Įkraunama...
Įkraunama...

Kai praeiviai auklėja jūsų vaiką, Kaip elgiatės?

QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 20:14)
jau sakiau, kad mūsų kavinėse9didžiojoj daugumoj) maitinimo kėdučių nėra.
tai tokio amžiaus vaikus kaip maniškis, arba sodiniesi ant kelių ( mano vaikui tai didžiausia tragedija, nes namie valgo savo kėdėj) arba maitini lakstantį aplink staliuką.  dar yra Gailės aprašytas variantas, kada vaikas kategoriškai atsisako būti maitinamas, ir net sėdėdamas ant kelių maistą drabstys.




Na nereikia matinti lakstancio vaiko. doh.gif Negalima maitinti lakstancio vaiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 06, 20:33)
Na nereikia matinti lakstancio vaiko.  doh.gif Negalima maitinti lakstancio vaiko.  4u.gif


tikrai taip
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 20:24)
ne, esmė ne tame ką palieka, o apie kitų nepasitenkinimą pačiu valgymo procesu.

Vat niekaip nesuprantu jei jus zinote kad toks procesas bus kam vaika tempt i ten kur bus zmoniu mase ir dar didesnis vaiko nepasitenkinimas .
Matyt ne man suprast seimyninius pasivaiksciojimus i akropoli su savaitiniu kudikiu , ne man suprast pasibegiojima paskui metukini kavineje , na nesupratlyva nors tu ka .

Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 19:55)
ne visi vaikai gauna tokią nepaprastą dovaną  verysad.gif  kiti tik paprastą mamą turi  verysad.gif

Ar reikia būti ypatingai įžvalgia mama, kad prieš eidama į kavinę sugalvotum į rankinę įsimesti mėgstamą knygelę pavartymui, žaisliuką ar pieštukus g.gif Galų gale vaikas, bėgiojantis po kavinę kelia pavojų ne tik kitų lankytojų ramybei, bet ir sau pačiam:kas bus kaltas, jei toks dūkstantis judruolis įsirėž į padavėją, nešančią karštą sriubą ar arbatą g.gif Vaikams priešiška aplinka ar "atsipūtę" tėveliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 06 rugsėjo 2009 - 19:53
QUOTE(renax @ 2009 09 06, 20:50)
Vat niekaip nesuprantu jei jus zinote kad toks procesas bus kam vaika tempt i  ten kur bus zmoniu mase ir dar didesnis vaiko nepasitenkinimas .
Matyt ne man suprast seimyninius pasivaiksciojimus i akropoli su savaitiniu kudikiu ,

ne man suprast pasibegiojima paskui metukini kavineje , na nesupratlyva nors tu ka .


nesuprantu ir aš, nes turiu kur palikt vaiką eidama į PC ar spektaklį.

bet mano dienoj būna dalykų, kurių suplanavusi nebuvau.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 20:56)

nesuprantu ir aš, nes turiu kur palikt vaiką eidama į PC ar spektaklį.

bet mano dienoj būna dalykų, kurių suplanavusi nebuvau.


Na seimyninis pasivaiksciojimas mano supratimu kai eina 3 vnt zmoniu ir daugiau , as nesneku apie vienisus tevus ar panasiai .

Spektakli suaugusiuju ?
Papildyta:
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 20:56)

nesuprantu ir aš, nes turiu kur palikt vaiką eidama į PC ar spektaklį.

bet mano dienoj būna dalykų, kurių suplanavusi nebuvau.


Na seimyninis pasivaiksciojimas mano supratimu kai eina 3 vnt zmoniu ir daugiau , as nesneku apie vienisus tevus ar panasiai .

Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 20:56)

nesuprantu ir aš, nes turiu kur palikt vaiką eidama į PC ar spektaklį.

bet mano dienoj būna dalykų, kurių suplanavusi nebuvau.



I spektakli tai tokiam vaikui tikrai per anksti. Net ir vaikiska, vis vien per anksti. O PC kas sudetingo? As su trim easy ramiai susitvarkau, o cia- gi vienas vaikas.
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 09 06, 21:17)
Na seimyninis pasivaiksciojimas mano supratimu kai eina 3 vnt zmoniu ir daugiau , as nesneku apie vienisus tevus ar panasiai .

Spektakli suaugusiuju ?


pas mus nėra akropolio lotuliukas.gif bet į PC Jokūbas eina su mumis tik itin retais atvejais. į kavinę irgi. bet ten būdamas valgo negražiai blush2.gif

taip.

Papildyta:
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 06, 21:20)
O PC kas sudetingo? As su trim easy ramiai susitvarkau, o cia- gi vienas vaikas.


aš nesakiau, kad čia sudėtinga. tiesiog nepriimtina. man.


bet yra mamų, kurios neturi kur palikt vaikų einat į kirpyklą, spektaklį ir t.t. todėl ima ir vaikus kartu.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 06, 19:23)

bet yra mamų, kurios neturi kur palikt vaikų einat į kirpyklą, spektaklį ir t.t. todėl ima ir vaikus kartu. [/i]

drinks_cheers.gif tikrai taip,as viena is ju,nei dedziu,nei tetu,nei seneliu cia neturim ax.gif todel pasisedejimai kavinese atideti keletui metu,kol mazylis praaugs ax.gif o kavinej su vaiku zaisti slepyniu ar gaudyniu as tikrai nenoriu.....valgo vaikas mano tikrai graziai,problemu nera,bet pavalges nenustygsta vietoj[jam 2 metai 4 men],jei butu leidziama ir ant stalo uzliptu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 09 06, 20:50)
Vat niekaip nesuprantu jei jus zinote kad toks procesas bus kam vaika tempt i  ten kur bus zmoniu mase ir dar didesnis vaiko nepasitenkinimas .
Matyt ne man suprast seimyninius pasivaiksciojimus i akropoli su savaitiniu kudikiu , ne man suprast pasibegiojima paskui metukini kavineje , na nesupratlyva nors tu ka .

Gal dar laikas neatejo, kad suprastum. Nes visokiu situaciju ir priezasciu ten eiti buna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2009 09 06, 20:11)
Mano vyras, kuriam ant nosies 30-metis, iki siol taip ir neismoko graziai valgyt - atsidrabsto, prisitrupina daugiau uz 6 -mete dukra irnesakyk.gif . O cia is metinuku reikalaujama... Nebeturiu vilties saviskio perauklet - matyt yra kategorija zmoniu, kuriems tiesiog nelemta ivaldyt etiketo subtilybes  doh.gif biggrin.gif


Nesupratote, iš vaikų etiketo niekas nereikalauja. 4u.gif
Štai pavyzdys: nė viena iš mūsų ar aplinkinių yra girdėję istoriją, kaip va, palikau vaiką lovytėje, tas apsikakojo ir tą kaką visur išmuzujo. Juk, esate girdėję ar ne? Ir, kas yra sakoma: palikau vaiką vieną. Abejoju, ar kas stovi tame pačiame kambaryje ir žiūri kaip vaikas kaka terliojasi biggrin.gif
Tai, koks tada skirtumas su maistu? Kaip, tas vaikas išsiterlioja maistu: arba tėvai leidžia taip elgtis, arba nemato.

QUOTE(Brasa @ 2009 09 06, 20:30)
Na taip, vaikas mano neidealus, as irgi... Rimtai pavydziu tiems, kad kiekvienoj situacijoj pavyksta rasti geriausia iseiti, pavyksta visur ir visada susitart su vaiku. Nu, nemoku as taip - tikrai darau daug klaidu, stengiuosi is ju mokytis, bet visvien su vaiku man kyla nemazai problemu...


Oij, su vaiku ir man kyla aibė problemų.
Pvz. Meduota rašo, kaip nueiti į kirpyklą. Neturiu, kur vaiko palikti, ir neinu. Nes:
* kaip mane nukirps ir nudažys jei aš lakstysiu vaikui iš paskos?
* o jei jis ką nors sudaužys ar ant galvos užsivers?
Dzin, galiu mėnesį vaikščioti nedažyta, bet tikrai neisiu su vaiku į kirpyklą schmoll.gif jeigu žinau, kad jis ramiai nesėdės ir knygų neskaitys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 09 06, 17:36)
leidžia, jei mokykla randa kitą m-klą, kuri tą vaiką priims. ir tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš 1 žvilgsnio.pvz tai gali būt kokia nors specialioji m-kla. arba kaimo m-kla, kur lb trūksta vaikų ir mažas krepšelis. panašu, kad jūsų m-klos atveju, pati administracija nenori šių problemų išspręst. aš jūsų vietoj keisčiau vaiko mokymo įstaigą. kas čia per tvarka, jei direktorius yra toks lepšis, kad vaikai leidžia sau su juo nesiskaityt?  blink.gif

nepavadinčiau tokių mamų normaliomis. o šmeižtas ar ne šmeižtas, įrodyt nesunku. tereikia noro. bet panašu, kad pas jus ten kažkokie nemotyvuoti pedagogai. gi ta vagiliaujanti mergaitė gal serga kleptomanija. na tokį vaiką tiesiog būtina nuvest bent pas m-klos psichologą. o gal ir tokio ten nėra?
taip ir būna, kai klasėje yra koks nors pvz hiperaktyvus vaikas. ir tai yra lb blogai, nes kiti vaikai negali dirbt ir nukenčia mokymosi rezultatai. šiaip jau čia pastangas turėtų dėt visi to vaiko pedagogai, tėvai ir psichologas kartu. o tam reikia m-klos vadovo valios.

jei tevai nesutinka,ta procedura praktiskai neigyvendinama.direktore pas mus l.faina,turim kameras ir apsaugini is falco.
o mergaite ne kleptomane,kaip cia taktiskiau apibudint,90 proc.vaiku musu klasej yra is vidutiniu ar turtingu seimu,o ji yra is l.skurdzios seimos.ir jai taip pat norisi saldainiu,lipduku,limonado,zaisliuku ir t.t ir t.t.jos gaila,bet vagystes uzkniso schmoll.gif
Atsakyti