Įkraunama...
Įkraunama...

Valgome tik su žaisliuku rankoje

Mano mergiote pastaruoju metu mane pribloske - jei pradedu ja maitinti tai BUTINAI turiu kazka duoti. geriausia - mano telefonas arba pinigine. tada arba maigome mygtukus, arba zaidziame su kreditinem korteles.
is vienos puses man tikrai baisu kad gali sugadinti daiktus, bet is kitos - vaikas viska suvalgo wub.gif
aisku, as netraktuoju tokio jos elgesio kaip kazkokia beda, paprasciausiai idomu ar pas jus panasi situacija ir kaip kovojate ? cool.gif
Atsakyti
Maniske kai tik valgo visad rankoj sakute ar saukstas lotuliukas.gif lotuliukas.gif prie kitko net nebandziau pratint biggrin.gif
Atsakyti
Tai dar cia niekis blush2.gif Maniskis niekada neisbuna maitinimo keduteje ilgiau nei 2min- eina juda, reikia eiti is paskos su saukstu. Nemoka ramiai sedeti ir graziai valgyti. Rankos visada turi uzsiemima- pastaruoju metu duodu tokia dezute tai jis ten savo zaisliukus deda o as tarpuose sauksta i burna doh.gif Tik tokiais gudriais metodais pavyksta sumaitinti porcija blush2.gif
Atsakyti
mano makaliuze irgi nebesedi keduteje maitinimo, jau nori sedeti prie stalo ir valgyti pati bigsmile.gif taciau sunkumai iskyla su sriuba doh.gif o taip pyksta kai sakau duok as tave pamaitinsiu , taj tik paleidzia gerklyte - as pati !!!!! nu ka, tada duodu jai ka nors uzsiimti kad as galeciau pamaitinti blush2.gif o siaip viska valgo pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2008 08 19, 18:23)
mano makaliuze irgi nebesedi keduteje maitinimo, jau nori sedeti prie stalo ir valgyti pati  bigsmile.gif  taciau sunkumai iskyla su sriuba  doh.gif o taip pyksta kai sakau duok as tave pamaitinsiu , taj tik paleidzia gerklyte - as pati !!!!! nu ka, tada duodu jai ka nors uzsiimti kad as galeciau pamaitinti  blush2.gif o siaip viska valgo pati  biggrin.gif

Mūsiškė jau nuo 1 metukų sėdi ant normalios kėdės prie bendro stalo. Rankose tik šaukštas ar šakutė.
Atsakyti
Maniske irgi valgo tik tuomet, kai turi knyga ar zurnala rankose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 08 19, 19:42)
Mūsiškė jau nuo 1 metukų sėdi ant normalios kėdės prie bendro stalo. Rankose tik šaukštas ar šakutė.

Taip ir turi buti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniske irgi valgo varinedama rataisper kambari blink.gif
Bet dabar pradejau vel sodint i kedute, nes nusibodo paskui lakstyti...
Tai ji joje dazniau stovi negu sedi. doh.gif Ir turi butinai kazka veikti- tai kaladeles delioti, tai knygute vartyti, o geriausiai tai praslysta reklama thumbup.gif nors nelabai gerai, bet tada be jokiu kalbu, kaip uzhipnotizuota ziuri ir valgo doh.gif
Nezinau, kas bus toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2008 08 19, 19:42)
Mūsiškė jau nuo 1 metukų sėdi ant normalios kėdės prie bendro stalo. Rankose tik šaukštas ar šakutė.



kokios jus saunuoles thumbup.gif
na mano pupa tai jau irgi lyg ir bando pati su saukstuku valgyti- as jau jai graziai idedu nedaug o toliau ji pati. bet tiek uztenka ant kokiu 2-3 niam niam . po to vel lipa is kedutes ir reik duot pinigine!! doh.gif ir ne bent kokia - o mamos! nesuprantu kodel, bet jai kitos neitinka.. net davinejau "apgaulinga' pridejau popieriuku visokiu ir ka manot - mete salin, ir reikalauja kitos, tikrosios doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandruliukas @ 2008 08 19, 18:30)
Maniske kai tik valgo visad rankoj sakute ar saukstas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  prie kitko net nebandziau pratint  biggrin.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis graziai valgo uz stalo, eikia nieko duoti. Pats nueina atsiseda. Pries tai dar pasiema sauksta :}
Atsakyti
maniske kai valgo, tai butinai turi buti jai veiklos-ar vartyti knygele ar kazka krapstyti ar kaladeles delioti, po to viskas skrenda ant zemes biggrin.gif bet valgo tfu tfu tfu gerai. maitinimo kedutej sedi ir net pati ilipa, kai valgyt nori
Atsakyti
Ko gero,žaidimais reikia užiminėti tik vaikus- nevalgiukus arba tuos, kurie dar patys nevalgo g.gif mano pupai užtenka pasakyti "Einam niam niam"- ir jis jau ropščiasi ant kėdės prie stalo... biggrin.gif kadangi apetitu vaikinas tikrai nesiskundžia, o ir valgo jau pats, jokių žaislų jam nereikia. Bet,kiek pamenu, niekad ir nereikėjo... smile.gif
Atsakyti