Įkraunama...
Įkraunama...

Antikiniai/mitologiniai vardai

Temos autorė, manau, tikėjosi diskusijos ne apie žemiškus vardus
QUOTE(Turkish @ 2008 08 25, 16:13)
Tikriausia susilauksiu daug skeptiškų komentarų, bet man reikia vienetinio vardo, su istorija, legendomis, mistika.
Visokios Gabijos ir Gabrielės, Tajai ir Kajai man  schmoll.gif 

... Galėčiau tęsti, jei būtų susidomėjusių  ax.gif

Visai neįdomu žinoti jūsų žemiškumą, QI ar biografiją ir kodėl jūs vaikams renkate žemiškus vardus... Ateinu į temą, kur tikiuosi rasti komentarus apie antikinius vardus, paaiškinimą, istorijas, mistiką... Ir neįdomi net ir jūsų prielaida, kad Afroditė galbūt bus tikybos mokytoja. Bus tai bus. Vardas netiks - pasikeis. Baikim su tom savo nuomonės lįsti ne ten, kur jų klausia. Kalbėkim geriau į temą.
Čia, beje, irgi tik mano nuomonė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 08 26, 18:58)
Jeigu Atėnių būtų mažiau, sakyčiau, kad idealus mitologinis vardas smile.gif


mano dukros vardas Atėnė - isminties ir teisingo karo deive, dzeuso ir metides dukra. Mano galvoje "tupejo" dar ankstyvoj paauglystej, kai apie vaikus ir seima net nemasciau. kai daviau, tai niekam negirdetas ir neaisku ar grazus atrode biggrin.gif , bet is kart po gimimo tiek pasipyle Atėnių blink.gif vien per telika, tai reklamoj Atėnė, tai dainu konkurse, tai dar Krivickai davė... dar is tikruju ne pats bumas, bet nenustebciau, kad po keliu meteliu oj kaip atsiras daug.
cia kaip ir su mano pacios vardu, vaikystej visi lauzydavo liezuviu tardami mano varda, o dabar...
Atsakyti
Hermis - pazystu zmogu - pradzioje keista - bet siaip grazu
Pagalvojau, kad IRIDĖ visai graziai skamba (Iridė – graikų vaivorykštės deivė, okeanidė, vandenynų nimfos Elektros dukra, Heros pasiuntinė). Ir prasme grazi
Atsakyti
Dar galetu buti vardas AMALTĖJA... (Tėjos ilginys biggrin.gif:D:D )

(na prasme is pirmo zvilgsnio ne itin , bet kai isigilini nieko - ozka, kuri savo pienu ismaitino dievu dieva - DZEUSA)
Atsakyti
tikriausia vaikų reiktų daug prigimdyt, kad galėčiau duoti visus gražius ir prasmingus vardus smile.gif
Amaltėja gražiau nei Tėja !
beje Arvena - ar jau žinai kokį duosi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkish: 13 spalio 2008 - 17:22
QUOTE(Turkish @ 2008 10 13, 19:20)
tikriausia vaikų reiktų daug prigimdyt, kad galėčiau duoti visus gražius ir prasmingus vardus smile.gif
Amaltėja gražiau nei Tėja !
beje Arvena - ar jau žinai kokį duosi?  ax.gif

nezinau kas bus smile.gif
Jei mergaite - kolkas isrinkau AGILĖ..o va jei berniukas - neturiu kolkas jokio varianto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2008 10 13, 17:44)
nezinau kas bus smile.gif
Jei mergaite - kolkas isrinkau AGILĖ..o va jei berniukas - neturiu kolkas jokio varianto smile.gif

bet kad prie paraso ir liniuotes parasyta, kad brolio laukiat blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Drontukas @ 2008 10 17, 18:02)
bet kad prie paraso ir liniuotes parasyta, kad brolio laukiat blink.gif

tai jau suzinojau 14 d, kad sunaitelis bus... wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vadinas vardas nežinomas dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 10 20, 10:16)
Vadinas vardas nežinomas dar biggrin.gif

nea......... sad.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
SAULE- gyvybes daveja,turejau drauge tokiu vardu
AUSTEJA -biciu globeja ,lietuviskas ir grazus
GABIJA-ugnies
ZEMYNA zeme maitintoja cia visi is lietuvisos dievybes serijos.Grazus ir graiku mitologijos:NIMFOS;DAFNE,AZIJA,MAJA,MELITE EIDIJA.
OLIMPO DIEVAI:ATENE ismintie deive
ATLANTAvandenynu nimfa


ARTURAS kogero ir mitine persona,Karalius Arturas ir keliu vardu junginis senai buvo ax.gif
SKANDINAVU ELFAI- VELIS,NANA,ELE- senatves deive.EGIS- juros dievas blush2.gif tongue.gif tai tiek kiek atsimenu kas tiktu vardaMS

Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2008 10 13, 17:20)
tikriausia vaikų reiktų daug prigimdyt, kad galėčiau duoti visus gražius ir prasmingus vardus smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi daug gražių tiek antikinių, tiek lietuvių mitologijos vardų, vyriškų ir moteriškų.
Atsakyti