Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 08:26)
o ar yra kokia alternatyva tokiems balinimams? Pvz. agroplevele apsukti, kol medeliai jauni? Nes man laaaaabai be ryšio vaizdas balinto sodo (dėl skonio nsiginčijama, aniaaaa?  tongue.gif )



Ne viena tu tokia:)
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 09 05, 06:50)
Ne viena tu tokia smile.gif


valio 4u.gif nes jaučiuosi balta varna doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ar galeciau jungtis prie jusu, nes jau senokai skaitineju sita tema.. esu beveik zalia aplinkos tvarkyme ir planavime bet labai noreciau kuo daugiau zinot apie geles ir sulaukti jusu patarimu. turiu beda- nauja nama ir plika sklypa salia jo su uzseta zolyte.... : smile.gif bei dideli nora tapti tokiomis specemis kaip jus!
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 09:27)
rolleyes.gif gal norėtum į talką atvažiuot - 'fenu nudžiovint"?  bigsmile.gif

gražuolis wub.gif Galiu bigsmile.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 10:04)
valio  4u.gif nes jaučiuosi balta varna  doh.gif

ne viena, ne viena - man taip pat grožis mažas, kai tie medžiai šalia dekoratyviųjų auga.
Turiu dar kelias mintis:
pas kaimyną sodas - gudus miškas, medžiai nuo "gimimo" negenėti, tai net žiemos saulė sunkiai pasiekia kamienus bigsmile.gif
gali pavasarį šalia pasodinti vijoklinį augalą, apsivynios ir balinimo nesimatys ( kažkuris iš tų vijoklių tinka obelims, bo kenkėjus nuveja)

Psio, gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
ikisiu trigrasi apie balininma, ka musu sodininke mums bande ikalti i galvas.
balinima ir velyva rudeni ir ankstyva pavasari (cia kazkaip neisskyre, kada geriau) nuo to, kad saule neikaitintu zieves ir si neplysinetu, o per zaizdas nepatektu ligos ir kenkejai - tai vienas dalykas del ko balinama
o kitas, tai dabar i tuos balinimo skystalus pridedama visokio meslo, kad kiskiai negrauztu. As savo soda balinau, tai pirkau tokius miltelius jau paruosta buvo su viskuom.
o kas nenori balinti gali apvynioti laikrasciais arba egliu sakomis (dar kalediniais zaisliukais apkabineti biggrin.gif)- cia jau tarybiniuose soduose matyti vaizdeliai....... biggrin.gif
ir dar zinau, kad butina labai gerai apristi apacioje, o jei prisnige, tai gerai sumindzioti sniega apie kamienus, kad pelytes nepasidarbuotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 05 rugsėjo 2008 - 09:22
QUOTE(kice @ 2008 09 04, 21:48)
molis yra gerai.. molinga dirva yra riebi, derrlinga.. Butu beda, jei vietoj molio butu smelis arba zvyras..

O as nieko pries smeli neturiu ax.gif .Mano puse sklypo yra labiau smelinga (nors ir ant virsaus uzvezem zemiu) bet uztatai kaip spygliuociams tokia zeme patinka, o spygliuociai man biggrin.gif .O kita puse kur darzas, viskas gerai- zeme nebloga, darzoves auga
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 08:53)
o mano kvaila galva balinimas kaip tik jauniems medeliams tai būtų aktualiau, nes jų žievė dar plona, o senų medžių - stora ir "užsigrūdinusi"  g.gif

Papildyta:
pirma šovusi mintis - kepimo folija  lotuliukas.gif vaizdziaaaalis būtų  thumbup.gif

Ir man pirma mintis tokia atejo blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 05, 00:37)
Nu wo, bigsmile.gif  sykis jau Sobieska sako, kad akmenai nilabai, tai jau ka cia ir bekalbeti.O jei rimtai, tai ir man paciai nei sis, nei tas, ale gaila to triuso, kad vilkau, kad vilkau anuos nuo begiu prancuzijoje lotuliukas.gif , o dabar kaip ir nebereikalingi patapo, ech, reiks uz namo nesti, kalniuka gal koki supilti g.gif
O ten ne perkunrope Sobieska, ten kazkokia daugiamete, zydinti raudonai, kerpe.

lotuliukas.gif Nu jo, jei Sobieska pasake, tai tikrai , kad svarbus argumentas ir i tai butina atsizvelgti. Baik tu bajerius, gi nesu as tokia manjake, kad visi besalygiskai akmenys man patiktu.
Gal gali placiau apie ta kerpe, matai as noriu kai kuriuose akmenyse padaryti dziurkas t.y isskobti duobutes ir ten isodinti augalus pvz.kaip perkunropes ir t.t. uztatai noreciau ir apie ta kerpike info. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 05, 07:12)
o kas nenori balinti gali apvynioti laikrasciais arba egliu sakomis - cia jau tarybiniuose soduose matyti vaizdeliai....... biggrin.gif


reiškia plėvelė irgi tiks, psio... klausimas išspręstas drinks_cheers.gif

Liko kita problema - kaip dėl vaiskrūmių po medžiais? Ar yra kokių logiškų priežasčių juos ten sodinti, ar žmonės taip daro tik taupydami vietą? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 05, 07:10)
gražuolis  wub.gif Galiu  bigsmile.gif


tarp mūsų - mergaičių... vienas toks šuo specialiu galingu fenu džiovinamas maždaug dvi valandas. Užknisa ir džiovinantįjį, ir džiovinamąjį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2008 09 05, 09:16)
Pas mus buvo pasodintas jaunas sodas. tvora neaptvertas ir per ziema medelius kiskiai labai graziai sudorojo.
Kai atsodinom kelis medelius kitam sezonui ir pabalinom -rezultate visi medeliai po ziemos sveiki. g.gif tai ir nezinau gal tas balinimas daugiau nuo tu kiskiu skirtas. Bijau as cia jus subalamutinti, bet pas mane taip buvo. siemet vel balinsiu nes gaila kiskiams susert augaliukus doh.gif

Balinimas nuo kiskiu tikrai neapsaugo, o vat mano mociute tai medelius tepdavo kazkokia taukine, kurios kiskiai labai nemego, todel medeliai islikdavo nepaliesti. Pedu ant sniego begale, o dantu atzymu ant medziu zero.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 09:24)
reiškia plėvelė irgi tiks, psio... klausimas išspręstas  drinks_cheers.gif



as gal taip nedrasiai pasiulysiu ne plevele, o bent jau agro plevele, nes po plevele kamienas nekvepuos ir gali buti dar blogiau...
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 05, 10:24)
Liko kita problema - kaip dėl vaiskrūmių po medžiais? Ar yra kokių logiškų priežasčių juos ten sodinti, ar žmonės taip daro tik taupydami vietą?  g.gif


As kazko tais linkusi galvoti, kad vaiskrumiai po medziais tik taupumo sumetimais susodinti. Juk krumai, kad duotu geresni derliu turi buti sauletoj vietoj, anokia cia saule is po medziu lapijos juos palepins. Pvz. musu raudonieji serbentai po medziais tai kaip razinkos, o vat augantys atvirai tos pacios veisles uogos grazios, dideles kekes be to ir greiciau nurausta ax.gif
Atsakyti