Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 04, 13:07)
Pirmą kartą girdžiu apie tokią asociaciją. Čia jau diedukas pafantazavo, nes su visom esančiomis organizacijomis gan artimai bendrauju.

Tai ar as taip pagalvojau. Neitiketina pasirode, kad kazkoks diedukas is Gruto gali buti tarptautines asociacijos pirmininku. Kazkoks labiau inteligentiskas ir daugiau ismanantis mano galva turejo buti. g.gif Be to mane labai nustebino, tai kad jam azijines lelijos atrode lepesnes uz rytietiskas blink.gif , bet nesigincinau. O del seklu, tai nenusisnekejo.
Dabar man bais interesna kas is jo leliju svogunu isaugs rolleyes.gif . Viena tai tikrai ateinancia vasara nezydes, nes labai maziukas svoguniukas, o kitos gal ir pradziugins.
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 04, 13:31)
gal tau jį parduoti g.gif  biggrin.gif mes jau ir su juo prisižaidėm, MB išdirbo techniką rankomis ir su barstytuvu nevargstam. Žinok su juo irgi vargelis, reikia labai įdėmiai stebėti, kad ratukas eitų greta tos juostos kur jau važiavai, antraip gaunasi marga kaip futbolo stadionas - juostomis lotuliukas.gif  o jei persistengi bijodama netręštos juostos palikti, tai rizikuoji, kad kur persidengs ten nudegins dėl trąšų pertekliaus. va taip pagasdinau biggrin.gif Žodžiu, MB išmoko rankomis, jis pravaikšto skersai ir išilgai kad daugmaž išsilygintų ir visai nieko gaunasi, kur ne kur matosi ruoželiai, bet jau ne taip, kaip pirmais kartais būdavo - pusmėnuliais lotuliukas.gif o dar pas tave plotas nemažas, tai su tuo barstytuvu būtų pakankamai daug darbo ir kojoms ir akims, kol įsistebeilijus visą sklypą išvažinėtum.
Nebent štai tokį pirktumėt, bet jis bestija brangus, profesionalus skaitosi, kone 800 kainuoja, jis taško trąšas į šalis, o ne eilutėm barsto. Buvom šiemet pasiskolinę iš vieno kaimyno, visai greitai MB prasibėgo su juo per laukus.
user posted image

na mano MB kai isbarste trasas tai kai suzele...iseinu i lauka o ten zigzagais viskas, ir dar taip ryskiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai paskui pati jau tresiau, bet ir nelengva, bet pastebejau kad paskui siek tiek susilygina ta zolyte. o tas aparatas uz 800 lt tai geras bet tikrai brangus. galvoju iseinu su tokiu ir pradedu po lauka varineti...kaimynka sakytu kad bulves sodinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif o siaip tai ir i melzimo aparata panasus. na o as jau baigiau purksti, [paziuresiu kas gausis
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 09 04, 13:34)
Tai ar as taip pagalvojau. Neitiketina pasirode, kad kazkoks diedukas is Gruto gali buti tarptautines asociacijos pirmininku. Kazkoks labiau inteligentiskas ir daugiau ismanantis mano galva turejo buti. g.gif  Be to mane labai nustebino, tai kad jam azijines lelijos atrode lepesnes uz rytietiskas blink.gif , bet nesigincinau. O del seklu, tai nenusisnekejo.
Dabar man bais interesna kas is jo leliju svogunu isaugs rolleyes.gif . Viena tai tikrai ateinancia vasara nezydes, nes labai maziukas svoguniukas, o kitos gal ir pradziugins.

Pažystu aš tuos diedukus iš grūto, joks jis pe pirmininkas ir išvis ko iš juoko nenukritau nuo kėdės, jie važinėja po visokias muges, labai gerai pažystu, nu pasijuoksiu aš jam dabar, mat prasideda mugės ir aš juos sekantį savaitgalį sutiksiu Vilniuje kojelavičiaus mugėje.
Atsakyti
ei merginos turiu beda help.gif zodziu kai buvo silta buvom pastate baseina, dabar ji isardem oir toje vietoje po juo liko suguleta ir net sakyciau papuvus zole, kuri smirda kaip karves suuuuu..... ka galima padaryti, gal grebt bandyti ta plota....gal kas kokia minti turit g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 09 04, 16:08)
ei merginos turiu beda  help.gif zodziu kai buvo silta buvom pastate baseina, dabar ji isardem oir toje vietoje po juo liko suguleta ir net sakyciau papuvus zole, kuri smirda kaip karves suuuuu.....  ka galima padaryti, gal grebt bandyti ta plota....gal kas kokia minti turit  g.gif  g.gif  g.gif

Gali ten darželį daryti arba pavasarį iš naujo žolę sėti, šiemet žolei jau per vėlu, lieka gėlynas.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 04, 16:17)
Gali ten darželį daryti arba pavasarį iš naujo žolę sėti, šiemet žolei jau per vėlu, lieka gėlynas.

na gelynui per didele ir siaip netinkama vieta, baseinas buvo 8 x 4 m. as tik galvoju gal kuo papurksti ir kokio zvyro pabarstyti, nes manau kad kita meta jei ten dar nebus pirties tai vel bus baseinas
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 09 04, 16:08)
ei merginos turiu beda  help.gif zodziu kai buvo silta buvom pastate baseina, dabar ji isardem oir toje vietoje po juo liko suguleta ir net sakyciau papuvus zole, kuri smirda kaip karves suuuuu.....  ka galima padaryti, gal grebt bandyti ta plota....gal kas kokia minti turit  g.gif  g.gif  g.gif

pas mus irgi stovėjo baseinas, tai dabar turim tokį pat blyną, tačiau žolė nepapuvus, tiesiog nušutus ir kvapo nėra. Netgi štai savaitė kaip jis nuimtas ir matau kalasi nauji daigiukai. Neturiu iliuzijų, kad susilygins su aplinkine veja, tačiau gal iki žiemos bent minimaliai atgaus kvėpavimą. Tiesą sakant kitąmet vėl baseiną skliesim arba mažiui smėlynę darysim, tai kažkaip nesuku galvos dėl to blyno per daug...
Atsakyti
o mes dar savo baseino nenuemem g.gif


o kada tulpes galima sodint g.gif
ir gal kuri auginot samnas hebe mix, bent ant vazoniko taip parasyta, kaip jos ziema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 04 rugsėjo 2008 - 15:31
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 04, 16:23)
pas mus irgi stovėjo baseinas, tai dabar turim tokį pat blyną, tačiau žolė nepapuvus, tiesiog nušutus ir kvapo nėra. Netgi štai savaitė kaip jis nuimtas ir matau kalasi nauji daigiukai. Neturiu iliuzijų, kad susilygins su aplinkine veja, tačiau gal iki žiemos bent minimaliai atgaus kvėpavimą. Tiesą sakant kitąmet vėl baseiną skliesim arba mažiui smėlynę darysim, tai kažkaip nesuku galvos dėl to blyno per daug...

na gal jusu ne toks didelis kaip mano, pas mane tilpo 30 kubu vandens. sakau kita met jei darysim pirti tai ta vieta ribosis ir paskui as ten kazka sugalvosiu, o jei ne tai vel baseina pastatysiu....bet tiesiog ta smarve mane erzinau juodai...kad nepasidarytu ligota ta vieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2008 09 04, 16:31)
na gal jusu ne toks didelis kaip mano, pas mane tilpo 30 kubu vandens. sakau kita met jei darysim pirti tai ta vieta ribosis ir paskui as ten kazka sugalvosiu, o jei ne tai vel baseina pastatysiu....bet tiesiog ta smarve mane erzinau juodai...kad nepasidarytu ligota ta vieta  g.gif

pas mus 3 m skersmens stovėjo. O tokiam dideliam baseinui kaip tavo, tai nori nenori reikia numatyti pastovią vitą, t.y. kasmet jį statyti ten pat, kaitaliodama vietą kiemą subjaurosi. o dėl kvapo, tai manau pora dienų praeis ir jo neliks, juk oro negaudama žolė šuto, tai dabar reikia kažkur tam šutalui išgaruoti. O gal dar ant aukštesnės nepjauto žolės pastatėt tai buvo daugiau žalios masės, silosas gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2008 09 04, 14:44)
Pažystu aš tuos diedukus iš grūto, joks jis pe pirmininkas ir išvis ko iš juoko nenukritau nuo kėdės, jie važinėja po visokias muges, labai gerai pažystu, nu  pasijuoksiu aš jam dabar, mat prasideda mugės ir aš juos sekantį savaitgalį sutiksiu Vilniuje kojelavičiaus mugėje.

Pasijuok pasijuok, nes jau jo amziaus zmogui turetu but sarmata sitaip meluot mad.gif, o ir gincytis man pacankei su tokiu dieduliu nesmagu butu buve. Dar vizitke savo dave: V. St. J. Budriu sodyba. Dekoratyviniai augalai, svoguneliai ir daugiametes geles.
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 09 04, 10:30)
O kaip su pusu saknim? Anyta mus vis gasdina, kad musu pasodintu pusaiciu saknys sugadins grezini (kokie 1.5-2 m atstumas iki jo), suardys namo pamatus


Pagal LAND 4-99 (30 punktas), jeigu paimto vandens kiekis neviršyja 10 kub. metru per diena, tai gręžinio griežto rėžimo juosta turi būti ne mažesne kaip 5 metrai. Tai reikštu, kad šiuo spinduliu turetu buti pjaunama pievute, galbut gelynai. Tada iskyla klausimas su tresimu ir kitokiu pesticidu vartojimu. Jei grezinys gilus, ir atitinkamai virsuje yra geras atribojantis sluoksnis, gal nieko.

Statybos techniniame reglamente STR 2.02.09:2005 (3 priedas) nurodyta, kad medzio kamieno asis nuo isorines pastato puses turi buti 5 metrai.

deja schmoll.gif neradau kiek gali buti nuo grezinio pagal ši STR, gal yra koks nors kitas dokumentas, kurio mums nenurode perskaityti (uch tie mano mokslai blink.gif , turi ir tokia dokumentacija buti perskaites).
Atsakyti