Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

na merginos, turbūt jaučiatės kaip studentės prieš egzaminą mirksiukas.gif Viską paskutinėmis dienelėmis ruošiatės. aš dar tik skaitinėju, nes mano pasirodymas tik už poros mėn., tik mintis dėlioju, o jau paskui kaip griebsiu viską daryt bigsmile.gif irgi paskutinėmis dienelėmis, nes truputį tinginė esu blush2.gif Sėkmės visom, kas piršliaujat šį savaitgalį 4u.gif Būsit pačios šauniausios ir gražiausios flirt.gif o jau paskui lauksim pasipasakojimų wub.gif
Atsakyti
Oi ačiū mergaites uš žodžius sutikimui. Labai man pagelbėjot. O su lagaminu mintis labai gera, aš pirma kartą pamačiau tokią idėją per praėjusį savaitgali buvusias vestuves, anksčiau nebuvau mačius, tai atrodo labai gerai. Sėkmės visoms darbuojantis šį savaitagli wink.gif
Atsakyti
Aciu uz palinkejimus. Uzsuksiu pas jus tik po vestuviu, nes ryt jau isvaziuojam, o siandien dar begales darbu smile.gif
Atsakyti
aš tai ruošiaus jau kurį laiką, praktiškai nuo tada,kai jaunieji pakvietė prišliauti,po truputį susipirkau viską,o šią savaitę dariau tai, kas jau reikalauja kruopštumo ir šiaip-rankų darbo rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz palaikyma 4u.gif , as jau viska susiruosusi , liko gerai issimiegoti. O jau MB tai nupirko man 3 poras batu, ivairiems orams biggrin.gif , net juokas paeme, vien tai pagalvojus kad vyrai nemegsta i parduotuves eiti, tai manasis su tokiu entuziazmu tuos batelius jesko. Bet vieno niekaip nepriprasau eiti su orandziniu kaklaraisciu, pagal mano sukne, bet ka darysi, nors sutiko gele isto audinio padaryta segtis. 4u.gif skrendu i svente biggrin.gif sekmes ir kitoms startuojancioms.
Atsakyti
o as dar tik scenariju kilnojuosi, viska zinau kas kaip ir kur, bet ne viskas dar ant popieriaus, daugiau galvoj doh.gif lotuliukas.gif pirslys monologus kad varo miegamajame...skiemenimis beveik lotuliukas.gif Zodziu, prasideda cirkas musu namuos..jau viska sukroviau i dezes, beliko spilkas nusipirkt ir viskas..... deja, ko tik nebandem su balionais kad i virsu kiltu, niekas ju ten nenesa (helio mano kaime ner) ax.gif tai teko atsisakyti minties, nu bet kaip nors

Dekui merginoms, padejusioms del liudijimo 4u.gif
Atsakyti
Gerai, jums, kad vyrai prisideda bigsmile.gif
Maniškis sakė eina tik parašo padėt, nesirūpino nei pasiruošimais, nei šnekėt ruošiasi, nei scenarijum domisi verysad.gif Susiderinau su muzikantais, teks man kartu su jais frontą laikyt unsure.gif tikiuosi, kad įkauš ir pamirš savo kvailus principus, juolab kad čia jo seserį tuokiam unsure.gif

Man irgi pagrinde liko tik scenarijus, dabar prie jo ir sėsiu, nes viskas labai padrika, jaunieji ne visai standartinė pora, tai reik daug perkurti, pritaikyti būtent jų šventei.

Taigi einu kibti į bjauriausią darbelį unsure.gif o jau kaip miego noriu, šian belaukdama kol manikiūras nudžius užmigt kirpykloj sugebėjau doh.gif
Papildyta:
Užmiršau gi ko norėjau dar paklaust doh.gif

Kokius žodžius sakot, kai jaunuosius siunčiat už centus apsipirkt romantiškui vakarui?

Ir galvoju, ką reikėtų pasakyt, užsakiau tokią jiems nemažą dėžę-dovaną, pilną helio balionų, kurią jie atidarys po to, kai tėvai sutiks su duona ir druska, prieš įeinant į vilą. Visi balionai išskris aukštyn, paprašiau, kad tik 2 širdis pritvirtintų ant virvučių, kurias jie nukirps ir paleis į orą kartu, sugalvoję norą. Tik va neturiu minčių, ką čia jiems nors vienu sakiniu gražaus pasakyt? g.gif
Atsakyti
Ar rinkote kas nors per vestuves gaisrininką? Ką sakote? (apie komendantų rinkimus kalbu) g.gif
Atsakyti
Sėkmės visoms, startuojančioms šį savaitgalį 4u.gif Tikrai būsit pačios gražiausios, pačios šauniausios ir visokios pačios pačiausios 4u.gif
Atsakyti
ir mes vakar visą vakarą scenarijų atkalinėjom su vyru, tas man sako-jaučiuosi kaip prieš kokį egzaminą, o dar aš vis su savo priekaištais, čia ne taip, čia sukeičiam vietoj ir pan doh.gif rolleyes.gif man tai kas, aš tą scenarijų jau mintinai praktiškai žinau,o jam dar pasipraktikuot reikia rolleyes.gif
Nijoliux,užjaučiu truputėlį dėl vyro, reikia tikėtis, kad išgėręs gramą, taps drąsesnis ir mes savo visus principus lauk sad.gif mes ir vyro sesę tekinam, tai maniškis, jei galėtų, tai ir jauniesiems suvadovautų ruošimosi paradui biggrin.gif užsidegęs toks thumbup.gif
Papildyta:
Dar toks klausimukas mergaitės: nusipirkau suknelę jau, priderinom ir vyro kaklaraištį ir mano papuošalus, ir va antra diena neišeina iš galvos mintis,kad važiuoti pakeisti tą suknutę, nes sijonas su lanku, kol matavaus,atrodo tiko ir patiko,šiaip ji labai graži man,tik va galvoju,ar bus man patogu su tokiu sijonu,juk faktas,kad vienoj vietoj nesėdėsiu g.gif
Atsakyti
Sveikos svociutes smile.gif

Gal turite kokiu smagiu zaidimu gamtoje, nes visi seni jau pabode ir zaisti 10 kartu vestuvese blush2.gif Noretusi kazko naujo blush2.gif
Atsakyti
na mes planuojam tokius žaidimukus: jaunieji trauks iš obuolio smeigtukus, sakydami viens kitam meilius žodelius,paskui lupsim be rankų saldainius, su nosim perdavinėsim degtukų dėžutę,dar turiu rezervui keletą, bet visi jie daugiau mažiau jau yra žinomi, būtų ir man įdomu,jei kas kokių gal naujesnių pasiūlytų wink.gif rolleyes.gif
Atsakyti