Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(vaivos juosta @ 2008 08 22, 20:50)
Nu jau kaip nooooriu turėt sklype tokias "Palangines" pušis  rolleyes.gif  - aukštas, kvepiančias, tiesiais kamieais ir laja tik viršūnėse. Kiek metų reiktų laukt, kol jos pakiltų iki virš stogo  doh.gif  .


Turiu šalia namo tokias gražuoles - mano močiutė miegot ramiai negali, nes jai vis vaidenasi, kad nugrius ant namo smile.gif Turiu pripažinti, kad toks fonas yra neįkainojamas. Ypač Vilniaus miesto centre biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 08 25, 06:14)
Turiu šalia namo tokias gražuoles - mano močiutė miegot ramiai negali, nes jai vis vaidenasi, kad nugrius ant namo smile.gif Turiu pripažinti, kad toks fonas yra neįkainojamas. Ypač Vilniaus miesto centre biggrin.gif


pavydžiu... net žodžių neturiu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 25, 08:24)
pavydžiu... net žodžių neturiu..  wub.gif


Aha, reikėtų iš kitų šonų pafotkinti: kaimynų sandėliukai, lauko tualetai, malkinės, vištidės ir kita egzotika lotuliukas.gif
Atsakyti
O mane auksti medziai slegia, ir miske ilgai uzsibut nesinori. Matyt energetiniai kanalai pazeisti, kad medziai "nedziugina" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 08 25, 06:29)
Aha, reikėtų iš kitų šonų pafotkinti: kaimynų sandėliukai, lauko tualetai, malkinės, vištidės ir kita egzotika lotuliukas.gif


lauko tualetai ir vištidės - laikina, praktiškai jau praetis. O tokie medžiai - ilgam 4u.gif
Bandau spėti, čia užupis, pavilnys arba antakalnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 25 rugpjūčio 2008 - 08:40
QUOTE(kasiopeja @ 2008 08 25, 08:39)
Bandau spėti, čia užupis, pavilnys arba antakalnis?


antakalnio pusė link pavilnio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reklamiste: 25 rugpjūčio 2008 - 09:09
QUOTE(Tina* @ 2008 08 24, 23:25)
Imesiu keleta foto ka nuveikiau. Tik jau buvo tamsoka kai fotkinau. Pas mus labai jau lijo.

trūksta man šviesesnio akcento... ax.gif Vieninteliai tie pilkšvi krūmeliai šiokia tokia atsvara, tačiau man vis dar geltonos spalvos norisi... rolleyes.gif
Papildyta:
beje, žiemai reikia rimtai ruoštis, šaltą prognozuoja... unsure.gif
Delfio straipsnis
meteo.lt straipsnis
Atsakyti
O kurioj vietoj juos ikomponuot. Buvo geltonu maziuku raugerskiu pirkt. Bet jie brangesni, nors man asmeniskai admiration grazesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 25 rugpjūčio 2008 - 09:23
QUOTE(rokoko @ 2008 08 24, 22:30)
aciū už informaciją 4u.gif
Žinai, seni pas mus tie bijūnai, ir laja jų - oi kokia plati/tanki, ten net retas lietus užlyja. Aišku, šalia atokiau prilyja, tai gal ju plačios šaknys tos drėgmes pernelyg daug gavo?.. g.gif Na, sunku patikėti, gi kitas gėles šalia [dėl tos pačios priežasties- kad kero sava lapija/šalia esantys aukštesni augalai užstojo lietų] puolė miltligė dėl drėgmės trūkumo. Tiesa, dabar pagalvojau, kad tos dėmės ėmė plist pirmiausia nuo tų bijūnų, šalia kurių kitus augalus gausiai liejau [tradeskantę ir šluot.flioksą] - gal čia tai suveikė... pačių bijūnų visai nelaisčiau, ogi rekomenduojama tai daryt, kai sausra... na čia aš samprotauju iš tuščio į kiaurą, iš kur tas drėgmes perteklius, geriau pult jais pasirūpint  doh.gif  blush2.gif

Knifofija, o tų obelų ir kriaušių, kurių vaisiai pažeisti Rudojo puvinio, lapus galima mesti į komposto dėzę?
[jetus, kaip tikiuos tegiamo atsakymo rolleyes.gif , nes neįkalbesiu mb visą rudenį visus lapus į konteinerį vežiot]
aš dar nieko nepadariau  blush2.gif  flirt.gif
Klausimas - ar jūsų bakopų šią vasarą nekankino kažkoks vytulys? [na vėl aš tą patį  doh.gif  lotuliukas.gif ]
Man visą vasarą tos bakopos vyto/džiūvo [vaizdas toks pat], vis karpiau tas pažeistas vietas, o jos sėkmingai toliau vyto, kol nukabinau 3 metrus lovelių nuo balkono, likučius persodinau kitur, ir toliau tas procesas nesustoja iki nevilties  verysad.gif 
pernai tuo pačiu metu turėjau visą metrą svyrantį ''konkolą'', o dabar - štai, net kašio neuždengia, su tuo vytuliu per vidurį verysad.gif :
user posted image

Geriau tų lapų nedėti, o bakopai, tai tikriausia vytulys, ją išgenėjus reikia nupurkšti fungicidais ir liga sustoja, jei to nepadarei, tai ji vis atsikartoja. Rudenį to vazono turinio nemesk į kompostinę, o į konteinerį.
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 08 25, 08:14)
Turiu šalia namo tokias gražuoles - mano močiutė miegot ramiai negali, nes jai vis vaidenasi, kad nugrius ant namo smile.gif Turiu pripažinti, kad toks fonas yra neįkainojamas. Ypač Vilniaus miesto centre biggrin.gif


tavo mociute itariu ne be reikalo negali ramiai miegoti, turbut patirtis savo sako.... smile.gif tik vietoj mociutes as ne medziu bijociau, o nuosliauzos.......
slaito kampas pakankamai didelis, kad po gero lietaus rastumete puse slaito su visom pusim ir tais lapuociais savo ir zemiau esanciu kaimynu sklypuose.......siaip man kaip ir noretusi iskirsti visus tuos lapuocius, paliekant pusis ir kas 5 lapuoti del sviesos, bet logiskai (kadangi dar turiu ir geologini issilavinima) cia tik tie medziai ir sulaiko visa slaita nuo grandiozines nuosliauzos......
o kur pas jus nubega vanduo per didele liuti? yra miesto kanalizacija?
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 08 25, 14:22)
tavo mociute itariu ne be reikalo negali ramiai miegoti, turbut patirtis savo sako.... smile.gif tik vietoj mociutes as ne medziu bijociau, o nuosliauzos.......
slaito kampas pakankamai didelis, kad po gero lietaus rastumete puse slaito su visom pusim ir tais lapuociais savo ir zemiau esanciu kaimynu sklypuose.......siaip man kaip ir noretusi iskirsti visus tuos lapuocius, paliekant pusis ir kas 5 lapuoti del sviesos, bet logiskai (kadangi dar turiu ir geologini issilavinima) cia tik tie medziai ir sulaiko visa slaita nuo grandiozines nuosliauzos......
o kur pas jus nubega vanduo per didele liuti? yra miesto kanalizacija?



Sito posto tai as nesupratau schmoll.gif Kiek tam sklypui/slaitui metu? Ir po gero lietaus nuplaus slaita su n-metiniais medziais? Tai gal galit pavyzdzius kur kada tokiu variantu buvo, kad nuplove, kokios to priezastys?
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 08 25, 14:50)
Sito posto tai as nesupratau schmoll.gif  Kiek tam sklypui/slaitui metu? Ir po gero lietaus nuplaus slaita su n-metiniais medziais? Tai gal galit pavyzdzius kur kada tokiu variantu buvo, kad nuplove, kokios to priezastys?

as tau pritariu drinks_cheers.gif -kaip zinia,po miska pasidairius,nerasi ne vienos pusies isvirtusios,kitaip nei egles( sios megejos pasivartyt).kaip tik medziai saknimis sutvirtina slaita ir nuosliauzos buna dazniausiai ten kur molio nemazai-pusys kaip zinai molyje neauga biggrin.gif
Atsakyti