Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dėvite rankinį laikrodį?

Apklausa: Ar dėvite rankinį laikrodį? (661 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
iš namų be laikrodžio kaip be rankų, o namie tai visada nusiimu, nes jis pas mane toks masyvus, tai gaila kur nors nudaužyti smile.gif
Atsakyti
Taip, man tai ne tik butinas daiktas, be jo neisivaizduoju savo dienos smile.gif O taip pat tai ir puosmena biggrin.gif
Atsakyti
Taip deviu,jis tikrai labai reikalingas. Visai nesenai nusipirkau geltona gan dideli laikrodi.Labai graziai atrodo and rankos.
Atsakyti
Turiu keleta laikrodziu - renkuos pagal aplinkybes biggrin.gif bet labai smagus aksesuaras wub.gif
Atsakyti
Man tai su laikrodžiais nesiseka , kiek turėjau visus pamečiau, Tai dabar nebenešioju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarita23: 21 rugpjūčio 2008 - 11:05
Cia grynai pripratimo dalykas, anksciau nesiojau, po to kazkur uzmeciau, neradau, tai atpratau ir atrodo nebutinas jau dabar.
Kaip didzioji dauguma naudojuosi tel laikrodziu.
Sutinku, kad laikrodis atrodo stilingai, jei tik tinka prie stiliaus.
Kartais gali buti kaip aksesuaras, bet tada jau nepigus turetu buti ax.gif
Atsakyti
Nesioju, butinai.
Del manes ant sienu gali kabeti desimtys laikrodziu, bet jei neturiu ant rankos, tai nezinau valandu.....
Atsakyti
Nebegaleciau be laikrodzio smile.gif
Kai viena diena buvo sustojes, tai jausmas-lyg kazko truktu doh.gif
Atsakyti
namie ne, bet išeidama visada užsisegu ax.gif kažko trūksta be jo doh.gif nors kai buvau pametus, kol kitą nupirkau, tai kurį laiką teko be jo apseit, keista būdavo.
Atsakyti
Kažkada nešiojau ir buvo būtinybė, dabar jau kokie 4 metai kaip nenešioju ir visai nejaučiu trūkumo ax.gif
Turiu du rankinius laikrodukus, bet kažkaip jie taip ir guli stalčiuje. Užtenka laikrodžio mobiliuosiuose tel.
Atsakyti
nešioju wub.gif
Atsakyti
ne ,nenesioju nes naudojuos mobiliu
Atsakyti