Įkraunama...
Įkraunama...

mes esam pozityvistės :)))

QUOTE(Tabis @ 2008 09 25, 21:39)
Taip jau smagei cia snekuciojates super mamytes, sudominot ir mane  4u.gif  Tajgi kas tas pozytivus mastymas?  g.gif  pasidalinkit ismintymi pristatykit zaliajam rolleyes.gif


na, trumpai apibūdinčiau gal taip, jog pozityvus mąstymas - tai savo gyvenimo kūrimas minčių ir jausmų pagalba smile.gif tikėjimas- jog geros mintys ir teigiami jausmai pritraukia teigiamus dalykus gyvenime. Savo tikslų galima pasiekti atitinkamai nukriaipiant mintis ir pasitelkiant jausmus smile.gif tikėjimas jog mes kuriam savo gyvenimą patys smile.gif šiaip daug galima kalbėti, bet aiškiau bus paskaičius šią ir kitas temukes bei čia minimas knygutes 4u.gif
Papildyta:
Mergaitės, tema baigiasi bigsmile.gif kuri dabar atidarysim naują? smile.gif


Saldžiu sapnu visoms wub.gif
Atsakyti
aha,labai gaila,kad jau baigiasi,o cia taip faina verysad.gif



Ir nuo manes saldziu sapnu visoms wub.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Sa r @ 2008 09 25, 21:18)
As gyvenu Jurbarke,labai labai noreciau pamatyti ta filmuka 4u.gif


mano bendradarbe jurbarkiete, tai kai ji kazkada vaziuotu namo, galeciau jai iduot. rytoj paklausiu, maza kas, gal si savaitgali vaziuos.
Papildyta:
QUOTE(vaidile @ 2008 09 25, 21:24)
Atsisiusti radau si filma, bet visur tik rusiskas,pradejau siustis, bet jau greitis...sius 9 valnadas... o taip noretusi gauti lietuviska, bet esu alytiske ir turbut neimanoma  verysad.gif



i Alytu irgi imanoma, nes daznokai vaziuoja vairuotojas i Alytu, tik ten jis buna apie 3 val, tai tik tiek laiko butu pasiemimui. Aa, ir dar bendraderbe irgi turiu alytiske, tai paklausiu jos, gal irgi planuoja vaziuot.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

tai kaip ta švaros dienos idėja? unsure.gif nepatiko? gal ką nors kitą tuomet kas pasiūlytų? blush2.gif
Atsakyti

Labukas rytukas,
Aš ir laaaabai norėčiau filmuko, bet gyvenu Šiaulių rajone tai manyčiau labai sudėtinga, bet jei kuri galėtumėt kaip nors paštu, tai būčiau labai dėkinga ir pašto išlaidas apmokėčiau, pavedimuka padaryčiau blush2.gif

QUOTE(daiwulencija @ 2008 09 26, 08:11)
Labas rytas  4u.gif

tai kaip ta švaros dienos idėja?  unsure.gif nepatiko? gal ką nors kitą tuomet kas pasiūlytų?  blush2.gif


aš sutinku drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vyssnia @ 2008 09 26, 08:21)
Labukas rytukas,
Aš ir laaaabai norėčiau filmuko, bet gyvenu Šiaulių rajone tai manyčiau labai sudėtinga, bet jei kuri galėtumėt kaip nors paštu, tai būčiau labai dėkinga ir pašto išlaidas apmokėčiau, pavedimuka padaryčiau  blush2.gif
aš sutinku  drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif


Siauliuose turim darbo filiala, tai iki Siauliu galiu nemokamai siusti, tik is ten tau reiketu pasiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyssnia @ 2008 09 26, 08:21)
Labukas rytukas,
Aš ir laaaabai norėčiau filmuko, bet gyvenu Šiaulių rajone tai manyčiau labai sudėtinga, bet jei kuri galėtumėt kaip nors paštu, tai būčiau labai dėkinga ir pašto išlaidas apmokėčiau, pavedimuka padaryčiau  blush2.gif


aš kai turėsiu tą filmuką galėčiau persiųsti. jei anksčiau negausi- parašyk į AZ kitos savaitės pabaigoj, nes pati tik kt savaitę turėsiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vyssnia @ 2008 09 26, 08:21)
aš sutinku  drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif


tuomet gero tvarkymosi biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2008 09 26, 08:24)
Siauliuose turim darbo filiala, tai iki Siauliu galiu nemokamai siusti, tik is ten tau reiketu pasiimti smile.gif


tu tikras stebukliukas 4u.gif , gal netyčia šeštadieniais dirba tas filialas, aš kiekviena šeštadienį būnu Šiauliuose paskaitose?
Atsakyti
Merginos, tikiuosi labai nesupyksit jei šį kartą atidarysiu temukę unsure.gif kaip tik dabar turiu šiek tiek laiko tai bėgu ir pasistengsiu po to čia naujos temukės nuorodą įmesti smile.gif ... tikiuosi neišbarsit labai manęs...
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 09 26, 08:59)
Merginos, tikiuosi labai nesupyksit jei šį kartą atidarysiu temukę  unsure.gif  kaip tik dabar turiu šiek tiek laiko tai bėgu ir pasistengsiu po to čia naujos temukės nuorodą įmesti smile.gif ... tikiuosi neišbarsit labai manęs...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti