Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(loretikas @ 2008 12 29, 10:30)
Ačiū už patarimus aciuks.gif 
Šiaip tai dar ne per vėlu, nes užuolaidų dar nenunešiau siuvėjai. 
O kaip ji įsiųs tą švininį siūlą? Kai pirkau medžiagą, tai tas siūlas buvo "gamyklinis", o kaip jį įsiųti "namų sąlygomis"?  unsure.gif

Loretikai, mačiau kaip siuvėja prisiuvinėjo tą siūlą. Jis dedasi ant medžiagos ir ant jo dukart užlenkiama užuolaidos apačia. Tada siuvama prie pat siūlo. Ir jis neslankioja, nepabėga. Aš kažkada pati sau siūdama tiesiog palenkiau užuolaidas ir įvėriau tą švininį siūla, tai jis slankioja viduj, be to dar ir matosi. O siūnant taip, kaip siuvėja jį prisiuvo - jo net nesimato.
Atsakyti
[quote=Baltike,2009 01 09, 11:10]
Sveikutės,

Man iškilo problema, kokius rūbelius įmanoma parūpinti tokios formos langui:
user posted image
Tai bus vaikų kambariai, darbo kambarys - erdvės, kurioms visada norėjau roletų. Bet dėl specifinės langų formos susitaikiau, kad teks tenkintis užuolaidomis ir net nesusimąsčiau, kad su jomis gali būti problemų, kol pas kaimynus pagal panašų projektą ......


as tai tokiam langui esu projektavusi romanete, nes galima pasiuti ne tik standartine, kaip visos, bet ir tokia, kaip tavo langui
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 01 12, 11:14)
Norėjau jūsų patarimo  4u.gif
Pas mus pirmas aukštas, svetainė sujungta su virtuve. Tai niekaip nesugalvoju kaip protingai ir gražiai išspręsti klausimą dėl langų ,,rūbelių"  doh.gif
Virtuvės ir svetainės langai toje pačioje pusėje. Naktinės užuolaidos būtinos, nes reik ir vamzdžius uždengti ir kad iš lauko nieko nesimatytų.
Sakykit ar ne kvailą sugalvojau variantą:
Svetainėje kabinti dienines užuolaidas (iki žemės) + naktines, kurios dieną bus sutrauktos tik į vieną pusę kur eina vertikalūs vamzdžiai, o kitoj pusėj tik pakabintas raukinukas (kaip dekoras) iš užuolaidų ( niekur neradau pavyzdžio), o virtuvėje kabinti  dienines užuolaidas (trumpas iki palangės)+ roletas nakčiai ir tokios pat naktinės užuolaidos kaip svetanėje, tik jos atliktų dekoro funkciją ( nes taip pat eina šildymo vamzdžiai  doh.gif , kuriuos norisi uždengti) g.gif


Man tai viskas normaliai skamba. Tik ar tikrai reikalingos naktinės užuolaidos virtuvėje? Jos man ten nelabai dera. Ir be to, naktininės ir kvapus sugers ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukyte: 14 sausio 2009 - 13:40
QUOTE(ITA @ 2008 12 27, 16:00)
Merginos, patarkit kaip "aprengt" laiptines langa, kuris nuo gatves matysis. Jis 4 m aukscio ir 1 m plocio  doh.gif ... Roleta???  Noreciau romanetes, na bet neisivaizduoju ar tokiam langui ar imanoma... g.gif


Gal ir pavelavau su atsakymu, bet 4m langui romanete galima pagaminti tik reikia imti grandinelini mechanizma. Dareme romanete H3,5m ir viskas gerai buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš visgi nusprendžiau dėt širmas blush2.gif kaip mano draugė "prie meno" mane paprotino tokios užuolaidos apie kurias galvojau prieš tai po poros metų išeis iš mados ax.gif
Širmas man jau paskaičiavo su karnizu kainuos apie 1100lt ax.gif paskui pasimaivysiu blush2.gif galėsit kritikuot, o gal kas pasidžiaugt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 16 sausio 2009 - 15:20
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 16, 16:20)
Aš visgi nusprendžiau dėt širmas  blush2.gif kaip mano draugė "prie meno" mane paprotino tokios užuolaidos apie kurias galvojau prieš tai  po poros metų išeis iš mados ax.gif
Širmas man jau paskaičiavo su karnizu kainuos apie 1100lt  ax.gif paskui pasimaivysiu  blush2.gif galėsit kritikuot, o gal kas pasidžiaugt  blush2.gif


Ar tiesa, kad sirmos tinka tik ant tokio lango, kuris visas iki zemes matosi? Turiu omeny, jog jei prie lango stovi baldas, tai sirmos neatrodys graziai g.gif
Atsakyti
Gal kas matėt dieninės užuolaidos audinio su žvaigždutėm?
Visur tik gėlytės, drugeliai, o man reik žvaigždučių doh.gif Prieš gerą pusetį mačiau Senukuose, o dabar niekur nerandu...
P.S. Ieškau Kaune.
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2009 01 16, 17:31)
Ar tiesa, kad sirmos tinka tik ant tokio lango, kuris visas iki zemes matosi? Turiu omeny, jog jei prie lango stovi baldas, tai sirmos neatrodys graziai g.gif


Taip sirmos geriausiai tinka vitrininams langams thumbup.gif . Del baldo sirmos, neturetu blogai atrodyti. Nebent nepatogus prielimas prielango ar dar kas, viskas priklauso nuo situacijos.
Papildyta:
QUOTE(Bagel @ 2009 01 17, 00:59)
Gal kas matėt dieninės užuolaidos audinio su žvaigždutėm?
Visur tik gėlytės, drugeliai, o man reik žvaigždučių  doh.gif Prieš gerą pusetį mačiau Senukuose, o dabar niekur nerandu...
P.S. Ieškau Kaune.


Nelengava susirasti norima audinuka. Jusu atveju, jei nerandate audinio su zvaigzdutemis, galit paaplikuoti uzuolaidas. Zinoma, darbo bus daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2009 01 17, 15:58)
Papildyta:
Nelengava susirasti norima audinuka. Jusu atveju, jei nerandate audinio su zvaigzdutemis, galit paaplikuoti uzuolaidas. Zinoma, darbo bus daugiau ax.gif


Taip, šitą variantą žinau, bet vis norisi su mažiau pastangų prasisunkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 01 12, 10:14)
Norėjau jūsų patarimo  4u.gif
Pas mus pirmas aukštas, svetainė sujungta su virtuve. Tai niekaip nesugalvoju kaip protingai ir gražiai išspręsti klausimą dėl langų ,,rūbelių"  doh.gif
Virtuvės ir svetainės langai toje pačioje pusėje. Naktinės užuolaidos būtinos, nes reik ir vamzdžius uždengti ir kad iš lauko nieko nesimatytų.
Sakykit ar ne kvailą sugalvojau variantą:
Svetainėje kabinti dienines užuolaidas (iki žemės) + naktines, kurios dieną bus sutrauktos tik į vieną pusę kur eina vertikalūs vamzdžiai, o kitoj pusėj tik pakabintas raukinukas (kaip dekoras) iš užuolaidų ( niekur neradau pavyzdžio), o virtuvėje kabinti  dienines užuolaidas (trumpas iki palangės)+ roletas nakčiai ir tokios pat naktinės užuolaidos kaip svetanėje, tik jos atliktų dekoro funkciją ( nes taip pat eina šildymo vamzdžiai  doh.gif , kuriuos norisi uždengti) g.gif


Pati tokį variantą darysiu mirksiukas.gif Vaikų kambaryje irgi nebus naktinių užuolaidų, tik jų imitacija.
Atsakyti
gal kas esete bande roletus su uzkisamu tvirtinimu, ar nebuna koks tarpelis ar kas panasaus ax.gif nes nenorim igreziamu, bet ir uzuolaidu nenorim. O reik greit ir nebrangiai blush2.gif
is pradziu nerejau romaneciu, bet jas vistiek tektu derinti su roletais, o ju kaina tikrai nemaza blush2.gif
Atsakyti
tikriausiai sioje temoje jau buvo kalbeta, bet gal galetumet pasakyti, kiek kainuoja ziedo istatymas i audini Vilniuje?
Atsakyti