Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(laimutte @ 2008 11 17, 15:16)
Lauksim 4u.gif  mirksiukas.gif


na vat keliu:
user posted image
user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 18, 23:06)
na vat keliu


Aciu labai aciuks.gif Labai idomus karnizai, kazkokia nematyta konstrukcija ax.gif
Atsakyti
Uzsakinejsu kaf islankstytu pagal ismatavimus ARoporoj jei neklystu g.gif (Domus galerijoj)
man reikejo tokiu karnizu kurie netrukdytu "vaikscioti" uzuolaidai per kampus - sitie tiko thumbup.gif kitokiu iperkamu tokiam kriterijui rasti nepavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 19, 13:06)
Uzsakinejsu kaf islankstytu pagal ismatavimus ARoporoj jei neklystu  g.gif (Domus galerijoj)
man reikejo tokiu karnizu kurie netrukdytu "vaikscioti" uzuolaidai per kampus - sitie tiko  thumbup.gif kitokiu iperkamu tokiam kriterijui rasti nepavyko smile.gif


Pasirodo, dar ir taip galima rolleyes.gif smile.gif ( islankstyt karnizus, turiu omeny biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 19, 12:06)
Uzsakinejsu kaf islankstytu pagal ismatavimus ARoporoj jei neklystu  g.gif (Domus galerijoj)
man reikejo tokiu karnizu kurie netrukdytu "vaikscioti" uzuolaidai per kampus - sitie tiko  thumbup.gif kitokiu iperkamu tokiam kriterijui rasti nepavyko smile.gif

Tikrai geras sprendimas karnyzo,kai reikia lenkti.Jei ne paslaptis kokia jo kainytė?
Atsakyti
QUOTE(vidule @ 2008 11 20, 19:33)
Tikrai geras sprendimas karnyzo,kai reikia lenkti.Jei ne paslaptis kokia jo kainytė?



Karnizo kaina priklauso nuo paties karnizo (profilio). O lenkimas papildomai nedaug kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2008 11 17, 23:18)
oj sito as buterbrodu tikrai nepavadinciau  bigsmile.gif Cia labai grazu  thumbup.gif
Kaip akvilyte ir sake, as kalbejau apie roletus ir dienine klijuojamus prie lango (abu variantai kartu); as kaip tik siuliau viena lango rubo dali kabinti tradiciniu budu  mirksiukas.gif

O cia tame buterbrode yra begeliai ar paprastas kanizas?
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal galite pasiulyti gera, bet tuo paciu nebrangiai siuvancia siuveja Kaune. Man reikia virtuveje romanetes, kad pasiutu. Lango plotis 200cm, aukstis 145cm.
Noreciau puosniu romaneciu, nes virtuve yra bendroje erdveje su salionu.
O siaip gal galite mazdaug kainas pasakyti, nes net neisivaizduoju apie kokia suma reiketu orientuotis, tiek su medziaga, tiek su darbais.
Labai labai ACIU.
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti, gal kuri esate pirkusi gatavus roletus - tokius kaip Senukai ar Bauhof pardavineja? Gal galite pakomentuoti?
Netrukus kelsimes i nauja nama, kuriame reikia 6 langus "aprengti", bet nesinori paskubomis viska pirkti, o ir gyventi su "nuogais " langais man labai nejauku, tai nuziurejau, kad pigiausias ir greiciausias budas butu laikinam langu aprengimui pirkti tuos gatavus roletus, bet noretusi kokio komentaro?
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
akvilyte, o gal cia pati sugalvojai ir pati pasiuvai bigsmile.gif
Atsakyti
čia turbūt arba romanetės, arba roletai, nes nėra vietos karnizui... sad.gif gal kuriai teko matyti medžiagos manačios į tapetą? g.gif
user posted image

o čia svetainės langai, ji kartu su virtuve. Labai noriu klasikinių, "sunkių" užuolaidų, bet kažin ar jos bus patogu virtuvės zonoje? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 11 24, 11:54)
čia turbūt arba romanetės, arba roletai, nes nėra vietos karnizui... sad.gif gal kuriai teko matyti medžiagos manačios į tapetą?  g.gif
user posted image



O kur jus cia romanetes galvojate kabinti? Tiesiai ant lango remo ir ant duru? Kazkaip neisivaizduoju kaip romanetes tilps. O uzuolaidas gal ir imanoma. Galima deti maza karniza, tuomet gal tipltu durys atsidaryti.
Atsakyti