Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 11:55)
Paprastai gyvenant atskirai pilnai pareigos atlikti neįmanoma. Dėl suprantamų priežasčių. sad.gif Bet manau, kad jis padarė viską, ką galėjo tomis aplinkybėmis.


aš taip nemanau.. turbūt būdavo sunku iki mano namų nuo savo 15min pėsčiom paeiti ir nors pasivaikščiot su manim parke g.gif taaaip, pilnai pareigos atlikti buvo neįmanoma cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 12:02)
aš taip nemanau.. turbūt būdavo sunku iki mano namų nuo savo 15min pėsčiom paeiti ir nors pasivaikščiot su manim parke g.gif taaaip, pilnai pareigos atlikti buvo neįmanoma cool.gif

Kada nors Jūs pasikalbėsite su juo ir sužinosite, kodėl jis to padaryti negalėjo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 12:08)
Kada nors Jūs pasikalbėsite su juo ir sužinosite, kodėl jis to padaryti negalėjo.  4u.gif


aš manau, kad koją skaudėjo ax.gif
nepasikalbėsim, nes pasikartosiu, nei jam nei man to nereikia, mes gyvenam savo atsirus gyvenimus, turim savo šeimas, negi dabar drumsi nusistovėjusią tvarką dėl kažkokių tai senai pamirštų kraujo ryšių irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 13:08)
Kada nors Jūs pasikalbėsite su juo ir sužinosite, kodėl jis to padaryti negalėjo.  4u.gif


bet is kur Jus viska sitaip gerai zinot? g.gif O gal gali buti, kad zmogus tiesiog NENOREJO, o ne negalejo
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 12:13)
nei jam nei man to nereikia, mes gyvenam savo atsirus gyvenimus, turim savo šeimas, negi dabar drumsi nusistovėjusią tvarką dėl kažkokių tai senai pamirštų kraujo ryšių irnesakyk.gif

Gyvenimas ilgas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 11, 12:20)
bet is kur Jus viska sitaip gerai zinot?  g.gif O gal gali buti, kad zmogus tiesiog NENOREJO, o ne negalejo

Paprastai nenorima, jei dėl kažkokių priežasčių negalima. Tik svarbu, ar dukra norės tas priežastis suprasti ir... atleisti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 15:12)
Paprastai nenorima, jei dėl kažkokių priežasčių negalima. Tik svarbu, ar dukra norės tas priežastis suprasti ir... atleisti...  4u.gif


vis tik juokinga. Kaip galima atleisti, jei to atleidimo niekas net nepraso? Ir uz ka atleisti, jeigu gyvenimas suteike tiesiog tokius vaidmenis? Man rodos, visi cia savo vietose, nes visiems gerai ir niekas neuzkliuva, su situacija susitaikyta ir tiek ax.gif Mano mama savo teva paskutinikart mate budama 18metu. As savo senelio niekada nemaciau - paauglysteje suradau ji per tel.knyga, prisistaciau, bet susitikimas jo nedomino - tik paklause, kiek turi anuku, asara nubrauke ir toliau gyvena be musu iki siol. Tai ka dabar - imti ir per prievarta zmogui lysti i akis sakant - as tau uz viska jau atleidau?
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 11, 15:06)
nes visiems gerai ir niekas neuzkliuva

Tai kodėl tada keičiami vyrai (net vaiko tėvas)? Vis ieškoma kito ir kito? Ir orientuojamasi į skyrybas? g.gif Ar ne todėl, kad nepakankamai mylėtas (ir mylimas) tėvas?
Atsakyti
o gal nepakankamai myleta motina?
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 14:12)
Paprastai nenorima, jei dėl kažkokių priežasčių negalima. Tik svarbu, ar dukra norės tas priežastis suprasti ir... atleisti...  4u.gif


nesvarbu man tos priežastys schmoll.gif nemanau, kad jis pats galėtų jas įvardinti irnesakyk.gif

QUOTE(skristi @ 2009 01 11, 16:04)
o gal nepakankamai myleta motina?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti