Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausios makiažo tendencijos

QUOTE(Malena @ 2015 11 08, 18:34)
Hiver, na ir prikrovėt grožių wub.gif  Kažin pas mus yra tie matiniai Catrice šešėliai kur po vieną spalvą?

Tie apvalus velvet matt yra, kvadratiniai taip pat yra, o tuos kvadratinius su lapu nesu tikra bet atrodo irgi maciau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 11 04, 13:50)
Tiesa, Dior nustojo gaminti Addict Extreme lupu dazus, perleido visas spalvas is naujo dabar vien tik sviesiuose futliaruose, tarp ju bus ir spalvu is Extreme linijos, tik ko tai mano liudna nuojauta sako kad ju formule nebebus tokia, verysad.gif  o bus kazkas panasaus i paprastu Addict. unsure.gif Gal kas jau isbandet ir galit papasakot?

Dior Addict Lipstick Fall 2015
user posted image

user posted image
Papildyta:
Atsiliepimai nedziuginantys.  verysad.gif


Radau ir ikeliu perleistu Dior Addict lupdaziu swatch'us ant rankos:

http://www.bygeorgia...h-swatches.html


Atsakyti
Aš šiuo metu esu įsigijusi naujo perleidimo 750 atspalvį. Tekstūra mano išsausėjusioms lūpoms - tikras išsigelbėjimas, labai minkšta, maloni ant lūpų. Kas patiko, kad neprikvėpinti, beveik net nejaučiu kažkokio kvapo, Puiki spalva, tokia natūrali, rožinė-persikinė-rausva. Su perlamutru, lūpos tokios blizgios putlios atrodo smile.gif Nors neryškios, bet kaip mat atkreipia dėmesį.

Kokie minusai... Tai, kad nelieka jokio taip vadinamo spalvos payoffo, palaipsninio nublukimo. Laikosi šie lūpų dažai gerai, neišdžiūna ant lūpų, visad lieka drėgni, bet po rimtesnio pavalgymo ar ilgesnio kavos pagėrimo, nelieka net pėdsako, kad kažkas buvo ant lūpų. Iš kitos pusės gal ir gerai - kitoms patinka, kai nelieka to išblukusio atspalvio.

Bet man čia mažas minusas. Aš nepatingiu VIS pasiryškinti lūpų, mat man svarbiausias kriterijus, kad jos nebūtų sausinamos, o šis lūpdažis lūpų drėgmę palaiko puikiai.

Toks būtų mano atsiliepimas 4u.gif
Atsakyti
Kitaip tariant, drėkina, malonus ant lūpų, bet prastai laiko? Tai kaip Dioro blizgesiai, kurie nelimpa, nebjaurūs, bet laiko ne kažką. tai irgi vis tepu biggrin.gif

Na, negali būti viskas viename - kad ir drėkintų, ir būtų malonus ant lūpų, ir laikytųsi dvi savaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 lapkričio 2015 - 13:03
Na, iš esmės, taip smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif O bet, taciau, Dior Addict extreme sugebejo ir drekint, ir gerai laikytis... Kas man patiko tai ta ju geline tarsi medaus tekstura, siek tiek lipnoka, realiai ne taip jau ir lengva rast lupdazi su tokia tekstura, dazniau ilgai isliekantys buna sausinantys su isiedanciu pigmentu i lupas. Gaila kad Dioras juos nutrauke. verysad.gif
Atsakyti
Sutinku, galėjo tuos savo baltus ir perleist. Vis tiek jie niekam nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nepergyvenčiau labai, kuo toliau tų high-end brandų kūrybos/gamybos tempai greitėja, jau prieš pusę metų išleisti produktai išimami iš apyvartos. Bet vis dažniau sukuriama tikrai neblogų produktų smile.gif Aišku, ir š... nemažai išleidžiama į apyvartą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 12 01, 12:16)
Aš tai nepergyvenčiau labai, kuo toliau tų high-end brandų kūrybos/gamybos tempai greitėja, jau prieš pusę metų išleisti produktai išimami iš apyvartos. Bet vis dažniau  sukuriama tikrai neblogų produktų smile.gif Aišku, ir š... nemažai išleidžiama į apyvartą  doh.gif


Teoriskai taip, galima pasidziaugti kad sukuriama neblogu produktu, o praktiskai - to ko MAN reikia kol kas as nerandu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Chanel "LA Sunrise" Spring 2016

user posted image

Chanel Sunkiss Ribbon veido palete

Les 4 Ombres #262 Tisse Beverly Hills seseliu palete

Chanel Illusion d’Ombre kreminiai seseliai
Moonlight Pink (Limited Edition)
Ocean Light
Griffith Green

Chanel Stylo Waterproof akiu piestukai:
Fervent Blue
Purple Choc
Pacific Green

Chanel Le Volume de Chanel violetines spalvos tusas
Ardent Purple (Limited Edition)

Chanel Rouge Coco Shine lupu dazai
Shipshape
Mighty
Energy

Chanel Le Vernis Nail Gloss
684 Sunrise Trip

user posted image
user posted image
user posted image




user posted image
user posted image
Atsakyti
Kokie skaistalai faini! Aplamai ir šešėliai gražūs, nežinočiau, kad tokia šūdina chanel šešėlių kokybė - netgi gal ir norėčiau.

Bet nagų lakas? Jis iš Guerlain kalėdinės kolekcijos jį pasiskolino, ar kaip? Must - have? biggrin.gif
Papildyta:
O gal ir ne visai taip.

Guerlain:
user posted image

user posted image

Chanel:
user posted image

user posted image

user posted image

Keista, reklaminėse foto - violetinis, o ant nagų - mėlynas?
Užstrigo jie ant mėlynų lakų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 01 04, 21:10)
Kokie skaistalai faini! Aplamai ir šešėliai gražūs, nežinočiau, kad tokia šūdina chanel šešėlių kokybė - netgi gal ir norėčiau.
user posted image
Keista, reklaminėse foto - violetinis, o ant nagų - mėlynas?
Užstrigo jie ant mėlynų lakų biggrin.gif

Ir man tie skaistalai faini. drinks_cheers.gif Tokie universalus atrodo. O seseliai gal dabar bus kokybiskesni kai perdaryti? smile.gif
lakas, jo, melynas, as irgi pagalvojau kad labai jie uzsiciklino ant melynu laku, iskart situos lakus prisiminiau:

user posted image

Papildyta:
O siaip man tas Sunrise Trip labai panasus i OPI is 2014 rudens/ziemos kolekcijos, pavadinimu Do You Have this Color in Stockholm, ne?

user posted image

Ar labiau i sita (2014 Major League Baseball kolekcija) :

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 07 sausio 2016 - 12:52