Įkraunama...
Įkraunama...

paplepekim apie viska ir toliau :)

sveikos smile.gif uzbegau pasisveciuoti. kaip sekas musu senolem? musu darzeli zada vasarai uzdaryti,tai migle tures atostogu thumbup.gif leksim prie juros. kaiptai ziuriu apleidau si bendravimo kampeli,reikia man pasitaisyti ax.gif
Atsakyti


Istorija apie mažytes varlytes….



Kartą gyveno būrys mažų varlyčių...

… kurios suorganizavo bėgimo varžybas.
Jų tikslas buvo pasiekti aukšto bokšto viršūnę.

Susirinko didelis būrys žiūrovų, kad pamatytų šias varžybas ir galėtų pasijuokti iš jų dalyvių...

Varžybos prasidėjo...


Tiesą pasakius:
Niekas iš žiūrovų netikėjo, kad varlytės pasieks bokšto viršūnę.
Galima buvo išgirsti tokių replikų:
"Oho, per daug sunku!!
Jos NIEKADA nepasieks viršūnės."
arba:
"Nėra jokių šansų, kad joms pavyktų. Bokštas per aukštas!"


Mažytės varlytės pradėjo kritinėti. Viena po kitos...
... Išskyrus tas, kurios įgijusios antrą kvėpavimą šuoliavo aukščiau ir aukščiau...

Minia vis tiek rėkė
"Per sunku!!! Nei viena neįstengs to padaryti!"


Dar daugiau varlyčių pavargo ir pasidavė...
...Tik VIENA toliau šuoliavo aukštyn ir aukštyn...
Ta vienintelė nepasidavė!



Galų gale visos pasidavė. Išskyrus tą vieną varlytę, kuri, įdėjusi šitiek pastangų, pasiekė viršūnę!
TUOMET visos kitos varlytės norėjo sužinoti, kaip gi jai pavyko?


Viena dalyvė paklausė, kaip gi tai varlytei, kuri pasiekė viršų, pasisekė atrasti jėgų?


Pasirodė
Kad nugalėtoja buvo KURČIA!!!!



Istorijos moralas:

Niekada nesiklausyk kitų žmonių bandymų tau perteikti savo pesimizmą ir negatyvizmą...
…nes jie pavogia tavo nuostabiausius norus ir svajones. Tuos, kuriuos tu puoselėji širdy!


Visada atsimink žodžių galią.
Nes visa, ką tu girdi ar skaitai, veikia tavo elgesį!

Todėl:


VISADA būk…




TEIGIAMAI NUSITEIKĘS!



Ir virš visko:



Būk KURČIAS, kai žmonės sakys TAU, kad negali išpildyti SAVO svajonių!
Visada galvok:
Aš tai galiu!

Persiųsk šią istoriją visom "mažom varlytėm", kurias pažįsti.
Paskatink jas!!!


Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2009 05 05, 13:10)
sveikos smile.gif  uzbegau pasisveciuoti. kaip sekas musu senolem?  musu darzeli zada vasarai uzdaryti,tai migle tures atostogu thumbup.gif  leksim prie juros. kaiptai ziuriu apleidau si bendravimo kampeli,reikia man pasitaisyti  ax.gif


Sveikutė! 4u.gif Smagu tave čia vėl matyt. mirksiukas.gif

Šaunu kad per atostogas lėksit su Miglute prie jūros, pailsėsit. thumbup.gif
Mano centra irgi lyg žada vasarai uždaryt, ar bent dviem vasaros mėnesiams, bet su dramistais vistiek turėsim darbelio, visur lakstysim savais keliais kaip ir jau pora menesiukų geru. Tik reiks sprest kažkaip bedelę kur rinktis repeticijoms.
Liepos 5d laukia konkurso "PASIJUOKIME KARTU" finalas pasvalio raj. liepos 19d savaitėi lėksim į bardu stovyklą prie dubysos, ten turėsim pasirodymų. O rugpjūtį vėl lėksim kaip prieš pora metų į rygos neįgaliuju festivalį kelioms dienytėms. thumbup.gif Ir pagaliau nemokamai, laimėjom projektą. bigsmile.gif Net keista, taip įpratom mokėtis paskutiniu metu už visas keliones, kad vakar organizatorei pradėjus kalbą apie Rygą visi automatiškai susižvalgėm ir ėmėm mintyse skaičiuotis kiek maždaug čia reiks dėtis pinigėlių. lotuliukas.gif Kai pasakė kad viskas pagal projekta ir bus apmokėta net lupos atvipo iš nuostabos. Pasirodo ne tik prie gero įprast galima. hihihi.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos stai ir vel as radau siaip ne taip laiko pas jus pasisveciuoti, pasiilgau jusu mergaites. mazius mano sirgo labai viena savaite pasigavo kazkoki virusa tai viduriavo, veme , temperatura po to visa seimyna apsirgo tuo paciu virus u as viena seip ne taip laikiausi tai turejau visus slaugyti. dabar seimyna sveika tik mazius koseja tu krkalu prakeiktu vel pilni plauciukai net nezinau ka daryti geriam antibijotikus bet vistiek nelabai praeina va tokios pas mus naujienos, norejau palkausti ar pas visus cerebrinukus svoris letai auga,, na maniskis i ugi istyso kaip reikiant o svoris neauga, dabar jam trys metukai o sveria apie 12kg tai labai mazai esu susirupinus gal kokia liga yra patarkit g.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 05 07, 15:18)
4u.gif sveikos stai ir vel as radau siaip ne taip laiko pas jus pasisveciuoti, pasiilgau jusu mergaites. mazius mano sirgo labai viena savaite pasigavo kazkoki virusa tai viduriavo, veme , temperatura po to visa seimyna apsirgo tuo paciu virus u as viena seip ne taip laikiausi tai turejau visus slaugyti. dabar seimyna sveika tik mazius koseja tu krkalu prakeiktu vel pilni plauciukai net nezinau ka daryti geriam antibijotikus bet vistiek nelabai praeina va tokios pas mus naujienos, norejau palkausti ar pas visus cerebrinukus svoris letai auga,, na maniskis i ugi istyso kaip reikiant o svoris neauga, dabar jam trys metukai o sveria apie 12kg tai labai mazai esu susirupinus gal kokia liga yra patarkit g.gif



sveikutes mergickos;)

Na del svorio kiek teko girdeti,cerebralinukai ir kuduciai buna:) bet zinai del viso pikto pasikonsultuok su seimos daktaryte. Mano sunelis wiliamso sindroma turi ir tai ligai budingas mazas svoris;( mes jau 8 metu ir sveriam 19-20 kg,o ugis tai normalus kaip ir turetu but tokio amziaus,tiesa maniskis ir apetitu skundziasi,galetu nevalgyt visa diena,tik vandeny pliumt i save;)
Atsakyti
[quote=Ernestytaaa,2009 05 01, 10:13]

O dėl jūsų vaikinuku kudumo Ramunka ir airija123 gal tokia ju ligos pasekmė, kaip ir daugelio musu cerebrinuku, galim kiek norim valgyt o kaip šakaliai. smile.gif Va mano draugiukas jūsų vaikinų ligelės tai tikrai mėgsta pavalgyt, rytais kai lekiam kartu į centra dažnai pilna kuprine visokių kebabų prisikimšes vis puotauja, apetitu nesiskundžia o kauliukai ir skūrytė iš jo. Matėt buvau įdėjus su juo nesenai nuotraukytę? wub.gif

Ogo:)ir tas vaikinukas turi wiliamso sindroma? Na va o pasirodo lietuvoje ne taip jau mazai su tokia ligele zmogeliuku,tik va daktariukai man sake kad tik vienas:0o matai kiek per laika likimo draugu atsirado.
O kiek tam vaikinukui metu?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2009 05 05, 14:10)
sveikos smile.gif  uzbegau pasisveciuoti. kaip sekas musu senolem?  musu darzeli zada vasarai uzdaryti,tai migle tures atostogu thumbup.gif  leksim prie juros. kaiptai ziuriu apleidau si bendravimo kampeli,reikia man pasitaisyti  ax.gif


Va va butent taisykis taisykis ir greiciau grysk pas mus mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 05 06, 10:00)
Istorija apie mažytes varlytes….


thumbup.gif

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 05 06, 10:36)
Mano centra irgi lyg žada vasarai uždaryt, ar bent dviem vasaros mėnesiams, bet su dramistais vistiek turėsim darbelio, visur lakstysim savais keliais kaip ir jau pora menesiukų geru. Tik reiks sprest kažkaip bedelę kur rinktis repeticijoms.
Liepos 5d laukia konkurso "PASIJUOKIME KARTU" finalas pasvalio raj. liepos 19d savaitėi lėksim į bardu stovyklą prie dubysos, ten turėsim pasirodymų. O rugpjūtį vėl lėksim kaip prieš pora metų į rygos neįgaliuju festivalį kelioms dienytėms.  thumbup.gif Ir pagaliau nemokamai, laimėjom projektą.  bigsmile.gif Net keista, taip įpratom mokėtis paskutiniu metu už visas keliones, kad vakar organizatorei pradėjus kalbą apie Rygą visi automatiškai susižvalgėm ir ėmėm mintyse skaičiuotis kiek maždaug čia reiks dėtis pinigėlių.  lotuliukas.gif Kai pasakė kad viskas pagal projekta ir bus apmokėta net lupos atvipo iš nuostabos. Pasirodo ne tik prie gero įprast galima.  hihihi.gif


Niu praktiskai visa vasara pas tave suplanuota biggrin.gif thumbup.gif


QUOTE(audratum @ 2009 05 07, 17:18)
palkausti ar pas visus cerebrinukus svoris letai auga,, na maniskis i ugi istyso kaip reikiant o svoris neauga, dabar jam trys metukai o sveria apie 12kg tai labai mazai esu susirupinus gal kokia liga yra patarkit g.gif


Mano irgi wiliamsiukas airija123 jau parase kas ir kaip smile.gif pasikonsultuok su gydytojais,bet nemanau kad cia dar kokia ligele butu schmoll.gif tiesiog gal jis nera is burbuliuku smile.gif kiek pazystu cerebrinuku visi kuduciai cool.gif

QUOTE(airija123 @ 2009 05 08, 12:40)
Ogo:)ir tas vaikinukas turi wiliamso sindroma? Na va o pasirodo lietuvoje ne taip jau mazai su tokia ligele zmogeliuku,tik va daktariukai man sake kad tik vienas:0o matai kiek per laika likimo draugu atsirado.
O kiek tam vaikinukui metu?


paziurek kelis puslapiukus atgal Ernestytaaa buvo idejus nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 05 08, 11:53)
Va va butent taisykis taisykis ir greiciau grysk pas mus  mirksiukas.gif  4u.gif
thumbup.gif
Niu praktiskai visa vasara pas tave suplanuota  biggrin.gif  thumbup.gif
Mano irgi wiliamsiukas airija123 jau parase kas ir kaip  smile.gif pasikonsultuok su gydytojais,bet nemanau kad cia dar kokia ligele butu  schmoll.gif tiesiog gal jis nera is burbuliuku  smile.gif kiek pazystu cerebrinuku visi kuduciai  cool.gif
paziurek kelis puslapiukus atgal Ernestytaaa buvo idejus nuotraukyte  4u.gif



O sveikut mergyt:)kaip dienele kaip mazius tavo issirgo?
Atsakyti
QUOTE(airija123 @ 2009 05 08, 14:10)
O sveikut mergyt:)kaip dienele kaip mazius tavo issirgo?


Sveikute 4u.gif jau sveikas (3*pfu smile.gif ) mokykloj dabar,jau laukia labai atostogu rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif pas mus kita savaite atostogos prasideda tai Nojus ir dziaugiasi labai,nesuprantu kas jam toj mokyklelej nepatinka,juk tiek zaidimu ten pas juos+ baseinas kas antra diena ,dar i zaidimu aikstele daznai nuveza juos....nu nenori zalciukas i mokykla ir viskas. sako noriu but namuciuos su mama biggrin.gif aiskus kartais tai man paglosto sirdute ax.gif nors ir zinau kad tikroji priezastis tos dideles meiles rolleyes.gif nenoras eit i mokykla.
Atsakyti
QUOTE(airija123 @ 2009 05 08, 12:23)
sveikutes mergickos;)

Na del svorio kiek teko girdeti,cerebralinukai ir kuduciai buna:) bet zinai del viso pikto pasikonsultuok su seimos daktaryte. Mano sunelis wiliamso sindroma turi ir tai ligai budingas mazas svoris;( mes jau 8 metu ir sveriam 19-20 kg,o ugis tai normalus kaip ir turetu but tokio amziaus,tiesa maniskis ir apetitu skundziasi,galetu nevalgyt visa diena,tik vandeny pliumt i save;)

sveikos, kad as net nezinau man jis ir is ugio mazutis neatrodo kaip triju metu berniukas tiesa ir rubelius perku kaip 18 menesiu vaikuciui. na, bet per ziema ugis seik tiek pasoko, o svoris vis stovi vietoj. valgus jis pas mane vis kramto ir kramto. mesyte labai megsta per pietus bulviu nevalgo, o mesyte visa sukapoja tik duok. gal po ziemos reiktu vitaminu kokiu pagerti tiesiog nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(airija123 @ 2009 05 08, 15:25)
nenoras eit i mokykla.


Mes sita etapa jau isaugom biggrin.gif bet prasikankinom 10m doh.gif o kodel jam ten nepatinka?kokios priezastys?gal ji ten skriaudzia ar mokytoja nepatinka?Zygiui viena is priezasciu si ir buvo,mokytoja pasikeite ir reikalai pagerejo thumbup.gif

QUOTE(audratum @ 2009 05 08, 17:14)
gal po ziemos reiktu vitaminu kokiu pagerti tiesiog nezinau g.gif


zinoma reikia mirksiukas.gif po ziemos visas organizmas buna nusilpes,butina sustiprint smile.gif pabandyk vitamino C duot pagert kai kuriems padeda apetitas atsiranda 4u.gif
Atsakyti