Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

QUOTE(La Perla @ 2008 09 02, 10:11)
kazkada vienam pazistamam dovanojau pirma milijona su palinkejimu antra uzdirbti paciam:
user posted image

siai infliacijos laikais gal jau reiktu deti tris kupiuras po simta  tongue.gif

Mes darem panasu, tik milijona idejome doleriais, kaip jau buvo mineta - infliacija biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 17 rugsėjo 2008 - 18:56
QUOTE(ericka @ 2008 09 17, 15:16)
O as manau, kad merginai superine dovana yra erotine fotosesija.Tuo labiau kai siuo metu jai labai reikia kad kas nors pasakytu kokia ji yra grazi ir nepaktojama, neziurint i jos formas ir amziu.
Pasidalinsiu savo patirtimi.As kaip ir daugelis is musu visada buvau labai savikritiska sau.Visos nuotraukos man atrode nepakankamai grazios, pati sau maniau kad esu baisiai nefotogeniska ir bet koks fotografavimasis kele nerima.Bet drauges mergvakario proga padovanojo erotine fotosesija.As kaip ir priklauso apie tai nezinojau, ir pamaciusi kad esu fotostudijoje,  labai sunerimau.Bet kadangi fotostudija buvo ikurta namuose, labai jauki aplinka ir fotografe labai maloni mergina, viskas praejo labai sauniai.Net pati nustebau, kad man procesas labai patiko.Bet kai gavau fotosesijos medziaga, tai net apstulbau.Kadangi pati esu 33 metu moteris ir dvieju vaiku mama, tai priekaistu sau turiu daug, bet cia rezultatas mane nustebino.Fotografe pataise viska kas buvo nelabai grazu, ir isryskino kas graziausia.Vienu zodziu, dabar visos mano drauges nori fotografuotis.



gal galetum isduoti fotografes kontaktus mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Berazume @ 2008 09 18, 10:37)
gal galetum isduoti fotografes kontaktus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

uzeik i jos tiklapi www.fotostudija-jg.eu.ten yra ir jos telefonas.
Atsakyti
"[quote=Sandrams,2008 09 16, 23:29]
[quote=Coochie Coo,2008 09 09, 16:32]
Gal įsivaizduojate ką galima padovanoti draugei, kuri žiūri serialus ir išsiskyrė su draugu? biggrin.gif Galvoju apie meilės- erotinius romanus, bet knygą jau buvau dovanojusi, bet ne romaną. g.gif
o as kaip tik sakyciau reikia kazko ypatingo ir neiprasto o ne knygos...
kazko kas prablaskytu ar priverstu atitrukti nuo kasdienybes...
padovanok kvietima pas stilista gera, arba nuvesk i seminara "kaip atidaryti chakras" arba vyno degustacija arba kvietima i turkiska pirti, arba dar ka nors:)
[/quote]"

Tokiu atveju tinka Deilo Karnegio knygos. Jų yra įvairių, pvz. "Kaip išmokti džiaugtis gyvenimu" ir dar kažkaip eina tas pavadinimas. Knygos su savim neturiu, tai tiksliai nepamenu. Ten visos gyvenimo tiesos tinkančios ne tik skyrybų atvejais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 19 rugsėjo 2008 - 19:30
Norėjau paklaust, gal kas buvote užsakę skraidančius žibintus? Ar dalyvavo kokiame vakarelyje kur jie buvo leidžiami? Noriu užsakyt vyro gimtadieniui, bet girdėjau, kad būna kažkokių problemų juos paleidžiant g.gif Tad l. įdomu, gal kas turit tame ,,patirties"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 09 22, 10:10)
Norėjau paklaust, gal kas buvote užsakę skraidančius žibintus? Ar dalyvavo kokiame vakarelyje kur jie buvo leidžiami? Noriu užsakyt vyro gimtadieniui, bet girdėjau, kad būna kažkokių problemų juos paleidžiant g.gif Tad l. įdomu, gal kas turit tame ,,patirties"? 4u.gif

Per krikstynas mes leidome dangaus zibintus. Jokiu problemu nebuvo, tik reikia labai ilgai laikyti, kol jie ikaista ir pakyla i ora. Labai labai ispudingas ir grazus dalykas, visiems sveciams labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 09 22, 09:22)
Per krikstynas mes leidome dangaus zibintus. Jokiu problemu nebuvo, tik reikia labai ilgai laikyti, kol jie ikaista ir pakyla i ora. Labai labai ispudingas ir grazus dalykas, visiems sveciams labai patiko thumbup.gif


Uždegėt papraščiausiai degtukais? ax.gif O kiek tas ,,ilgai laikyti" užtruko 4u.gif
Tai Jūsų nuomone, verta mokėt pinigus ir užsisakyti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 09 22, 12:05)
Uždegėt papraščiausiai degtukais?  ax.gif O kiek tas ,,ilgai laikyti" užtruko  4u.gif
Tai Jūsų nuomone, verta mokėt pinigus ir užsisakyti?  rolleyes.gif

Na, ten tokie ziedai, kaip knatai yra( nezinau kaip kitaip issireiksti), tai juos reikia su vielutem prisukti prie tu zibintu apacios. Kai matai, tai viskas aisku. Mes kai degem, tai vienas laike, kitas dege su bengaliskom ugnelm, kiti su ziebtuveliais.
Manyciau, kad verta. Nenoriu ikalbineti, gal jums ir nepatiks... Kai dabar ziuriu nufilmuota medziaga, tai visu akys ziba smalsumu, visi susizaveje, na, mums patiko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2008 09 22, 10:46)
Na, ten tokie ziedai, kaip knatai yra( nezinau kaip kitaip issireiksti), tai juos reikia su vielutem prisukti prie tu zibintu apacios. Kai matai, tai viskas aisku. Mes kai degem, tai vienas laike, kitas dege su bengaliskom ugnelm, kiti su ziebtuveliais.
Manyciau, kad verta. Nenoriu ikalbineti, gal jums ir nepatiks... Kai dabar ziuriu nufilmuota medziaga, tai visu akys ziba smalsumu, visi susizaveje, na, mums patiko. biggrin.gif


Ačiū 4u.gif Šiaip ar taip, gundaus pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciau kitu pasisakymuose apie dangaus zibintus, kad jiems lietingas oras netinka, lyg jie sudreke nekyla i ora. g.gif Na, linkiu jums puikios sventes, tikiuosi, sumanyma pavyks igyvendinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2008 09 22, 11:05)
Uždegėt papraščiausiai degtukais?  ax.gif O kiek tas ,,ilgai laikyti" užtruko  4u.gif
Tai Jūsų nuomone, verta mokėt pinigus ir užsisakyti?  rolleyes.gif

Mes neseniai buvome vestuvese, leidome tuos zibintus, ten reikia parafina uzdegt, mes padegem su ziebtuveliu, vyras laike, o as padeginejau, is vienos puses tas parafinas blogai uzsidega, o is kitos - geriau. Is 30 zibintu pakilo 28 thumbup.gif , atsizvelgiant i tai, kad dauguma sveciu pirma karta tai dare, manau, kad gavosi gerai smile.gif . Nuotaka minejo, kad zibintus pirko per www.skelbiu.lt visai nebrangiai.
Atsakyti
Balto zibinto kaina 10 litu. Spalvoti, sake, brangesni. mirksiukas.gif Mes pirkome baltus, nes krikstynom, manau, geriausia tiko. biggrin.gif
Atsakyti