Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(gebene78 @ 2008 09 09, 13:46)
na ir groziu cia  bigsmile.gif
Mamytes (esamos ir busimos) gelbekit  blush2.gif  Parekomenduokit gera uzuolaidu siuveja, kuri galetu ir pasiuti ir patarti smile.gif Vilniuje. Labai lauksiu, geriausia i az  4u.gif

ir man to paties reikia blush2.gif smile.gif

Tiesa, gal ka girdejot apie firma "Ardena" smile.gif
Atsakyti
Merginos, padekit! mes turime virtuveje 4 langus (3,5 beginio metro), kuriem reikia rubeliu, nes kaimynai mus stebi biggrin.gif . Virtuve sujungta su svetaine, todel kaip ir is svetaines turi graziai atrodyti.. Daug pinigu tam nenorime isleisti, isvis galvojame gal is Ermitazo pirkti doh.gif bet beda ta, kad nezinome ka rinktis ar roletus visiskai paprastus kreminius, ar romanetes irgi paprastas kremines? Bet kokiu atveju noreciau dar uzuolaidu gal dieniniu , kad pleventu.. blush2.gif ir nezinau ka daryti, romaneciu su uzuolaidomis ant virsau kazkaip neuzmaciau niekur, todel sunku isivaizduoti.. ir ar labai saltai atrodo kambarys su tais roletais? Padekit prasau, jau snd ves mane vyras pirkti, kai nezinau ka doh.gif

Beje pas mane namie tokios stiliaus pastangos: kaip ir modernas (virtuve) su provansu arba su tokia sendinta klasika (svetaine).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmia: 25 rugsėjo 2008 - 13:57
QUOTE(Irmia @ 2008 09 25, 15:53)
Merginos, padekit! mes turime virtuveje 4 langus (3,5 beginio metro), kuriem reikia rubeliu, nes kaimynai mus stebi  biggrin.gif . Virtuve sujungta su svetaine, todel kaip ir is svetaines turi graziai atrodyti.. Daug pinigu tam nenorime isleisti, isvis galvojame gal is Ermitazo pirkti  doh.gif  bet beda ta, kad nezinome ka rinktis ar roletus visiskai paprastus kreminius, ar romanetes irgi paprastas kremines? Bet kokiu atveju noreciau dar uzuolaidu gal dieniniu , kad pleventu..  blush2.gif  ir nezinau ka daryti, romaneciu su uzuolaidomis ant virsau kazkaip neuzmaciau niekur, todel sunku isivaizduoti.. ir ar labai saltai atrodo kambarys su tais roletais?  Padekit prasau, jau snd ves mane vyras pirkti, kai nezinau ka  doh.gif


Jeigu prie pat lango yra viryklė ar kriauklė, roletų nepatarčiau. Nors jie valosi, tačiau dažni riebalų ir kitokių "brudų" taškymaisi ilgainiui paliks dėmes.

O romanetės+užuolaidos, sakyčiau, sviestas sviestuotas smile.gif Tada arba romanetės, arba užuolaidos, arba roletai/žaliuzės+užuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(Irmia @ 2008 09 25, 14:53)
Merginos, padekit! mes turime virtuveje 4 langus (3,5 beginio metro), kuriem reikia rubeliu, nes kaimynai mus stebi  biggrin.gif . Virtuve sujungta su svetaine, todel kaip ir is svetaines turi graziai atrodyti.. Daug pinigu tam nenorime isleisti, isvis galvojame gal is Ermitazo pirkti  doh.gif  bet beda ta, kad nezinome ka rinktis ar roletus visiskai paprastus kreminius, ar romanetes irgi paprastas kremines? Bet kokiu atveju noreciau dar uzuolaidu gal dieniniu , kad pleventu..  blush2.gif  ir nezinau ka daryti, romaneciu su uzuolaidomis ant virsau kazkaip neuzmaciau niekur, todel sunku isivaizduoti.. ir ar labai saltai atrodo kambarys su tais roletais?  Padekit prasau, jau snd ves mane vyras pirkti, kai nezinau ka  doh.gif



Pas mus virtuve kartu su svetaine, ir ten yra du, vienas priesais kita dideli iki zemes langai. Tai mes viena langa, kuris daugiau svetaines skaitosi, papuosem uzuolaidom, o ta jau virtuvini (nes jis salia orkaites), papuosem romanete, is tos pacios medziagos kaip uzuolaidos, o po ja pakabinom dienines uzuolaidas smile.gif

Jei idomu, galesiu veliau idet nuotrauka, kaip atrodo ax.gif
Atsakyti
[quote=Nerukanti,2008 09 25, 17:35]Jeigu prie pat lango yra viryklė ar kriauklė, roletų nepatarčiau. Nors jie valosi, tačiau dažni riebalų ir kitokių "brudų" taškymaisi ilgainiui paliks dėmes.

O romanetės+užuolaidos, sakyčiau, sviestas sviestuotas smile.gif Tada arba romanetės, arba užuolaidos, arba roletai/žaliuzės+užuolaidos.
[/quote]
galima sugalvoti ivairiu variantu, dienine uzuolaida + romanete, kuri atsoja naktines uzuolaidas, dienos metu sutraukiama i virsu, ax.gif masatu netgi apie toki varianta kai romanete visiskai pasisleptu po pakabinamu lubu krastu.
Papildyta:
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyde: 25 rugsėjo 2008 - 17:07
čia mergaitės kambariui kabinimas g.gif į tai kas pakabinta nežiūrėkit biggrin.gif tinklelį nuo uodų užmečiau doh.gif šiap man visai patiko idėja rolleyes.gif gal kas pasinaudos rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif
akvilyte
greit psakyk kur tuos kabliukus pirkai
bigsmile.gif
labai sauni ideja
ypac mergyciu kambariui wub.gif
as ir noriu tokiu gelyciu wub.gif blush2.gif
Atsakyti
maciau ir as tas gelytes,ale va kur doh.gif g.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 09 26, 17:47)
maciau ir as tas gelytes,ale va kur doh.gif  g.gif  g.gif  blush2.gif


Maximose mirksiukas.gif
Va: Gelytes ir ne tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(c@stell @ 2008 09 26, 17:53)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o ka daro su dideliais vitrininiais virtuves langais? man reikia 2.5 metro kazkaip pridengti nuo kaimynu vakarais kaip degam shviesa ax.gif
gal kas jau daresi ir gali parodti kaip ishsprende shia problema 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, iskilo tokia problemele, norim isideti roletus, bet tokio aukscio, kokio reikia, nerandame, o pagal uzsakyma brangiai kainuoja, taigi norejau paklausti, gal kas pacios daretes roletus? kokia medziaga pirkot ir tt.. Beje, gal kas daro pagal uzsakyma, manau, kad pigiau iseitu, nei salone pasisiuti.. Patarkit ka galima butu padaryti.
Atsakyti