Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

QUOTE(zuzla @ 2009 01 10, 22:32)
neturiu už ką dėkot savo tėvui..

Bet juk jis prisidėjo prie Jūsų išlaikymo. 4u.gif Už tuos pinigus Jums buvo perkami vadovėliai, drabužiai, pagaliau maistas. Gal ir išvažiuodavot į pajūrį su mama kartais? Ar tai mažai? g.gif
Jam buvo sunku su Jūsų mama kasdienybėje, bet apie Jus jis nuolatos galvodavo. Neįsivaizduoju, kaip galima negalvot apie vaiką, jeigu veži jam pinigus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 10, 22:32)
nesupratau jūsų ir vėl.. neturiu už ką dėkot savo tėvui..

Labai paprasta... jeigu ne jis - jūsų nebūtų. Jei atmesit visas nuoskaudas - liks tik tai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 10, 22:56)
Mano supratimu, žmogumi tampi tik tada, kai išmoksti gerbti ir mylėti savo mamą ir tėvą nepriklausomai nuo to, kokie jie yra...


nu tai aš tada pusiau žmogus..

Simense, nemanau, kad jis, turėdamas kitą šeimą, po 20 metų šito gailisi schmoll.gif jus gailėdamasi pagalvojat, parodot, padarot, o jis.. net gailiuosi, kad nukreipiau temą į čia, nes nėr ką čia kalbėt..
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 01 10, 23:04)
kol neismoksit myleti savo teva, bus sunku myleti ir kita vyra/ vyrus...  4u.gif


savo vyro man mylėti nesunku..
o kaip galima mylėti kaip tėvą svetimą žmogų? jis man tėvas tik biologiškai, ne žmoniškai..

QUOTE(Simense @ 2009 01 10, 23:05)
Bet juk jis prisidėjo prie Jūsų išlaikymo.  4u.gif Už tuos pinigus Jums buvo perkami vadovėliai, drabužiai, pagaliau maistas. Gal ir išvažiuodavot į pajūrį su mama kartais? Ar tai mažai?  g.gif
Jam buvo sunku su Jūsų mama kasdienybėje, bet apie Jus jis nuolatos galvodavo. Neįsivaizduoju, kaip galima negalvot apie vaiką, jeigu veži jam pinigus.  4u.gif


lotuliukas.gif jis dirbdamas susitvarkė alimentus taip, kad galėtų mokėti kaip bedarbis, kuo mažiau, tai buvo apie 100lt.. pasakykit man, ką galima už juos nupirkti ir prie kokios jūros nuvažiuoti? prie jūros pirmąkart nuvažiavau būdama 20 už savo pinigus..
o ką galima galvoti apie vaiką, kai tu tik veži jam pinigus?

QUOTE(Paragintoji @ 2009 01 10, 23:10)
Labai paprasta... jeigu ne jis - jūsų nebūtų. Jei atmesit visas nuoskaudas - liks tik tai.


jokių nuoskaudų neturiu, tiesiog papasakojau jums kaip yra mirksiukas.gif aš tam žmogui visiškai abejinga..
ai, tarp kitko, susirado antrą šeimą, ten moteris su vaiku - beveik mano amžiaus mergaitė, štai kam buvo perkami drabužėliai, vadovėliai, štai kas važiavo prie jūros 4u.gif (tik nepradėkit rašyt, kad pavydžiu biggrin.gif ironizuoju)..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 08:53)
o ką galima galvoti apie vaiką, kai tu tik veži jam pinigus?

Rūpinimas vaiku susideda iš įvairių dalių, finansinės taip pat (kad ir kokia nedidelė ji būtų).
Jūs nežinote, kiek sykių glostydamas aną mergaitę jis jautė, kad glosto Jus. Kiek jis apie Jus galvodavo ir pergyvendavo, kad negali bendrauti su Jumis, Jūs sužinosite tik tada, kai su Juo pabendrausite. Pasistenkite tai padaryti. Jis gal atsivers Jums ne iš karto. sad.gif Aišku, dabar jau sugrąžinti laiko atgal nebegalima, bet Jums bus lengviau žinant, kad buvote ir esate mylima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 11:14)
Jūs sužinosite tik tada, kai su Juo pabendrausite


nei jam nei man to nereikia.. senai buvau apie jį pamiršus, tik va dabar kalba užėjo ir prisiminiau, kad yra toks žmogus.. net ir į savo vestuves nebuvo minties kviesti žmogaus, kuris net nežino kaip atrodau..
gal ir užbaikim apie mane..
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 12:14)
Aišku, dabar jau sugrąžinti laiko atgal nebegalima, bet Jums bus lengviau žinant, kad buvote ir esate mylima.  4u.gif


manau nereikia visur izvelgti meile, kur ja net nekvepia. As labiau tikeciau, kad toj vietoj, kur turejo but meile savo vaikui - zaizda, gramzdinama uzmarstin, o ne meile - juk meile nieko nebijo... ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 11, 11:22)
manau nereikia visur izvelgti meile

Su neapykanta ir abejingumu savo artimam (tėvui) gyventi tikrai sunku. verysad.gif Nes tada kiekvieną meilės apraišką tenka dengti žodžiais ,,tai nėra svarbu''. sad.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 11:22)
senai buvau apie jį pamiršus, tik va dabar kalba užėjo ir prisiminiau, kad yra toks žmogus..

Jūs jį matote kasdien, žiūrėdama į veidrodį. Sunku turbūt nematyti pusės savęs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 11:28)
Su neapykanta ir abejingumu savo artimam (tėvui) gyventi tikrai sunku.  verysad.gif Nes tada kiekvieną meilės apraišką tenka dengti žodžiais ,,tai nėra svarbu''. sad.gif


gal baikit už mane sakyt ką aš jaučiu ir ar lengva ar sunku man gyvent..
kaip galima nepažįstamam žmogui jausti neapykantą blink.gif juk jo nepažįsti.. o jus sakot, kad jaučiu.. jaučiu tą patį ką ir gatvėje paprastam praeiviui..
Papildyta:
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 11:34)
Jūs jį matote kasdien, žiūrėdama į veidrodį. Sunku turbūt nematyti pusės savęs?  g.gif


blink.gif nu jei jau taip sakot g.gif ne nesunku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 11:34)
kaip galima nepažįstamam žmogui jausti neapykantą blink.gif juk jo nepažįsti.. o jus sakot, kad jaučiu.. jaučiu tą patį ką ir gatvėje paprastam praeiviui..

Jis vedė Jus į darželį ir Jūs jo... nepažįstate? blink.gif Jis vežė Jums pinigus... Gera turėti tokių ,,nepažįstamųjų''. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 11:37)
blink.gif nu jei jau taip sakot g.gif ne nesunku ax.gif

Na va, jau pirmasis žingsnis gero jausmo tėvui link. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 11, 11:39)
Jis vedė Jus į darželį ir Jūs jo... nepažįstate?  blink.gif Jis vežė Jums pinigus... Gera turėti tokių ,,nepažįstamųjų''.  ax.gif

Na va, jau pirmasis žingsnis gero jausmo tėvui link.  wub.gif


jei jus galvojat, kad jis pilnai atliko savo kaip tėvo pareigą, aš su jumis nesiginčysiu

aš ironizavau.. neįsivaizduoju apie kokias puses čia šnekat, aš esu aš ir esu visa, be jokių pusių, ketvirtadalių ar dar kažko..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 11:48)
jei jus galvojat, kad jis pilnai atliko savo kaip tėvo pareigą, aš su jumis nesiginčysiu

Paprastai gyvenant atskirai pilnai pareigos atlikti neįmanoma. Dėl suprantamų priežasčių. sad.gif Bet manau, kad jis padarė viską, ką galėjo tomis aplinkybėmis.
Atsakyti