Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų virvučių menas

QUOTE(Raflezija @ 2008 09 17, 10:26)
labai viskas  wub.gif  thumbup.gif  reiks kada butinai pabandyti kai laisvesne minute atsiras. o koki akmeni naudojai?


Aciukas blush2.gif cia ne akmuo, bandau susidraugauti sumodelinu ax.gif modelino "akmenukas" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 09 16, 19:19)
Pabandyk paieškot parduotuvėj ant Ožeškienės g. kampo (ten prie "Tauro" parduotuvės pirmam aukšte). Jie visokių įdomių dalykų kartais turi. Tik ten būtinai reikia klausti, ar yra tai, ko ieškai smile.gif
Paskutinį kartą (na, prieš kokį pusmetį smile.gif) būtent vielučių ir ieškojau -- šiaip jų nesimato. O paklausus -- pardavėja "iš kažkur" ištraukia, ir net kelių rūšių / ilgių.

Ačiū. 4u.gif Jei ką rasiu ir kitoms paslaptį išduosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2008 09 16, 19:19)
Pabandyk paieškot parduotuvėj ant Ožeškienės g. kampo (ten prie "Tauro" parduotuvės pirmam aukšte). Jie visokių įdomių dalykų kartais turi. Tik ten būtinai reikia klausti, ar yra tai, ko ieškai smile.gif
Paskutinį kartą (na, prieš kokį pusmetį smile.gif) būtent vielučių ir ieškojau -- šiaip jų nesimato. O paklausus -- pardavėja "iš kažkur" ištraukia, ir net kelių rūšių / ilgių.

Aha, yra. Sidabrinė ( gal pasidabruota? g.gif )50 metrų kainuoja 13,80, užsegimai širdelės formos- 2,20. Brangu ar pigu spręsti jums, nenusimanau aš apie tokias kainas. O įrankių virvutėms nerti atveš vakare smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 09 19, 13:57)
Aha, yra. Sidabrinė ( gal pasidabruota? g.gif )50 metrų kainuoja 13,80, užsegimai širdelės formos- 2,20. Brangu ar pigu spręsti jums, nenusimanau aš apie tokias kainas. O įrankių virvutėms nerti atveš vakare smile.gif


Na, gal ir nera labai jau brangu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 17, 10:39)
Aciukas  blush2.gif  cia ne akmuo, bandau susidraugauti sumodelinu  ax.gif  modelino "akmenukas"  ax.gif

thumbup.gif atrodo
Atsakyti
Aš čia dėl tos parduotuvės Kaune Ožeškienės gatvės kampe prie "Tauro" parduotuvės, tai ji šeštadieniais dirba tik iki 15 val. Nespėjau šiandien nulėkti, buvo užsidariusi. Gal kam pravers šita informacija. ax.gif
Atsakyti
Gal kas nors ka nors parodyt jau turi? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,niu nieko gero nepadarau blush2.gif laiko trukumas, turiu puse apyrankes padarius,bet ziuriu kad karoliukai nusilupa verysad.gif tai net noras praejo uzbaiginet pradeta apyranke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2008 09 24, 08:10)
Sveikutes,niu nieko gero nepadarau  blush2.gif  laiko trukumas, turiu puse apyrankes padarius,bet ziuriu kad karoliukai nusilupa  verysad.gif  tai net noras praejo uzbaiginet pradeta apyranke  smile.gif


Kaip tai karoliukai nusilupa? g.gif karoliuku spalva? Ar patys karoliukai nuo vielutes (siulo) nusiima? g.gif

o laiko trukumas tai ir pas mane doh.gif nera kada prisest schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2008 09 24, 10:51)
Kaip tai karoliukai nusilupa?  g.gif  karoliuku spalva? Ar patys karoliukai nuo vielutes (siulo) nusiima?  g.gif

o laiko trukumas tai ir pas mane  doh.gif  nera kada prisest  schmoll.gif  doh.gif

taip karoliuku spalva,tas lakas.Pats karoliukas yra blizgios sampanines spalvos,o kai nusilupa palieka baltas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meganija @ 2008 09 24, 12:29)
taip karoliuku spalva,tas lakas.Pats karoliukas yra blizgios sampanines spalvos,o kai nusilupa palieka baltas  verysad.gif


Vajej, kaip nepasiseke schmoll.gif as turejau vienus karoliukus tokius, kurie taip pat luposi doh.gif ir patasrt neka galima cia... verysad.gif nebent bandyt palakuot gal g.gif
Atsakyti
Ir pas mane su laiku didziausia problema. doh.gif Per trumpa para. doh.gif
Vis dar nepaimu i rankas fotoaparato,kad galeciau jums parodyti savo virvuciu aparateli is tualetinio popieriaus. blush2.gif Bet per sia savaite planuoju nufotografuoti.
Atsakyti