Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias šampūnas plaukams

Apklausa: kokį šampūną naudojat? (259 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
įdomu wink.gif
Atsakyti
As tai perku prekybos centruose, Droge, Sarmoj... Kartais kai suzinau, kad ten ar ten yra nuolaidos, tai ten ir perku. Siaip dazniausiai Droge user posted image
Atsakyti
Perku sampunus, skirtus daugiau profesionaliai prieziurai, isigyju is kirpeju, tokiu prekybos centruose nera.
Atsakyti
Apsiperku Sarmoj ir Rūtos paslaptyje

Prekybcentriuose griežtai nebeperku, nes esu nepatenkinta produkcijos kokybe. Greičiau jau mašinos kilimėlius plaučiau, nei savo plaukus su ten parduodamasi šampūnais.
Atsakyti
As perku sampunus arba "Sarmoje" arba "Kritianoje" ir tik "Scwarzkopf" firmos. Dabar toki super atradau : violetines pakuotes ir sampuno /apie 20lt/, ir kauke-balzamas /apie 34lt/ ir galiukam balzamas /apie 28lt/. Plaukai kaip silkiniai!!! thumbup.gif
Atsakyti
Vaje vaje, sedziu su paskutiniu sampuno lasu ir galvoju uzsisakyti pas kirpeja KEUNE. Bet kuom plausiu tuo metu, kol atves? g.gif
Atsakyti
Dabar perku platinamus šampūnus "Faberlic", man tinka wink.gif
Atsakyti
Perku kirpykloje, nes kai karta pabandziau ka reiskia profesionalus sampunai, tai dabar nu niekaip nekyla ranka issiplaut galva su kokiu Pantene pvz, tikrai skirtumas didziulis
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 10 13, 10:37)
Vaje vaje, sedziu su paskutiniu sampuno lasu ir galvoju uzsisakyti pas kirpeja KEUNE. Bet kuom plausiu tuo metu, kol atves? g.gif

plausi su muilu, kaip kazkada man teko blink.gif
Atsakyti
As visalaik prekybcentriuose...
Dabar susimasciau: gal ir man reikia kitur pabandyt pirkt???? Bet kur garantij, kad sumokesiu daugiau ir nenusipirksiu tokio pat sh...??? g.gif unsure.gif
Atsakyti
perku prekybos centruose, ir Droge, nes kai plaukai geri, tai nematau reikalo pirkti brangius sampunus wink.gif
Atsakyti
As tai dar neturejau gero sampuno is prekybos centro. Turbut mano plaukams jie isvis netinka g.gif O geriausi sampunai ir kitos priemones plaukams yra pirkti is kirpyklu. Jie nepigus yra, bet ilgam uztenka, nes konsistencija yra visai kitokia, o be to plaukai puikiai atrodo.
Atsakyti