Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

Grįžus namo tėvai pasitiko su duona ir druska, jaunikis gavo kirsti malką,o jaunajai teko suvynioti lėlytę į palutę, paskui jau sėdom visi už stalo. Programos turėjau tiek, kad vienu momentu pagalvojau,kad reikia kažką išmesti,mat antros vestuvių dienos nebuvo,tai žutbūt viską reikėjo sutalpinti į vieną vakarą. Iš pradžių paleidom per rankas netikrą santuokos liudijimą, pirkau Vilniaus santuokų rūmuose, tai taip viens per kitą atsargiai tarsi tylomis bandė šnabždėtis,lyg netikras atrodo,bet garsiai niekas neįvardino,jau grįžo liudijimas iki jaunųjų tėvų ir tada jau muzikantas pareiškė ,kad piršlys apsišaukėlis ir melagis,kad netikrą liudijimą pasiuntė per stalą smile.gif
Išrinkom komendantus,jie gavo po švilpuką ir po krepšelį kamštukams rinkti (vienas,kaip vėliau paaiškėjo,nusiuntė net savo dukrą namo,kad parneštų iš namų nuo tuščių butelių kamštukų laugh.gif biggrin.gif), paskui pasiuntėm per stalą palinkėjimų knygą ir dvi širdeles, raudoną ir mėlyną su atitinkamos spalvos kojinaitėmis,kad ant jų būtų užrašyti būsimo vaikelio vardai. Turiu pasakyti,kad didžiausio dėmesio susilaukė torto loterija,niekas dar nebuvo apie tai girdėjęs,visi su susidomėjimu laukė savo eilės,kada galės pasisakyti,kuom gi bus naudingi jauniesiems rolleyes.gif Taip pat rinkom šeimos iždininką, jaunieji plėšė ir po kopūsto galvą-juoko buvo visiem per akis,jaunikis sako-čia kažkas ne taip, čia kažkas ne taip,o kopūstą suplėšė praktiškai iki koto laugh.gif thumbup.gif
Papildyta:
Paskui jaunųjų valsas, piršlių polka, kai šoko jaunieji vaikam padalinau muilo burbulų, jie padarę tokį mažą ratuką, pūtė burbulus,o visi suaugę apsupę didesniu ratu,susikabinę rankomis ėjo aplink jaunuosius,gražiai atrodė wub.gif Per antrąjį užsėdimą darėm karti karti..Kadangi niekur Kauno bazėse neradau pirkt paprastos pliušinės širdutės, išsisukau su tokiu "baibokėliu"-toks judantis, guminis,kur trinktelėjus šviečia, jis labai tiko,nes į rankas suimt eina lengvai ir visi kuo greičiau stengėsi juo atsikratyt,kai pasakiau svečiam,kad jie visi jaunuosius mokins bučiuotis, net jei ir iškrisdavo kuriam iš rankų, kai šviečia,tai gerai matosi ant kieno kelių nukrenta ar po kieno kėde wink.gif laugh.gif o kaip įrodymą kad jaunieji moka bučiuotis, įteikėm su piršleliu jaunųjų nuotraukos dėlionę, jiem patiem tai labai labai patiko,liko sužavėti.. dar turėjom būsimo vaikelio laišką (ant vaikiško tapeto buvau užrašiusi tą laiškelį ir perskaičiau išvyniojusi iš ritinėlio, kaip kokį testamentą) ir aišku lauknešėlis nuo gandro-šliaužtinukai, čiulptukas, pampersai, žaisliukas,kai pradeda dygt dantukai..
Atsakyti
Sužaidėm klausimai-atsakymai žaidimą, jaunieji dar plėšė ramunės lapus, pasidalindami sau darbus namuose. Šiaip neturėjau nei vieno popierinio liudijimo,anei jokių ten nuostatų,vis sukau galvą ruošdamasi, kur man jų reikia,kur man juos dėt,taip ir liko nepadaryti,bet jų man net ir neprireikė rolleyes.gif
Jau beveik prieš vidurnaktį iteikėm varpelį jauniesiems,kad surastų vienas kitą ir skarelę su 4 kampais, draugė pasiuvo maišelius į tuos kampus, ir į juos idėjom pinigų, duonos gabalėlį, druskos ir medžio gabalėlį (aš įdėjau degtukų dėžutę,kad šeimos židinys būtų vis pakurstomas). Jaunikis laikė tą skarelę, o aš dėdama į kiekvieną kišenėlę vis linkėjau jiem,kad nestigtų nieko..
Paskui sekė šeimos židinys-mamos nešė rankose po gražią žvakę ir jomis buvo uždegtas jaunųjų šeimos židinys (gražiai labai viskas atrodė,viskas vyko tamsoje,dar aš pasakiau: mielos mamos ,perduokite ugnies vaikam iš savo šeimos židinių, tai ta mintis labai gerai išryškėjo visame veiksme). Paskui muzikantams pritariant labai gražia daina, jaunųjų vardu padėkojau jų tėvams, ir įdaviau jauniesiems po ilgą rožę, taip jie išreiškė savo padėką tėveliam.Kol uždegėm šeimos židinį, vaikai per tą laiką lauke išdėliojo iš žvakučių-šaškių ilgą takelį į pievą,kurioje vėliau leidom dangaus žibintus,tai kai piršlio pakviesti visi išėjom laukan,takelis jau švytėte švytėjo nuo tų žvakių,atrodė kaip lėktuvo pakilimo takas naktį,super gražiai tamsoj atrodė,jaunieji ėjo tuo takeliu iki pievos vidurio,kur leidome dangaus žibintus. Tame krašte tai irgi buvo naujovė,tik kaip tyčia pakilo vėjas, paleidom visus kiek turėjom žibintų,bet tiek bijojau,kad nepridarytume bėdos,su kiekvienu žibintu vis laukiau kad tik pakiltų virš medžių jie,nors bendras vaizdas superinis buvo thumbup.gif wub.gif
Grįžom vėl vidun,tada pavertėm jaunuosius šeimininkais, jaunoji gavo skarelę ir prijuostę,jaunikiui įteikėm skrybėlę.
Labai daug dėmesio susilaukė apdovanojimai svečiam,apdovanojom jaunuosius , tėvus, o paskui jau likusius svečius,labai gerai pavyko,nes bent vienas poroje iš esančių svečių gavo kokią nors nominaciją, čia labai muzikantai prisidėjo,nes irgi tarė žodį,kas už ką labiausiai nusipelnė wink.gif Na ir pabaigai, kai jau jaunoji man pašnibždėjo,kad nori eiti persirengti,padarėm gražų atsisveikinimą su jais, įteikėm naktinę užkandėlę-šampano, sex energijos,vynuogių, širdelės formos saldainių dėžutę ir tris žvakutes-rožytes romantiškai nakčiai wub.gif
Atsakyti
Jaučiau,kad visi liko patenkinti mūsų darbu,visa švente ir tomis visomis staigmenėlėmis wub.gif Sulaukiau asmeniškai labai dėmesio, o ir dėkojo visi,su kuo bešokau,ar šiaip kur tarpdury sutikę, džiaugėmės abudu su vyru,kad šventė iš tiesų pavyko, sulaukėm kvietimo piršliaut praktiškai pas nepažistamus man žmones, tai pamalonino tikrai wub.gif Labai AČIŪ SM, užtruko laiko pasiruošti viską, bet visos idėjos iš SM, AČIŪ jums mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovven @ 2008 09 30, 13:58)
Na as ir vel su savo klausimais.

Pas kazkuria mamyte maciau molberto nuotraukyte su sveciu palinkejimais. Gal pasakysite kur pirkote molberta su drobe ir kiek kainavo. Man atminty uzstrigo, kad nabrangiai. Esu is Klaipedos, gal kuri matete Klaipedoje. Aciu labai

Pirkau Kaune Thomas Philips parduotuvėje. Molbertas kainavo apie 35 Lt, drobių yra įvairaus dydžio. Maniškė buvo 50x70 cm, tai kanavo apie 30 Lt. (2 vnt supakuoti). Dar dažai, teptukai.

Papildyta:
QUOTE(Ingosa @ 2008 09 30, 15:19)
Jaučiau,kad visi liko patenkinti mūsų darbu,visa švente ir tomis visomis staigmenėlėmis  wub.gif Sulaukiau asmeniškai labai dėmesio, o ir dėkojo visi,su kuo bešokau,ar šiaip kur tarpdury sutikę, džiaugėmės abudu su vyru,kad šventė iš tiesų pavyko, sulaukėm kvietimo piršliaut praktiškai pas nepažistamus man žmones, tai pamalonino tikrai  wub.gif Labai AČIŪ SM, užtruko laiko pasiruošti viską, bet visos idėjos iš SM, AČIŪ jums mergaitės  4u.gif

Sveikinu šauniai pasirodžius 4u.gif
Atsakyti
Nu ir as pagaliau jau po visko.......
O kaip sekesi? Galiu pasakyti tik tiek, jog neissigandau pirsliavimo, ir manau kita karta eiciau jau be dideliu spyriojimosi, nors vestuves tiek nervu isgadino doh.gif Muzikantus ant keliu raidziu net teko pasiusti.... labai gadino svente, ir isvis - neisivaizduoju kaip juos gali kazkas kviesti doh.gif O siaip viskas buvo saunu, daug ko nepanaudojau, nes beprotiskai greitai prabego laikas, o ir muzikantai prisidejo prie sventes neeiliskumo, viska sumaldami, zodziu po pirmo stalo kai susibariau negailedama svelniu zodziu, prie antro stalo jau galejau dirti normaliau... Issamus reportazas su foto bus ryt, nes masinoje liko fotikas, ir tingiu eiti parsinesti blush2.gif
Finale - liepos menesiui pakviete pirsliau uz jievrus, tai klausimas CP - kiek maksuoja pirsliai? ax.gif

Aij, dar patarimas per visa pilva - tik niekada nenuomokites sukneles su korsetu - ale nepatogumos jo... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ermute: 30 rugsėjo 2008 - 20:19
Kas del sukneles, tai maniske su korsetu labai patogi buvo smile.gif
As tik del to netikro santuokos liudijimo noriu pasakyt. Mes ji padarem, paleidom per rankas, bet po veseles jaunasis man sako, tu zinok, kad mano sesers vyras tai jos pavarde pasieme ir tokio bajerio liko nesuprates. Tai reiktu atsargiai su tokiu dalyku, siek tiek nemaloniai pasijutau, kam dariau ta liudijima.
Pas mus fotografas baika padare - parase sms jaunajai penktadieni vakare, kad atsipraso, kad negales fotkint, bet atsiunte kita. Bet tas kitas tai toks megejas fotografas turbut, nieko gero is jo. Iki siol nuotrauku neturim.
Atsakyti
Stalo ispirkimui labai pagelbejo ta saldainiu virvute su ant galu priristais buteliais ir tas LIUDIJIMAS gerai buvo, kuri perskaiciau garsiai visiems, bet "jaunieji" uzpyko, kam taip reikejo dar ir Europos sajungos atstovui kistis i sita reikala biggrin.gif
Atsakyti
mes muzikantams davėm savo scenarijų, kad sektų eigą ir jie visiškai nesikišo į mūsų darbą, tik mums leidus jie kažką savo prijungė , tai jokių nesusipratimų nebuvo 4u.gif
Atsakyti
Ir mūsų muzikantai, tik mums leidus, darė kažką savo, jaučiausi kaip kokia generolė, nes kaskart vis manęs buvo klausiama kas ir kaip, galų gale jie turėjo mūsų scenarijų, tai visą vakarą jautėsi toks abipusis bendradarbiavimas, užjaučiu , kam nenuskilo su muzikantais sad.gif
Papildyta:
o stalą tai gana ilgai išpirkinėjom, turėjom ir saldainių girliandą, ir Liudijimą, vyras dar turėjo mažų bonkučių su įvairiom spalvotom etiketėm, dar šokoladinių eurų visą krūvą pažėrė, jau kaip ir atlaisvint stalą stojosi ,tie kas buvo užsėdę, bet vienas vyrukas anei krust, dar jam mažai, tai tai minutei net nervas paėmė, dar jaunikis porą butelių ant stalo-tada jau ir anas atsistojo doh.gif
Atsakyti
Įdėsiu kelias foto iš pasiruošimo darbų :
Į šį maišelį jaunieji sudėjo sau tinkamus akmenukus, nereikalingus išmetėm į vandenį
user posted image
Papildyta:
Čia mūsų torto-loterijos gabaliukas (galutinio rezultato nufotkint nespėjau, bet turėjom du tokius tortus)
user posted image

Paleidom dvi širdeles, ant kurių svečiai rašė vaikučio vardus
user posted image

user posted image

Skarelė su 4 kampais
user posted image

Duoną, druską, degtukus ir pinigus dėjau štai į tokius maišelius, kuriuos paskui kiekvieną įdėjau į skarelės kertelę
user posted image

Apdovanojimų diplomai (patys diplomai iš Nijoliux-ačiū tau 4u.gif, tik aš juos visus padailinau ir įrėminau, kad tvirtesni būtų )
user posted image
Atsakyti
na merginos jus ir saunuoles 4u.gif sauniai pasirodet thumbup.gif

as jau si savaitgali rolleyes.gif atrodo viska susipirkau,pasidariau,bet vis kazkokios smulkmenos pritruksta g.gif

jau net nezinau ar juoktis,ar verkt,bet jau kitaip nebus ir vistiek reiks atidirbt doh.gif lotuliukas.gif svarbiausia,kad nelytu,nes nekenciu tokio oro,o dar ir galva pastoviai tada skauda ax.gif

kiek zinau,tai jei muzikantai normalus,tai ir pirsliams lengviau,bent jau sake kad pas mus geri g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aciū svociutes uz informacija

Dabar labai ieskau saldainiu popieriuku, buteliu etikeciu ir pasizadejimo korteliu. Jei kam negaila atsiuskite i AZ, doc. formatu.
Atsakyti