsiuos namie, rytuką pagaliau prisiruošiau nubėgt į polikliniką tyrimėlius pasikartot, nuskausmino šįsyk kaip reikiant. doh.gif Ir iš venos paėmė kraują iš iš piršto. Cukriuką kraujyje iškart pasakė kad viskas liuks, belieka laukt kaip toliau kraujas laikos, tikiuos jau bus normaliai ir leukocitai. Ketvirtadienį eisiu jau pas daktare, žiurėsiu ką sakys dėl sanatorijos. Įdomu, nes gavau iš draugiu taip pat cerebrinukių nelabai linksmų žinių. Ligonių kasos dabar labai taupo kelialapius, eilės didžiulės, bent jau pas jas Alytuj, nekas. Ir dar žinia pribloškė kad į birštono versmės sanatorija į kuria labai noriu lėkt, su cerebriniu nebepriėma. blink.gif O prieš gerus kelis metus aš ten buvau, tai nesuprantu kaip čia dabar taip. g.gif Reiks išsiaiškint ar tik nepudrina man smegenėlių draugytė, mat labai nori kad kartu su ja lėkčiau į valakupių reabilitacijos centrą kaip pernai. lotuliukas.gif Gali būti, reiks pasitikslint pas gydytojus. doh.gif Bet į valakupius po pernai metų įvykių visiškai netraukia, turbūt net jei tikrai į birštoną nebus galimą lėkt, leksiu kur kitur, gal į druskininkus, bus matyt. smile.gif
O kolkas nuo rytojaus vėl juodai kibsiu į darbus. Gegužės 2d lėksim vaidint ir šokti kauno gatvės muzikos dienos renginy, vat ten tai man bus galas. Dvi valandas turėsim pasirodyt su drama ir dvi valandas su šokiais, ir kas juokingiausia dramos ir šokių pasirodymai tuo pačiu metu ir skrtinguose vietose. lotuliukas.gif Renginių organizatorė liepė klonuotis man. lotuliukas.gif Šią savaite meginsim skambintis to renginio organizatoriams keisti dramos ar šokių pasirodymu laika, jei neišeis, nežinau ką reiks daryt. Ir be viso šito dar tą pačia dieną kažkur turbūt lėksim vaidint į Vilnių, tai net rengnių organizatorė pažadėjo man iš anksto po visko parūpinti greituške. Bet tikėkimės su mano didelių norų pagalba jos neprireiks. rolleyes.gif
Atsakyti
Laba smile.gif na, nežibuokliauja, aš tik grožiuosi iš tolo, nes namo parnešus nuskintą žiedelį iš jo maža džiaugsmo būna, geriau jis tegu auga ir džiugina visus smile.gif
mes intensyviai sportuojam-masažai ir mankštos, mažė visai neblogai laiko galvą, bet tas kintamas tonusas savo ragiukus dar rodo sad.gif laiko laiko ir nusvyra galvytė, labai nori sėdėti, labai nori viską matyti. Tik neturi savisaugos reflekso-kai ant kamuolio leidžia ją galvyte žemyn, tai ji visai rankutėm nesiremia... sad.gif nors kairioji rankutė stipresnė. Tikiuosi, kad po mažėle viskas susitvarkys ax.gif
Ernesta, jei būsi gyva po tiekos renginių, parašyk lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šaunuolė, mergyt mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medute28: 23 balandžio 2009 - 19:49
Sveikos sveikos, mes jau namie, pailsėjom, pasportavom, atsigavom bigsmile.gif

O kaip jūs čia ramiai, ko tokios tylios?

Nuotraukėlės fainos, šaunuoliai Ernestyta su Žygiu, va jum po 4u.gif


QUOTE(adrijana87 @ 2009 04 13, 17:42)
Na ka mergytes mes savaitgaliui buvom sugryze is Palangos "Gintaro",db jau baigiu krautis daiktus ir vel mudu su Adrijuku lekiam atgal,esu patenkinta zymiai labiau nei Druskininku "Saulute".Kambari gavom tikrai nebloga netgi tv turim,nereikia veztis net savo biggrin.gif thumbup.gif  .Proceduros visos tokios pacios kaip ir Druskininkuose,tik ten dar prie juros lekiam kasdien,nes pasitaike tikrai labai geri orai.O apie kokybe proceduru papasakosiu gryzus,nes db dar nedaug ju tegavom,nes lb daug vaiku,tai praeita savaite mazai kur tesilankem,nuo sios savaites jau tik spesim begt is vieno kabineto i kita.Tad iki mergytes 4u.gif  biggrin.gif

lauksim lauksim, labai rūpi man Palanga, nes drsukininkais kiek nusivyliau rolleyes.gif
Atsakyti
Kokios iškalbingos visos smile.gif vėl pati su savim kalbėsiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 04 28, 16:58)
Kokios iškalbingos visos smile.gif vėl pati su savim kalbėsiuos smile.gif


biggrin.gif orai atsilo ner kada prie kompo sedet cool.gif

Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti
Labučiukas 4u.gif

Atšilo oreliai o aš perkaitau nuo darbelių. karsta.gif lotuliukas.gif Praeita savaite sukau galvą dėl šio šeštadienio renginių, tai daba tik juokas atrodo butu buvę, jei tik tiek būtų..... Žodžiu. Ryt į alytu lekiu vaidint į toki profesinio rengimo centrą, šoksiu 4 šokius, vaidinsiu du pantomimos spektakliukus, vieną pjemjerinį, pirmasyk pagrindiniam vaidmeny, ir staigiai per dvi repeticijas atrepetuotą. doh.gif Šeštadienį kauno gatvės muzikos dienuose kaip minėjau jau dvi valandas šoksiu, dvi vaidinsiu, po to ta pačia dieną vakare dar dvi valandos vaidinimų Vilniuj. Sekmadienį vaidinam šlienavos bažnyčioj, pirmadienį - centre vaidinam, šokam Anglijos ambasadoriui. Tai vat dabar jau taip ramu, kaip dar niekad gyvenime. doh.gif lotuliukas.gif
Niu bet nuo kitos savaitės bus truputi ramiau nes išeinu iš šokių grupės. Jau per didelis man krūvis abiejuose grupėsė makaluotis, laukia daug kitų planų, o pantomimoj man geresnės salygytės, dvi repeticijos savaitėj, daugiau kelionių pasirodymų nei su šokiais. Ir šiaip rimtesnė, tvirtesnė mūsų dramistų grupytė, jos ir nuo rugsėjo pradėjus moksliukus turėsiu galimybę nepalikt, o šokius šiaip ar taip butu reikėja apleisti, tik pasiankstinau data kad biški sveikatėlę atsitvarkyt. smile.gif
Įdedu nuotraukytę kokia rytoj busiu Džiuljeta. hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 28 balandžio 2009 - 20:46
Labas rytas, vaišinu kava

user posted image

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 04 28, 21:44)
Įdedu nuotraukytę kokia rytoj busiu Džiuljeta.  hihihi.gif

lotuliukas.gif nu tu duodi, tikrai teks klonuotis, šaunuolė, kad spėji visur:4u:

bigsmile.gif prosto nuotaka, gali tiesiai prie altoriaus varyt thumbup.gif

Pasigirsim biskelį, vakar Roką užrašiau į daržiuką, priims nuo rugsėjo. Grupėj bus mažiausias, tai jam patiks, nes su vienmečiais tai karas žiaurus vyksta doh.gif Vis dėl to apsisprendžiau leist į specializuotą darželį, kur yra grupė vaikučiams su judėjimo sutrikimais. Gausim papildomai mankštų, masažų kasdien, nepakenks mum, juo lab, kad aš po darbo nelabai ir bus kada vežiot jį masažuot. Matysim, jei jau kas, perrašysiu kitur, nors tikiuosi, kad viskas bus gerai.

Einam pusryčiaut ir drošim turgun, reik garderobą atsinaujint kažkiek ax.gif
Atsakyti
Sveikos pleputes:)

Senai cia bebuvau todel malonu matyt pazystamus veidelius ir nikus;)
Taigi merginos kaip laikotes kaip nuotaikeles?tikiuosi pavasarelis i lietuva neveluoja:) Siandien susigaudziau,kad pasiilgau lietuvos...noreciau kokiai savaitelei su savo suneliu gryzt vis tikiuosi,kad zmones lietuvoje tapo tolerantiskesni neigaliems zmogeliukams.
Tai va ...Ernestulka tu tikra grazuolyte 4u.gif tavo sypsenele uzkrecianti,paziurejau foto malonu ,kad esi tu vis dar tokia aktyviste smile.gif Ramunka:)zinok as be zodziu ziurejau Zygucio nuotraukas, kooks jis jau didelis! labai simpatiskas vaikinukas!


Atsakyti
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 04 28, 21:44)
Labučiukas 
Įdedu nuotraukytę kokia rytoj busiu Džiuljeta. 


Ei aktyviste apie reabilitacija nieko nepamirsai biggrin.gif kada vaziuosi pailset cool.gif

nu tikra Dziuljeta thumbup.gif

QUOTE(GREK @ 2009 04 29, 08:18)
prosto nuotaka, gali tiesiai prie altoriaus varyt

Pasigirsim biskelį, vakar Roką užrašiau į daržiuką, priims nuo rugsėjo. Grupėj bus mažiausias, tai jam patiks, nes su vienmečiais tai karas žiaurus vyksta  doh.gif Vis dėl to apsisprendžiau leist į specializuotą darželį, kur yra grupė vaikučiams su judėjimo sutrikimais. Gausim papildomai mankštų, masažų kasdien, nepakenks mum, juo lab, kad aš po darbo nelabai ir bus kada vežiot jį masažuot. Matysim, jei jau kas, perrašysiu kitur, nors tikiuosi, kad viskas bus gerai.


taip ir bus drinks_cheers.gif

QUOTE(airija123 @ 2009 04 29, 17:56)
Sveikos pleputes:)

Senai cia bebuvau todel malonu matyt pazystamus veidelius ir nikus;)
Taigi merginos kaip laikotes kaip nuotaikeles?tikiuosi pavasarelis i lietuva neveluoja:) Siandien susigaudziau,kad pasiilgau lietuvos...noreciau kokiai savaitelei su savo suneliu gryzt vis tikiuosi,kad zmones lietuvoje tapo tolerantiskesni neigaliems zmogeliukams.
Tai va ...Ernestulka tu tikra grazuolyte  4u.gif  tavo sypsenele uzkrecianti,paziurejau foto malonu ,kad esi tu vis dar tokia aktyviste smile.gif  Ramunka:)zinok as be zodziu ziurejau Zygucio nuotraukas, kooks jis jau didelis! labai simpatiskas vaikinukas!


Ohoho kokie zmones pasirode bigsmile.gif bigsmile.gif kur prapuole?kaip jums sekasi?aha didelis jau maniskis,auga kaip ant mieliu i virsu tik noretusi kad ir i ploti pastoretu nes kudumas jau nervina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 29 balandžio 2009 - 18:02
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 04 29, 17:01)
Ei aktyviste apie reabilitacija nieko nepamirsai  biggrin.gif kada vaziuosi pailset  cool.gif

nu tikra Dziuljeta  thumbup.gif
taip ir bus  drinks_cheers.gif
Ohoho kokie zmones pasirode  bigsmile.gif  bigsmile.gif kur prapuole?kaip jums sekasi?aha didelis jau maniskis,auga kaip ant mieliu i virsu tik noretusi kad ir i ploti pastoretu nes kudumas jau nervina  doh.gif  biggrin.gif

Na jo ,senokai jau beklaidziojau po interneto platybes blush2.gif ,bet kad viskas siais metais susikrove man, mokslai dar plius darbas,o ir sunelis reikalauja demesio..aciu dievui nors nebeserga, tfu ftu tfu smile.gif, tai va ruosiuosi sia savaite egzaminams tai kazkaip pertraukeliu metu ir sycia prisedu:) O apie kuduma tai ir Nojus yra kaip pagaliukas;D 1.20 cm o sveria tik 20 kg...nezinau kaip jam pagelbet,laabai isrankus maistui yra, koses valgo,bet va darzoviu mesos atsisako verysad.gif jau protas nebeisnesa kaip ji apgaut... senai perkandes mano apgavystes yra,o ir graziuoju neiseina susitart,apsimeta kad suvalgo,o nueina i tualeta ir isspjauna,arba visa lekste i siuksline iskrato,ir po to prieina ir sako lotuliukas.gif viska suvalgiau,as saunuolis!
O kaip Zygutis ?ar gripas siais metais nepuole jusu?kaip siaip sveikatos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airija123 @ 2009 04 30, 15:05)
Na jo ,senokai jau beklaidziojau po interneto platybes  blush2.gif ,bet kad viskas siais metais susikrove man, mokslai dar plius darbas,o ir sunelis reikalauja demesio..aciu dievui nors nebeserga, tfu ftu tfu smile.gif, tai va ruosiuosi sia savaite egzaminams tai kazkaip pertraukeliu metu ir sycia prisedu:) O apie kuduma tai ir Nojus yra kaip pagaliukas;D 1.20 cm o sveria tik 20 kg...nezinau kaip jam pagelbet,laabai isrankus maistui yra, koses valgo,bet va darzoviu mesos atsisako  verysad.gif jau protas nebeisnesa kaip ji apgaut... senai perkandes mano apgavystes yra,o ir graziuoju neiseina susitart,apsimeta kad suvalgo,o nueina i tualeta ir isspjauna,arba visa lekste i siuksline iskrato,ir po to prieina ir sako lotuliukas.gif viska suvalgiau,as saunuolis!
  O kaip Zygutis ?ar gripas siais metais nepuole jusu?kaip siaip sveikatos? smile.gif


Nu kokie jie panasus drinks_cheers.gif lotuliukas.gif as taip su saviskiu del valgymo jau kovoju beveik 14m doh.gif nelemta muset jiems rubuiliukais but biggrin.gif
Serga dabar.orai labai permainingi ryte salta buvo,po pietu visa sukaitusi atveza ir dar pirstines uzsidejes doh.gif kol kas nepasakys kad ju nereik tol nenusiims biggrin.gif pakosti,truputi temperaturos turi,bet jau geriau sveiksta po truputi.siandien buvom poliklinikoj kalci tikrint,pirmadieni ats eisiu.
Atsakyti