Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
turiu labai gražų,vyro dovanotą nail.gif bet nenešioju doh.gif kažkaip nemėgstu ir viskas g.gif nors kai kiti nešioja,tai baisiai patinka thumbup.gif
Atsakyti
nemegstu laikrodziu schmoll.gif aplamai jokiu..
laimingi laiko neskaiciuoja nail.gif
Atsakyti
anksčiau neįsivaizdavau, kaip galima be laikrodžio gyventi... O paskui prasidėjo „mobiliakų era“, gana greitai mano laikrodukas sugedo ir naujo kažkaip jau neprireikė... g.gif
Atsakyti
nenesioju , nes man alergija nuo ju.. Na nebent tiktu jei butu visas auksinis, bet gal nepirksiu.. biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nesioji laikroduka tik kaip aksesuara, nusipirkau toki kokio ir norejau ax.gif tik retai i ji pasiziuriu, is pripratimo vis mobilu issitraukiu pasiziuret kiek valandu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nešiojau kol batereikė neišseko,dabar nežinau kada prisiruošiu pasikeist doh.gif
Atsakyti
turejau labai patinkanti man laikrodi nesiojau ir tuo metu kai jis laiko nebeskaiciavo lotuliukas.gif bet kai viena karta manes paklause kiek valandu....o as turedama laikrodi ieskojau telefono kad pasakyciau kiek valandu....tai nuo tada ir nusprendziau,kad geriau jo nebedevesiu kol nepasikeisiu batareikos 4u.gif
taip jau kokie 2 metai kaip esu belaikrodzio.. biggrin.gif
Atsakyti
Man nepatinka nesioti laikrodzius,tiesiog nemegstu ax.gif
Atsakyti
Be laikrodžio - nė žingsnio iš namų.
Atsakyti
Anksciau nesiojau, dabar nebenesioju, atsirado mobilieji.... 4u.gif
Atsakyti
Oi mėgstu, oi nešioju thumbup.gif Daugiau dėl grožio - jis man pati nuostabiausia ir mylimiausia apyrankė. O kad valandas ta apyrankė rodo - tai tik tuo geriau. Mobilų traukti iš tašės, jeigu esi gatvėje, daug krapštymosi - o čia tik ranką į panosę kyšt, ir matai bigsmile.gif
Atsakyti
Nešioju, kartais smile.gif
Atsakyti