Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

Jo drinks_cheers.gif saldainiu medeliai pagelbsti visada lotuliukas.gif


http://public.fotki....dainiu-medziai/
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2008 07 18, 16:17)
PILDAU
1.termometras lauko (kas isikelineja i nama)
2.smelio laikrodis
3.kompasas (megstantiems keliauti)
4.didelis ziebtuvelis (vyrams kurie megsta i gamta vazinetis lauzo pakurimui )
5. apžvalginis skrydis lėktuvu (mes dovanojom iš čia - labai patiko), mėgstantiems adrenaliną - akrobatinis skrydis 
6. skrydis oro balionu ir pan...
7. Biblija.( cia gali buti metiniu proga, tinka ir vestuvems, bei jubiliejui)(ir tikrai ne butinai tai turi buti praktikuojantis katalikas - paprasciausia tai yra tokia knyga, kuria Reikia turet. nemanot?)


Biblija labai tinka 33 metų proga smile.gif + trys vinys (pageidautina parūdija, seni)
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2010 02 08, 16:44)
Biblija labai tinka 33 metų proga smile.gif + trys vinys (pageidautina parūdija, seni)

Mintis įdomi, bet aš jos nesuprantu... Kam tie vinys?
Čia labai savotiškas humoro jausmas turėtų pas žmogų būti... g.gif







Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galtumėt pasiūlyti, kokių idėjų, ką padovanoti sūnui 18 gimtadienio proga.
Kaip jis sako, su išliekamąja verte. Na gaminti ką nors pačiai nelabai pavyks:
neturiu "darbščiųjų rankelių".
Atsakyti
QUOTE(.Vėja. @ 2010 02 09, 17:24)
Mintis įdomi, bet aš jos nesuprantu... Kam tie vinys?
Čia labai savotiškas humoro jausmas turėtų pas žmogų būti... g.gif


Na 33 metai sakoma kad Kristaus amžius, tai simboliška biblija...Kristus...kryžius....vinys (žinoma žmogus turėtų būti su geru humoro jausmu) smile.gif Čia panašiai kaip plytą dovanoja smile.gif
Atsakyti
laba 4u.gif uzejau pasiskaityt ir nusprest ka nors originalaus padovanot savo busimajam vyru gimtadienio proga bus 24 meteliai, bet jau jam atrodo kad labai daug ax.gif
siaip visa sdovanos dovanoju su kazkokia mintimi, kad tikrai bus panaudota i reikalinga mirksiukas.gif
gal turit kokiu ideju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikaa @ 2010 02 19, 18:12)
laba  4u.gif  uzejau pasiskaityt ir nusprest ka nors originalaus  padovanot savo busimajam vyru gimtadienio proga bus 24 meteliai, bet jau jam atrodo kad labai daug  ax.gif
siaip visa sdovanos dovanoju su kazkokia mintimi, kad tikrai bus panaudota i reikalinga  mirksiukas.gif
gal turit kokiu ideju? blush2.gif

as be galo megstu dovanoti originalias dovanas smile.gif
paskutine mano uzsakyta dovana siandien: fotodrobe: is nuotraukos perkelia vaizda ant drobes ir gali pasikabinti kaip paveiksla. Ypatingai grazu butu triju daliu paveikslas tik jau brangoka... laukiu dabar siuntinuko ziuresiu koks bus rezultatas smile.gif
beje dar ziurinejau labai graziai isgraviruoja ant buteliu ir teksta ir vaizda, jei sudomins - atsiusiu nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 02 19, 22:00)
as be galo megstu dovanoti originalias dovanas smile.gif
paskutine mano uzsakyta dovana siandien: fotodrobe: is nuotraukos perkelia vaizda ant drobes ir gali pasikabinti kaip paveiksla. Ypatingai grazu butu triju daliu paveikslas tik jau brangoka... laukiu dabar siuntinuko ziuresiu koks bus rezultatas smile.gif
beje dar ziurinejau labai graziai isgraviruoja ant buteliu ir teksta ir vaizda, jei sudomins - atsiusiu nuoroda smile.gif

ir kiek mazdaug toks grozis kainuoja? blush2.gif atsiusk pasizvalgysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 02 19, 21:00)
as be galo megstu dovanoti originalias dovanas smile.gif
paskutine mano uzsakyta dovana siandien: fotodrobe: is nuotraukos perkelia vaizda ant drobes ir gali pasikabinti kaip paveiksla. Ypatingai grazu butu triju daliu paveikslas tik jau brangoka... laukiu dabar siuntinuko ziuresiu koks bus rezultatas smile.gif
beje dar ziurinejau labai graziai isgraviruoja ant buteliu ir teksta ir vaizda, jei sudomins - atsiusiu nuoroda smile.gif



tikrai gera ir originali ideja thumbup.gif isduokite paslapti kur tokias gamina? g.gif

jei nesunku atsiuskite man nuoroda-graviravimo. Labai aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 02 19, 22:02)
tikrai gera ir originali ideja  thumbup.gif  isduokite paslapti kur tokias gamina?  g.gif

jei nesunku atsiuskite man nuoroda-graviravimo. Labai aktualu  4u.gif

fotofabrikas.lt gamina, tik negavau dar uzsakymo savo tai negaliu komentuoti smile.gif

o graviruoja www.gpm.lt smile.gif
Atsakyti
Laukiu patarimo nes vyro 30metis uz menesio norisi padovanoti kazka ypatingo,kad atsimintu ilgai,ka galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2010 02 25, 11:58)
Laukiu patarimo nes vyro 30metis uz menesio norisi padovanoti kazka ypatingo,kad atsimintu ilgai,ka galite patarti?

Nuo žmogaus ir jo pomėgių bei skonio priklauso. Kas vienam patinka, kitam nebūtinai patiks, o gali net ir atvirkčiai.
Atsakyti