Įkraunama...
Įkraunama...

mes esam pozityvistės :)))

QUOTE(vyssnia @ 2008 09 25, 14:12)
dabar jau gaunu iš jo labai daug kiekvieną vakarą "myliu tave mamyte" ir visokių grožybių pripasakoja, kol mažesnis buvo tai taip susukdavo, kad luždavom su vyru pvz.: "tavo akys kaip degancios malkos", "tavo lūpos kaip vysnia prisirpus" ir dar visokių malonybių  biggrin.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir as ka tik vyrui zinute nusiunciau, kad ryte taip graziai ir svieziai atrode biggrin.gif Paziuresiu ka atsakys.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2008 09 25, 14:53)
Reiks šiandien vyrui komplimentą pasakyti  thumbup.gif

O tai nesakai? blink.gif Aš tik taip kai kuriuos darbus jį priverčiu padaryt blush2.gif Jis kai pradeda aiškint,kad laiko neturi,kad aš pati galiu-aš jam sakau: "Bet tu tą darbą padarai geriau" arba "tau geriau sekasi tai daryti" ax.gif Ir dažniau vyrams sakykit,kad jie patys geriausi tėčiai,tai labai juos veža thumbup.gif Paskui jie vaikams sako,kad jų mama geriausia,kad niekas jų taip nemyli,kaip mama mirksiukas.gif Na,o vaikai mamoms paskui dažniau sako,kad "mama,aš tave labai myliu" mirksiukas.gif Ne tik darbai,bet ir žodžiai grįžta bumerangu ir ne tik blogi,bet ir geri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkute1 @ 2008 09 25, 15:25)
Ir as ka tik vyrui zinute nusiunciau, kad ryte taip graziai ir svieziai atrode biggrin.gif  Paziuresiu ka atsakys.
4u.gif


ir pasidalink su mumis kokį atsaką gausi smile.gif įdomu ar čia tik mano toks vyras neišauklėtas ir prie komplimentų nepratęs biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 09 25, 16:16)
ir pasidalink su mumis kokį atsaką gausi smile.gif įdomu ar čia tik mano toks vyras neišauklėtas ir prie komplimentų nepratęs  biggrin.gif  g.gif


Laikas pradėt pratint mirksiukas.gif Padarysi sau paslaugą mirksiukas.gif
Atsakyti
aš labiausiai apsileidus...neparašiau jokiam draugui.Užtat padarysiu kitaip,kai tik gausiu progą parašyti vienam tokiam pažįstamui į skp(nes retai kada taip išeina)aš jam parašysiu biggrin.gif kad ir kaip spyriočiaus ir išsisukinėčiau...reik.
komplimentą šiandien jau pasakiau,labai natūraliai susižavėjau draugės plaukų sage biggrin.gif biggrin.gif tikrai nuoširdus komplimentas.Vakare pagirsiu mamą,nes dažnai,kai ji rodo savo meilę,aš sakau nee,nelįsk biggrin.gif 4u.gif tai va...manau jau žinau jos reakciją biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Perskaičiau jūsų pozityvumo temelę ir štai ką labai greitai parašiau:

Pozityvas pozityvas -
Kas per dyvas?
Jis duris slapčias rakina, už kurių kirbėti ima
Slaptosios svajonės mūsų,
Nuo kurių iš laimės dustam tongue.gif
Tad įspėt visas skubu:
Rakto šito nepameskit,
Jį į širdį įsimeskit.
Atrakinsit jūs tada
Svajų skrynią bet kada.

Su pagarba jūsų puslapiui
Terre ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terre @ 2008 09 25, 15:47)
Sveikutės,
Perskaičiau jūsų pozityvumo temelę ir štai ką labai greitai parašiau:

Pozityvas pozityvas -
Kas per dyvas?
Jis duris slapčias rakina, už kurių kirbėti ima
Slaptosios svajonės mūsų,
Nuo kurių iš laimės dustam  tongue.gif
Tad įspėt visas skubu:
Rakto šito nepameskit,
Jį į širdį įsimeskit.
Atrakinsit jūs tada
Svajų skrynią bet kada.

Su pagarba jūsų puslapiui
Terre  ax.gif

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif DĖKUI thumbup.gif
taip pat už šypseną,kurią sukėlei parašydama šį eilėraštuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(namiseda @ 2008 09 25, 16:25)
Laikas pradėt pratint mirksiukas.gif Padarysi sau paslaugą mirksiukas.gif



ech.. reiks bandyti pamažu... nes taip gali ir nesulaukti kol kažkas pirmas pradės kažką keisti...
Atsakyti
Ką tik peržiūrėjau "What the bleep do we know?" Nuostabus filmas, kaip viskas aišku lietuvių kalba bigsmile.gif Dar kartą dėkoju Kairai aciuks.gif oro_buckis.gif

Tiek gerų emocijų užsikroviau, kad norisi šokti biggrin.gif sokiai.gif Tikrai mes patys savo pasaulio valdovai bigsmile.gif Įtakojame savo aplinką, ateitį, santykius.. smile.gif Pritraukiame tai į ką susitelkiame smile.gif Jaučiuosi nušvitus (tikiuosi ilgam)

Kad ir šis filmas - du kartus žiūrėjau angliškai, nes labai įdomus pasirodė, bet per sudėtingas buvo anglų kalba. Ir vis galvojau - kaip norėčiau jį pamatyti lietuviškai rolleyes.gif
Ir še tau - kai mažiausiai tikėjausi - jis pats atkeliavo pas mane bigsmile.gif

O jūs šaunuolės! Aš kol kas dar nė vieno laiško neparašiau, nei komplimento nepasakiau, bet pažadu pasitaisyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 09 25, 18:13)
Ką tik peržiūrėjau "What the bleep do we know?" Nuostabus filmas, kaip viskas aišku lietuvių kalba  bigsmile.gif  Dar kartą dėkoju Kairai  aciuks.gif  oro_buckis.gif

Tiek gerų emocijų užsikroviau, kad norisi šokti  biggrin.gif  sokiai.gif  Tikrai mes patys savo pasaulio valdovai  bigsmile.gif  Įtakojame savo aplinką, ateitį, santykius..  smile.gif  Pritraukiame tai į ką susitelkiame  smile.gif Jaučiuosi nušvitus (tikiuosi ilgam)

Kad ir šis filmas - du kartus žiūrėjau angliškai, nes labai įdomus pasirodė, bet per sudėtingas buvo anglų kalba. Ir vis galvojau - kaip norėčiau jį pamatyti lietuviškai  rolleyes.gif
Ir še tau - kai mažiausiai tikėjausi - jis pats atkeliavo pas mane  bigsmile.gif

O jūs šaunuolės! Aš kol kas dar nė vieno laiško neparašiau, nei komplimento nepasakiau, bet pažadu pasitaisyti  rolleyes.gif



Kaip smagu, kad tau patiko smile.gif Man jis irgi ypatingas, ziurejau minimum 10 kartu, o kartais siaip pasileidziu, neziuriu, bet kazka darau, tiesiog kaip fonas eina, nuteikia pozityviai smile.gif
Atsakyti
sveikutes,gal butu galima ir man kokiu nors budu si filma isigyti? 4u.gif Buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti