Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 09 27, 17:07)
Nu vo, dabar jau ir aš ajnu babkių kalt  ax.gif

Dideliausios sėkmės 4u.gif Lauksim pasipasakojimų
Atsakyti
Kokia čia ramybė mirksiukas.gif Svočiutės, kur jūsų pasakojimai?
Ciocia Polia, kaip tavo jevrinės vestuvės?
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 09 29, 09:25)
Kokia čia ramybė  mirksiukas.gif  Svočiutės, kur jūsų pasakojimai?
Ciocia Polia, kaip tavo jevrinės vestuvės?

tikriausiai visos isvirte guli lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kaip smalsu, kaip visom sekės blush2.gif Ir oras toks palyginus nblogas buvo rolleyes.gif Gal kai išsiilsės svočiutės, pasipasakos ax.gif
Atsakyti
Sveikutės svočiutės. Jau po viskam aš, bet dar galvoj minčių avilys ir kratinys, reikia truputį susidėliot viską į vietas, ir nuotraukos dar fotoaparate, bet prižadu ilgai "nesiilsėti" ir kaip galima greičiau pasipasakoti savo istorijas, gal kam pravers kokios idėjos ateinantiems savaitgaliams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo temba: 29 rugsėjo 2008 - 11:55
As jau irgi po smile.gif Smagiai viskas praejo. Bet muzikantas sake, kad praves viska, kad pirsliams lengviau butu, bet isejo atvirksciai smile.gif Isnaudojau viska viska ka turejau - visus juokelius, zaidimus, nors pasiruosus buvau daug ir nemaniau, kad teks viska panaudot smile.gif
Geriausias zaidimas buvo, kai pakvieciau 3 vyriukus ir paskui isdeliojau 3 sijonus, 3 liemenukus ir liepiau apsimovus sijona, uzsisegt ir liemenuka. Juoko buvo kaip reikiant visiems, o patys zaidejai is juoko irgi raites smile.gif
Atsakyti
Turbut jau vestuviu maratonai i pabaiga eina,nes vis maziau atsiranda pasisakanciu svociuciu unsure.gif
Atsakyti
labas svociutes,

kai kam vestuviu maratonas baigesi, o man tik prasideda. Turiu klausimuka toms korios pacio darete saldainius su jaunuju nuotraukyte. Kiek panasiai kg rekia (zmoniu bus kazkur 60). Ir gal kas nors i AZ atsiustų maketėli. Aciu jums labai
Atsakyti
svočiučių yra , tik,kad ne visos pasisako, lauksim kol atsigaus biggrin.gif
Atsakyti
labutis mergaitės.
ir aš jau po visko, vakar iš viso visą dieną atsigaudinėjau nuo visų patirtų emocijų smile.gifsmile.gif visa šventė praėjo tiesiog nuostabiai, niekas negalėjo patikėti, kad piršliaujam su vyru pirmą sykį, muzikantai po paskutinio savo dalyvavimo ankstesnėse vestuvėse (kur piršlys tik išrinko stalo komendantus ir viskas) atsitempė didžiulę tašę su visokiais daiktais ir suvenyrais, bet turinio taip ir nepanaudojo-mudu buvom pasiruošę pilnumoj thumbup.gif aš likau patenkinta tiek savimi ,tiek mumis abiem,visi gyrė, kad labai susigroję esam, kad reikalui esant labai taikliai papildom vienas kitą rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Na as ir vel su savo klausimais.

Pas kazkuria mamyte maciau molberto nuotraukyte su sveciu palinkejimais. Gal pasakysite kur pirkote molberta su drobe ir kiek kainavo. Man atminty uzstrigo, kad nabrangiai. Esu is Klaipedos, gal kuri matete Klaipedoje. Aciu labai
Atsakyti
Kas sunku buvo,tai gamtoje-iš vyresnių buvo tik dvi poros pabrolių su pamergytėm ir paskui gal kokie 6-7 vaikai iki 13-14 metų,tai man atkrito labai daug žaidimų,suplanuotų žaisti gamtoje,vien dėl to,kad ar pasibučiuot reikėtų,ar dar ten atsisėst merginai ant vaikino kelių, tai tuo momentu,kol piršlys rakino jaunųjų širdelę,aš sukau galvą,kokį čia žaidimą sužaist su vaikais kartu,kad ir šilta būtų ir smagu,tai iš savo skautavimo laikų prisiminiau tokį žaidimą "karalius Abraomas turėjo sūnų....",kur reikia kilnot dešinę ranką,kairę ranką ir taip pamažu visas kūno dalis,tai bent sušilom ir prisijuokėm patys iš savęs biggrin.gif dar gamtoje jaunieji iš prismaigstyto obuolio išiminėjo po dantų krapštuką,sakydami viens kitam meilius žodelius, ant tilto sudaužė per petį mestą taurę,dar rinko tinkamus ir netinkamus savo laimei akmenukus (nuotraukos dar bus). tiesa, prieš išlydint iš namų jaunajam teko tokios užduotys: išgerti saldų ,sūrų ar kartų vandenį iš puodelio, paskui ant širdelių buvau prirašius skaičiukų, praktiškai visus is karto jaunikis ir atspėjo,dar iš spalvoto popieriaus buvau prikarpius pėdutes (jaunoji buvo paslėpta už kitų durų) ir, stodamas ant kiekvienos pėdutės, jaunikis turėjo pasakyti,kodėl veda jaunąją, kadangi mūsų jaunieji gan kuklūs pasirodė,į pagalbą atskubėjo piršlys (jaunikiui kažkaip sunkiai galvojosi,kodėl gi jis ją veda doh.gif)
Papildyta:
aš molbertą esu mačiusi Thomas Philips parduotuvėje,tiesa, Kaune, ten įvairių dydžių yra,ir kaina atitinkamai skirias,bet kažkur nuo 40 Lt prasideda..
Atsakyti