Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

QUOTE(bellty @ 2008 03 02, 02:09)
Bukit geros padekit! 4u.gif  Sesei sueina 18 metu, tai labai noreciau kokia staigmena padaryti, bet niekaip nesugalvoju kokia g.gif  Jos gimtadienis vidury savaites, o as gyvenu kitam mieste, tai grizciau tik savaitgali ir galeciau ja asmeniskai pasveikint kai bus svenciamas gimtadienis, bet labai noriu kanors orginalaus tikraja jos diena sugalvot, kazka netiketo, kad ir paprasto smile.gif norisi kad atsimintu si savo gimtadieni smile.gif Siaip galvoju gal koki masaza padovanot... Bet noris kazka iskrest TA diena rolleyes.gif  Gal turit jus minciu? doh.gif


Gal tavo sesei patiktų tokia staigmena: muzikinis gėlių pristatymas, galima užsakyti rankų darbo atvirukus. www.floravitas.lt
Atsakyti
Sveikutes, nupirkau savo krikštodukrai 1-am gimtadieniui stikline kiaule taupykle, tik niekaip nesugalvoju ka isgraviruoti g.gif Gal galite ka pasiulyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2008 01 15, 00:51)
gelbekit dabar mene smile.gif mano draugo gimtadienis kita penktadieni smile.gif jis is tu kur viska turi o jei neturi tai gali nusipirkti smile.gif o tai mane varo i nevilti nes reikia sukti makaule ir sugalvot kazka ziauriai orginalaus kad jis butu laimingas ir nustebintas smile.gif ir kad tai nebutu dar viena dovana numesta i kampa.. aciu visom is anksto!!!


Kaip pasiseke su dovana? Gal pasidalink... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal zinote kur ir kas daro sarzus.Pasiuta lele-jubiliato kopija manau labai puiki originali dovanele,tik niekur nerandu.Ieskojau rankdarbiu skirelyje,bet neradau.
Atsakyti
o aš dovanosiu... pinigus.
Tik nežinau kaip galima butu originaliau tai padaryti...
Atsakyti
Dabar yra parduodamos atvirutes-vokeliai.Pati neseniai gimtadienio proga dovanojau.Ir atvirukas grazus ir kitiem nebutina matyt tongue.gif kas yra viduje. ax.gif
Atsakyti
sveikos,
patarkit ka dovanoti 2 metu proga,dukrytei..negaliu leisti keliu simtu.. g.gif bet iki 100 manau taip...bet zaislai net nedomina doh.gif Gal koki vezima lelei,triraty turi,arkliuka turi... doh.gif tai problemos biggrin.gif ,tokie mazi ir jau ner ka isrinkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2008 04 15, 22:39)
o aš dovanosiu... pinigus.
Tik nežinau kaip galima butu originaliau tai padaryti...

mano buvo gimtadienis-tai visi pinigais-bet kas kaip sugalvojo smile.gif -vieni lininiame maišely įdejo spalvotų akmenukų ir kupiurą,kiti -medinej dėžutėj,dar kiti-sumaišė su valgomais pinigais.o labiausiai tai patiko draugės puokštė thumbup.gif -didžiulis glėbis lauko gėlių-dideliam kibire merkiau good.gif
Atsakyti
QUOTE(S@V@N@ @ 2008 04 15, 22:39)
o aš dovanosiu... pinigus.
Tik nežinau kaip galima butu originaliau tai padaryti...

kazkada draugai i plyta buvo subere (centais dovanojo) ir nepsake. o tas zmogus kazkaip namie paliko neispakaves ir nezinojo kas ten tai vos mama sake neismete biggrin.gif
Atsakyti
mielosios,padekit!!!kita sav.mano draugo gimtadienis jam sukaks 31,nieko nesugalvoju doh.gif ka padovanoti tokio nebrangaus,bet originalaus g.gif ,gal turit kokiu pasiulymu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsyyte @ 2008 05 29, 18:00)
mielosios,padekit!!!kita sav.mano draugo gimtadienis jam sukaks 31,nieko nesugalvoju doh.gif ka padovanoti tokio nebrangaus,bet originalaus  g.gif ,gal turit kokiu pasiulymu unsure.gif

visi paskutiniu metu gimtadieniai su pirmuoju trejetu biggrin.gif magiski skaicia tsakant.

* megzta kepure su vardu ir mintim "tepk slides vasara" ? * ranku darbo odinis laikrodis? * maza meskina ar zuiki (kaip ten ziurint jus vadinat vienas kita biggrin.gif ) is karoliuku su mintim kad "visada buk toks" *foto montaza - juk galima su situo dalyku neitikeciausiu prikolu pridaryt biggrin.gif * ta pati daznai cia siuloma knyga (gali ir juk kaip zurnaliuka daryt)... jei kas tinka uzeik i nagingosiosrankeles.lt
Atsakyti
Sveikutes,ir as noriu apie dovanas pasisakyti.Esame dovanoje linksmu dalykeliu-didelis pintas krepsys i kury ideti svogunai agurkas duona lasiniai ir butelis,o krepsio dugne pinigeliai.Dar zinojom kad zmogus masto apie nama-tai kataloga namu,o viduje pinigeliai,pradinis inasas svajonem.Po gimtadienio kita ryta buvo nuvestas i masazo salona(tikra).Neliko abejingu ne vieno tokioms dovanoms
Atsakyti