Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo nelaikymas neštumo metu

Sveikos

mums 24 savaites. i tuoleta prireikia dažnokai blush2.gif kartais ir neprireikia, nes kelnaitėse palieku... blush2.gif blush2.gif blush2.gif ypac kai nusičiaudau... cry.gif
ar ir jums taip buvo arba yra? ar čia tik man taip? g.gif ka daryti? unsure.gif
Atsakyti
o geras.... na esu skaičiusi, kad yra pampersai nėščiosioms, ar bent jau higieniniai įklotai nėščiosioms, nelaikančioms šlapimo g.gif
Atsakyti
Sveika, va va kaip tik sinadien man si tema labai aktuali tongue.gif vos neprisiusiojau siandien eidama namo blush-anim-cl.gif Matyt leliukas atsigule ant pusles, tiesa pasakius taip nei is sio nei is to tai pirma karta, o beciaudint tai neviena syki teko systelt ir dar kai kas stipriai prajuokina. Nesijaudink su Tavim viskas tvarkoj ir tikrai tokia ne viena 4u.gif
Augink pilvuka ir neisjaudink!
Atsakyti
daug nestuke.gif susiduria su sia problema. tam, kad to nebutu, dar pries pastojant reikia stiprinti raumenukus, kurie sulaiko slapima. aisku, gali pradet ir dabar, gal pades kiek nors smile.gif kai slapinsies, staigiai sustabdyk "procesa", palaikyk kelias sekundes ir vel tesk "reikala", ir taip kelis kartus per kiekviena slapinimasi. dar gali ir siaip sededama ar guledama taip pat sutraukineti raumenis, kaip ir sustabdant slapima, palaikyti kiek gali ilgiau, atpalaiduoti ir vel kartoti ta pati. tikrai padeda 4u.gif as taip pradejau daryt jau pries kokius 3 metus, nes perskaiciau, kad kai tie raumenukai yra islavinti,ne tik nestumo metu lengviau, bet ir myletis yra maloniau blush2.gif
Atsakyti
aciu Vikuliukai uz patarima. tikiuosi ne per velu dar man tuos raumenukus uzsiauginti smile.gif
o tai kai nusiciaudau tai ir myzteliu smile.gif anksciau budavo po kasiuka, kelis, o dabar jau savaite kai per kojas nubega blush2.gif
o tai kas bus veliau?... blink.gif
idomu kur tuos pampersiukus nuo slapimo nesciosioms gauti? idomu kaip jie atrodo - ar kaip paketukai ar kaip tikri pampersai biggrin.gif
gera zinoti, kad as cia ne viena tokia apsisisiojanti tongue.gif
Atsakyti
o spec. pampersiuku tai vaistinej pirkt reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
As su ia problema tik pries gimdyma susiduriau... Bet kazkaip apsiejau be paketu ar pampersu... Budavo vyras isjuokina, o as ir apsisisioju na tada ir jis juoktis pradeda... 4u.gif
Atsakyti
Nestumas dar kaip nestumas, bet va as Kegelio pratimuku nepropagavau pirmagimio besilaukdama ir pasigimdziusi ne tik kad tuoletan ne visad spedavau, bet ir vaiksciot pirmas pora savaiciu negalejau taip zemyn plese.. cry.gif Uztat l. agituociau nepatinget ir per diena kruopsciai juos atlikinet..nes padeda ne tik sulaikyt kad neapsidirbtume blush2.gif , bet ir gimdymui raumenukus ruosia ir po jo lengviau ir greiciau atstatysit wink.gif
Atsakyti
Mankstink slapima laikancius raumenis: bandyk sustabdyt slapima sisiojant ir taip daug kartu kol pasisiosi.
Atsakyti
QUOTE(mammamia @ 2005 06 06, 21:44)
Nestumas dar kaip nestumas, bet va as Kegelio pratimuku nepropagavau pirmagimio besilaukdama ir pasigimdziusi ne tik kad tuoletan ne visad spedavau, bet ir vaiksciot pirmas pora savaiciu negalejau taip zemyn plese.. cry.gif Uztat l. agituociau nepatinget ir per diena kruopsciai juos atlikinet..nes padeda ne tik sulaikyt kad neapsidirbtume blush2.gif , bet ir gimdymui raumenukus ruosia ir po jo lengviau ir greiciau atstatysit wink.gif


o kas tie Kegelio pratimai? g.gif
4u.gif
Atsakyti
Kegelio pratimai - labai efektyvus šlapimo nelaikymo profilaktikos būdas. Jie labai svarbūs ne tik nėštumo metu, bet ir po gimdymo, bei vėlesniame laikotarpyje. Šlap. nelaikymas dažnai pasireiškia ypač po gimdymo. Tarpvietės raumenų įtempimas gulint, sėdint, stovint ir modeliuojant įtempimų stiprumą, trukmę, kiekį, stiprinami tarpvietės, gimdos, mažojo dubens raumenys, kurie aktyviai dalyvauja tiek gimdymo, tiek lytinių santykių, tiek šlapinimosi eigoje.
Žinoma juos galima atlikti šlapinantis, tačiau žymiai paprasčiau ir patogiau juos atlikti kitu laiku. Tam net nebūtina specialiai skirti laiko. Nėščioms, kurios lanko mano užsiėmimus, aš patariu tai daryti tiesiog bežiūrint televizorių, skaitant knygą, stovint eilėje prie kasos ar sustojus prie raudono šviesoforo signalo. Tai gali pasirodyti juokinga, bet tokiu būdu susikursite sau šiokį tokį ritualą, kuris dar ir pakels nuotaiką - jokie aplinkiniai tikrai nesupras, kad jūs mankštinatės, o nauda - begalinė. Taip jūs išvengsite ne tik šlapimo nelaikymo, bet ir gimdos išsmukimo, hemorojaus ir kitų sutrikimų. thumbup.gif
Atsakyti
trenere, as cia biski ne i tema, bet noriu paklaust, gal yra kokie pratimai nuo hemarojaus vyrams? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomana: 13 liepos 2005 - 17:01