Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

mirksiukas.gif
prisireikė ir man aprengti savo paskutinį langą, tiksliau jau reikėjo seniai... padėjau važinėt po salonus, rinktis, klausinėtis tai net galva susisuko unsure.gif buvau pasikvietus ale dizainerę vieną, tai tokių neblogų minčių pamėtėjo.. bet nusprendžiau, kad visdėlto geriausiai bus romanetes išsirinkus medžiagą siūtis pas kokią siuvėją.. tad gal žinote kas Vilniuje galėtų pasiųti romanetes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 10 04, 21:39)


ma man iš to ką įdėjai tai tik tos auksinės romanetės wub.gif wub.gif kitkas ne mano skonio.. bet išties ten moteriškė super darbuojas wub.gif labai gražių darbų yra thumbup.gif
Atsakyti
o man niekas nepagelbes unsure.gif
Atsakyti
sveikutes, as irgi prasysiu Jus pagalbos. turiu viena problematini kambariuka, langas baigiasi prie pat sienos, neissivaizduoju kaip kabinti karniza ir kokios cia uzuolaidos tiktu, nes radiatorius maisosi....na jus paziurekite, gal kils kokia mintis ax.gif
user posted image

ir ar kas siuvotes uzuolaidas dekorosoje? kazi kaip kainos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokinuke: 08 spalio 2008 - 08:09
Sveikos. Gal kas galėtumėte pigiau nei salone pasiūti užuolaidas, ruletus. Aš iš Panevėžio, tai gal kas iš Panevėžio ar aplinkinių rajonų atsilieptų? Laukiu pasiūlymų į až. ax.gif
Atsakyti
Daug nuotrauku romaneciu: bigsmile.gif bigsmile.gif

http://www.streampho.../olunka/247936/
Atsakyti
QUOTE(rokinuke @ 2008 10 08, 10:06)
sveikutes, as irgi prasysiu Jus pagalbos. turiu viena problematini kambariuka, langas baigiasi prie pat sienos, neissivaizduoju kaip kabinti karniza ir kokios cia uzuolaidos tiktu, nes radiatorius maisosi....na jus paziurekite, gal kils kokia mintis ax.gif
user posted image

ir ar kas siuvotes uzuolaidas dekorosoje? kazi kaip kainos? g.gif



ogi uzeik i siaulieciu statybininkiu tema ten daug kas pas bitute siuvos, butu dar lengviau jos pacios paklaust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2008 10 09, 13:01)
ogi uzeik i siaulieciu statybininkiu tema ten daug kas pas bitute siuvos, butu dar lengviau jos pacios paklaust mirksiukas.gif


vakar jau skambinausi ten, tai vilniaus neapsiima sad.gif sake turi uzsakymu iki naujako ir nespes tiesiog sad.gif

o kur kazi Vilniuj rasti kazka panasaus? g.gif
Atsakyti
Gal kas idėjų turėtumėt...

Kaip aprengti langus, jei visame bute nuo lubų iki lango angos apie 6 cm viso labo unsure.gif
Labai norėjau romanečių, bet turbūt tenka atsisakyti tos minties? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2008 10 09, 17:58)
Gal kas idėjų turėtumėt...

Kaip aprengti langus, jei visame bute nuo lubų iki lango angos apie 6 cm viso labo  unsure.gif
Labai norėjau romanečių, bet turbūt tenka atsisakyti tos minties?  g.gif

Manau galima drasiai kabinti ant lubu. Pvz. kaip cia nuotraukoje
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 09 spalio 2008 - 20:49
joo drasiai galima kabinti ir ant lubu
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 10 03, 12:39)

Kaip matot, langai beveik visai prie lubų. Išėjimo į veraną durys veriasi į išorę, o virtuvinių baldų stalvirčio plokštė šiek tiek užeina ant pirmo lango palangės....
Roletus, jei dėčiau, tai reikėtų tvirtinti prie lango, bet kažkaip gaila grežioti medinius langus.... ax.gif ir kažkaip nelabai man tiek roletai....
Jei dėti romanetes (dieninę ir naktinę), tai dėti vieną ant trijų langų ir tris atskiras ant langų prie laiptų?
Vyras už žaliuzes medines, bet jos turbūt apribotų langų verstymo galimybę ir tamsintų kambarį....
Žodžiu, kol kas dar neturiu nuomonės, kaip čia būtų geriuasiai... gal ką pasiūlysit.... 4u.gif  smile.gif


Roletai tvirtinami prie siklajuostės, o ne prie rėmo, taigi langas nė trupučio nenukentėtų rolleyes.gif

O kas dėl medinių horizontalių žaliuzių, tai jas pakėlus, paketas viršuje uždengtų apie 15 proc. lango aukščio, taigi tikrai kiek tamsintų ir jūsų atveju (kiek matau iš foto), trukdytų ir lango varstymui.
Apskritai tai medinės dažniausiai yra laikomos nuolat nuleistos, sukinėjamos tik juostelės. Gi toks grožis ir prabanga, kam jį dar slėpti ax.gif Taigi labiau tinka mažiau "gyvenamiems" kambariams - darbo, poilsio, bibliotekoms ir pan (na žinoma, skonio reikalas mirksiukas.gif ).
Juo labiau, kad yra ganėtinai sunkios, taigi pavargtumėt "tampyt" kasdien po kelis kartus.
Atsakyti