Įkraunama...
Įkraunama...

Kai praeiviai auklėja jūsų vaiką, Kaip elgiatės?

QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 09 07, 09:18)

6. vajej.... tu net neįsivaizduoji kaip tu klysti. tavo vaikelis dar turbūt lb mažas. va kai išeis į m-klą, pabus ten kelis metus, tai pamatysi, kad elgsis ne taip kaip tu. elgsis taip kaip draugai cool.gif
KLAUSIMAS VISOMS:

kaip reaguojate, jei kavinėj yra neįgalusis, kuriam valgant lb dreba rankos, todėl jis tai daro netvarkingai ir nešvariai? arba yra žmogus su protine negalia, todėl valgydamas čepsi smarkiai, sukiojasi ir pan? arba yra puskurtis senukas, todėl lb garsiai rėkauja?


Kitu punkteliu nekomentuosiu (nors tureciau ka pasakyti bet laiko neturiu-kol vaikas iega noriu iskept du pyragus biggrin.gif ), bet i 6 negaliu nesureaguoti- ABSURDAS VISISKAS. Maniske jau septintoke, todel galiu pasakyti ne tik is stebejimu bet ir is savos patirties. Zinau ir paaiskinima logiska, psichologiskai pamatuota, jei norit- veliau isdestysiu veliau.

Del neigaliu- ziuriu su uzuojauta i toki zmogu, jo gailiu, noreciau jam padeti. jei galiu- padedu. jei negaliu- tai negaliu.

O Jus siulot i vaikus ziureti kaip i psichinius ar fizinius invalidus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 09 07, 09:44)

O Jus siulot i vaikus ziureti kaip i psichinius ar fizinius invalidus?  blink.gif

Pagal jūsų logiką niekas negali riboti kitų žmonių laisvių. Niekas niekam nieko neprivalo. Neprivalo būt tolerantiški, geranoriški, supratingi - svarbiausia gi mano teisės ir laisvės. pagal tą pačią logiką turėtų būti nepageidaujami ir neįgalieji viešose vietose...
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2009 09 07, 09:48)
Pagal jūsų logiką niekas negali riboti kitų žmonių laisvių. Niekas niekam nieko neprivalo. Neprivalo būt tolerantiški, geranoriški, supratingi - svarbiausia gi mano teisės ir laisvės. pagal tą pačią logiką turėtų būti nepageidaujami ir neįgalieji viešose vietose...

doh.gif doh.gif doh.gif Ir ka man dabar daryti- gincytis? blink.gif Einu geriau su siena pakalbesiu- didesnis efektas bus.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2009 09 07, 09:36)
Beje, leiskit paklaust, kaip bėgiojantis vaikas riboja kitų žmonių gyvenimus?  blink.gif


O jums neatrodo, kad leisti vaikui bėgioti kavinėje, yra tiesiog pavojinga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 09 07, 09:54)
O jums neatrodo, kad leisti vaikui bėgioti kavinėje, yra tiesiog pavojinga?  g.gif



taip, atsodo.
pavojinga ir šaligatviu eit.
gali pargriūt ir susižeist, gali kitas vaikas įpult ir pargriaut, gali dviratininkas įvažiuot ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 07 rugsėjo 2009 - 08:57
QUOTE(Limcamca @ 2009 09 07, 09:54)
O jums neatrodo, kad leisti vaikui bėgioti kavinėje, yra tiesiog pavojinga?  g.gif

Taip, atrodo... Ir visgi, ar tai riboja kitų žmonių gyvenimus? mano gyvenimą gali riboti tik mano bėgiojantis vaikas - aš tuo atveju bėgiočiau iš paskos, žiūrėčiau, kad kur neužkliūtų , kad nieko neišverstų ir pan. Svetimi vaikai mano gyvenimo nei riboja, nei jie man trukdo...
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2009 09 07, 08:36)
1, jūs esat naivi jei galvojat, kad psichologas taip ims ir išspręs problemą.
2, konkreti nesamonė. Išėjęs jau mano sūnus daug metų į tą mokyklą, ir žinok nedaro taip kaip draugai, kažin kodėl. Iš vis man pats kvailiausias pasakymas , kad vaikas darys taip kaip draugai, tai sako tėvai kurie nesusitvarko su vaiku, kurie auklėja prastai, kurie nori savo auklėjimo spragas pridengti ,,išmoko iš draugų,,. Nuo mažens nuo pirmų gyvenimo metų kalu vaikams ir man nėra joks pasiteisinimas,,kad draugai darė tai ir aš'' jog turi gavoti savo galva, kai norėsi visada rasi tokių draugų kurie nekrės šunybių, kad visada atsakysi už savo darbus tu, o ne draugai, ir man dzin ką daro Jonukas ar Petriukas, man svarbu ką tu darai.

1. tai jūs siūlot geriau visai problemos nespręst?
2. aha, nedaro, angeliukas biggrin.gif . kaip mane juokina tokie mamų pasakymai lotuliukas.gif . aš mokytoja dirbau šiaip su 5-10 kl paaugliais. ir visi visi iki vieno vaikai bent kartais pasiduoda bandos jausmui, draugų įtakai ir pan. nu nėra realybėje tokių vaikų, kurie elgtųsi tik pagal tėvų pageidavimus, norus bei vertybes. tiesiog nėra, kad ir kaip jūs nenorėtumėt to pripažint. ir nesusitvarkymas su vaiku čia nieko dėtas. tiesiog žmogų paauglį ypatingai veikia aplinka, kurioj jis praleidžia daug laiko. ir ji tikrai lb įtakoja jo elgesį. net maži vaikiukai daržely daug ko išmoksta iš draugų, tai vyresni juo labiau. nesuprantu, kam reik neigti tokius akivaizdžius dalykus? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 07, 09:57)

taip, atsodo.
pavojinga ir šaligatviu eit.
gali pargriūt ir susižeist, gali kitas vaikas įpult ir pargriaut, gali dviratininkas įvažiuot ir t.t.



Jeigu jūs kaltinate kavines, kad neturi maitinimo kėdučių, ką kaltinsit, kai dviratininkas įvažiuos į jūsų vaiką? Greičiausiai dviratininką?
O kai, vaikas pargrius eidamas, - greičiausiai save?
Kodėl pirmais punktas nekaltinat savęs?

QUOTE(Brasa @ 2009 09 07, 09:57)
Taip, atrodo... Ir visgi, ar tai riboja kitų žmonių gyvenimus? mano gyvenimą gali riboti tik mano bėgiojantis vaikas - aš tuo atveju bėgiočiau iš paskos, žiūrėčiau, kad kur neužkliūtų , kad nieko neišverstų ir pan. Svetimi vaikai mano gyvenimo nei riboja, nei jie man trukdo...


Matot, jūs bėgiojat. O jei ne, tai jūsų bėgiojantis vaikas, bent jau darbuotojų darbą riboja: kaip nešti karštus patiekalus, kai po kojomis maišosi vaikas? Jei jis gaus per galvą su karštos arbatos puodeliu, kas bus kaltas: kerėpla padavėja ir visur besimaišantis vaikas? Ar jo tėvai, nesužiūrėję situacijos?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2009 09 07, 08:57)
Taip, atrodo... Ir visgi, ar tai riboja kitų žmonių gyvenimus? mano gyvenimą gali riboti tik mano bėgiojantis vaikas - aš tuo atveju bėgiočiau iš paskos, žiūrėčiau, kad kur neužkliūtų , kad nieko neišverstų ir pan. Svetimi vaikai mano gyvenimo nei riboja, nei jie man trukdo...

aha, man irgi lb įdomu, kaip kavinėje lakstantis vaikas riboja tuos svetimų gyvenimus? biggrin.gif
na mano gyvenimo svetimi kavinėj lakstantys vaikai tikrai niekaip neriboja, todėl paaiškinkit esmę kas nors tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 09 07, 10:09)
Jeigu jūs kaltinate kavines, kad neturi maitinimo kėdučių, ką kaltinsit, kai dviratininkas įvažiuos į jūsų vaiką? Greičiausiai dviratininką?
O kai, vaikas pargrius eidamas, - greičiausiai save?
Kodėl pirmais punktas nekaltinat savęs?


o ką kaltint, jei dviratinkas važiouoja ne greta esančiu dviratininku takeliu?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 09 07, 10:09)
Matot, jūs bėgiojat. O jei ne, tai jūsų bėgiojantis vaikas, bent jau darbuotojų darbą riboja: kaip nešti karštus patiekalus, kai po kojomis maišosi vaikas? Jei jis gaus per galvą su karštos arbatos puodeliu, kas bus kaltas: kerėpla padavėja ir visur besimaišantis vaikas? Ar jo tėvai, nesužiūrėję situacijos?

Aš niekur nesakiau, kad tie bėgiojantys vaikai yra sveikintinas dalykas. Taip, sutinku, padavėjams jei gali trukdyt. Jei kas atsitiks vaikui, bus kalti tėvai - vienareikšmiškai. Bet čia buvo kalbama apie tai, ar jie kenkia kitiems kavinės lankytojams ir ar jie turi teisę auklėt svetimą vaiką?
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 07, 10:12)
o ką kaltint, jei dviratinkas važiouoja ne greta esančiu dviratininku takeliu?


O jei jūsų vaikas eina dviratininkų takeliu?

QUOTE(Brasa @ 2009 09 07, 10:15)
Aš niekur nesakiau, kad tie bėgiojantys vaikai yra sveikintinas dalykas. Taip, sutinku, padavėjams jei gali trukdyt. Jei kas atsitiks vaikui, bus kalti tėvai - vienareikšmiškai. Bet čia buvo kalbama apie tai, ar jie kenkia  kitiems kavinės lankytojams ir ar jie turi teisę auklėt svetimą vaiką?


Matot, užsienyje, kalta bus kavinė. Todėl, kad ir kaip jums norėsis, nepaleisite vaiko lakstyti, motyvuodama, kad jam nuobodu ar jis aktyvus cool.gif
Atsakyti