Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausios makiažo tendencijos

Nūūū, kai tu čia taip sudėjai, tai gal ir yr ryšys koksai tai mastau.gif Iki kol,sudėjus nebuvau, ryšio nemačiau biggrin.gif

Galvoju, ar aš jo užsimanysiu, ar ne. Greičiausiai vis tik ne biggrin.gif

Verčiau užsimanysiu opi dviejų paskutinių iš 2015 žiemos:
http://imabeautygeek...mparisons-2015/


Shiseido baisiai graži. O ji kažin, blizganti ar matinė?


Tie meteoritai... Ne nu, kolekcijai gal nieko, bet efektas, atvirai pasakius, man iš jų visų labai panašus. O užtenka baisiai ilgai. tai kiek jų galima turėt... Aišku, gražu žvaigždutės, gal ne taip iš dėžutės šokinės, vakar iš serijinių vieną kamuoliuką pamečiau, o katinai nusivijo, ir tas kamuoliukas dingo biggrin.gif Bet pirkti tai nepirksiu. Pirksiu tada, kai nors vienus išnaudosiu biggrin.gif Tiesa, esu išnaudojus tuos plokščius, voyage, nusipirkau papildymą, bet jie nelabai skaitosi, nes ne rutuliniai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 04 lapkričio 2015 - 21:03
QUOTE(Noa @ 2015 11 04, 21:03)
Verčiau užsimanysiu opi dviejų paskutinių iš 2015 žiemos:
http://imabeautygeek...mparisons-2015/
Shiseido baisiai graži. O ji kažin, blizganti ar matinė?
Tie meteoritai... Ne nu, kolekcijai gal nieko, bet efektas, atvirai pasakius, man iš jų visų labai panašus. O užtenka baisiai ilgai. tai kiek jų galima turėt... Aišku, gražu žvaigždutės, gal ne taip iš dėžutės šokinės, vakar iš serijinių vieną kamuoliuką pamečiau, o katinai nusivijo, ir tas kamuoliukas dingo biggrin.gif Bet pirkti tai nepirksiu. Pirksiu tada, kai nors vienus išnaudosiu biggrin.gif Tiesa, esu išnaudojus tuos plokščius, voyage, nusipirkau papildymą, bet jie nelabai skaitosi, nes ne rutuliniai schmoll.gif

Oi koks grazus tas paskutinis Opi. wub.gif Reikes i Opi tema nunest.
O Shiseido blizganti, raso perlamutrine, tai ja nebent kaip hailaiteri naudot. g.gif Be to ji Azijai skirta, tai turbut tik internetu, ir tai, kazin ar lengva pagaut Azijos limitke... g.gif
Man tai siaip vis rupi Shiseido Luminizing Satin Face Color, baltos spalvos, gal esi bandzius, rusaites del jos alpsta ir kazkodel vadina "Dalnyi cvet" biggrin.gif sita:
user posted image

Siu metu zieminiai meteoritai ir manes neuzkabino, man labiau ju klasikines pakuotes patinka. smile.gif O isnaudot juos iki galo be sansu, as esu vienus pribaigus, tai vieni rutuliukai pasibaige greiciau, kiti veliau, o paskutiniai kurie buvo matyt kieciausi liko vieni ir nebebuvo kaip juos naudot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 05 lapkričio 2015 - 18:13
QUOTE(Hiver @ 2015 11 05, 19:10)
Man tai siaip vis rupi  Shiseido Luminizing Satin Face Color, baltos spalvos, gal esi bandzius, rusaites del jos alpsta ir kazkodel vadina "Dalnyi cvet" biggrin.gif  sita:
user posted image

Nemėginau schmoll.gif Mano aplamai santykiai su luminaizeriais labai sudėtingi. Kažkaip man jie labai ribotai eina - žinai, kai jau keliasdešimt metų kaip ne penkiolika, tai taip jau būna... lotuliukas.gif Bet va, pamatai, gražu, užsimanai biggrin.gif

Tik žinai kas, apie luminaizerį su snaigėm. Kaip jis durnai atrodys vasarą biggrin.gif Gėlytės žiemą taip durnai neatrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 05, 18:41)
Tik žinai kas, apie luminaizerį su snaigėm. Kaip jis durnai atrodys vasarą biggrin.gif Gėlytės žiemą taip durnai neatrodo lotuliukas.gif

Nu jo... biggrin.gif
Papildyta:
As tikejausi kad Chanel blizgis is kaledines kolekcijos atrodys gana skaidriai ant lupu, bet kad TAIP skaidriai - nesitikejau... g.gif Va cia:
http://kosmetista.ru...zivi/66966.html
O seseliai labai neblogai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 11 05, 19:47)
Nu jo... biggrin.gif
Papildyta:
As tikejausi kad Chanel blizgis is kaledines kolekcijos atrodys gana skaidriai ant lupu, bet kad TAIP skaidriai - nesitikejau... g.gif  Va cia:
http://kosmetista.ru...zivi/66966.html
O seseliai labai neblogai. ax.gif

Aha, šešėliai įdomūs. Gal nieko žalioms akims... Bet jofana, ne su bordiniu tušu gi? Kaip tik sakyčiau, prie tokių šešėlių, strėlytes tokias ho ho, jau beveik strėles, tušą juodą ir daug... O jei prie tokio šešėlio - bordinį tušą ir tokį va lūpdažį, tada nežinau. Tada gal ir baltos krempudros reikia, ir gali eit žmonių graudint? biggrin.gif


O hailaiteris irgi poklaikiai biggrin.gif Va, ta babcė irgi niekaip iš jo neišgauna jokios naudos, lygiai kaip aš. Jei va taip atrodo, tai už ką čia pinigus mokėt biggrin.gif Žinai, kad brangu, chanel ir vau, ir tiek, niekam kitam ne vau biggrin.gif Tas blizgis - analogiškai. Nors kainą ant kaktos prisiklijuok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 05, 19:35)
Aha, šešėliai įdomūs. Gal nieko žalioms akims... Bet jofana, ne su bordiniu tušu gi? Kaip tik sakyčiau, prie tokių šešėlių, strėlytes tokias ho ho, jau beveik strėles, tušą juodą ir daug... O jei prie tokio šešėlio  - bordinį tušą ir tokį va lūpdažį, tada nežinau. Tada gal ir baltos krempudros reikia, ir gali eit žmonių graudint? biggrin.gif
O hailaiteris irgi poklaikiai biggrin.gif Va, ta babcė irgi niekaip iš jo neišgauna jokios naudos, lygiai kaip aš. Jei va taip atrodo, tai už ką čia pinigus mokėt biggrin.gif Žinai, kad brangu, chanel ir vau, ir tiek, niekam kitam ne vau biggrin.gif Tas blizgis - analogiškai. Nors kainą ant kaktos prisiklijuok lotuliukas.gif

As seselius panasius is Catrice neseniai nusipirkau, tik ne kreminius o keptus. Is naujos sio rudens kolekcijos, va situos, tai turiu pasakyt kad tinka ir melynai pilkoms akims:
user posted image
user posted image

O tas tusas man atrodo su ta 4 spalvu palete geriau tiktu.
user posted image
Galima darytis koki pusiau retro makiaza, auksas ant judancio voko, sviesus i vidini kamputi, taupe i raukslele ir isorini kampa, o tamsiausias ties blakstienu linija subtilai, ir tada tiks tas bordinis tusas. Jis manau ant blakstienu beveik kaip juodas ar labai labai tamsiai rudas atrodytu nes labai jau tamsus.
Radau video su kolekcijos apzvalga:
https://www.youtube....h?v=KAz5NVhny3Y
ir dar vienas:
https://www.youtube....h?v=1AqvRK7K4K4 - cia idomu kad ji dar ir dazosi visais seseliais, bet tusa kaip supratau naudoja vis tik juoda?
Atsakyti
Beje prie to pacio dar Catrice kolekcija sio rudens ikelsiu:

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Tarp kitko, labai rekomenduoju siuos velvet matt seselius, labai pigmentuoti, silkiniai, man pasirode vykes produktas.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image







Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Catrice limituoti rudens produktai:

http://chicprofile.c...-Collection.jpg
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Catrice kaledine 2015 kolekcija

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

Artdeco Mystical Forest Fall Winter 2015

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Mineral Powder Foundation
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:


biggrin.gif
Artdeco Most Wanted Eyeshadow Palette for Holiday 2015 - New & Limited Edition


user posted image

02 Smokey: smokey grey, intense black and strong rosé combined with pearly-shimmery highlight colors are suitable for day make-up as well as for a big night out.

04 Nude: discreet mat and softly shimmering shades in brown, grey and rosé allow for a variety of combinations.

07 Brown: warm bronze shades, sensual copper nuances and soft beige in light and darker shades match every eye color and emphasize everbody’s individual style.

user posted image
Atsakyti
Artdeco Arctic Beauty Collection Holiday 2015

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 lapkričio 2015 - 13:20
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 lapkričio 2015 - 13:52
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 08 lapkričio 2015 - 14:02
Hiver, na ir prikrovėt grožių wub.gif Kažin pas mus yra tie matiniai Catrice šešėliai kur po vieną spalvą?
Atsakyti