Įkraunama...
Įkraunama...

Naujųjų Metų sutikimas

Sveikos,
pradejau ruostis naujiems, nebenoriu sedeti prie teliko.......Patarkite gera sodyba prie misko su pirtele. Aciu
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2005 11 06, 10:48)
Sveikos,
pradejau ruostis naujiems, nebenoriu sedeti prie teliko.......Patarkite gera sodyba prie misko su pirtele. Aciu



Kokiam mieste/rajone?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 06 lapkričio 2005 - 10:20
QUOTE(Edita @ 2005 11 03, 11:31)
O kokia kaina visam savaitgaliui buvo? Jei nepaslaptis, žinoma  mirksiukas.gif


apie 700 lt. cia spa-vilnius, kitose yra ir pigesniu variantu, bet buvo musu svente tai mes truputuka leidom sau paislaidauti ir pasilepinti ax.gif
Atsakyti
Esu is Palangos, noriu kur nors zemaitijoje....
Atsakyti
Labas, pabandyk užeiti www.atostogoskaime.lt
ten yra didelis sodybų pasirinkymas.
Aš irgi ieškau sodybos Naujieji metai švesti, bet kolkas, dėja, per brangi pasiūlymai siunčia.
Atsakyti
Daug yra vietu, bet tam vakarui ir kainos kelissyk didesnes ten:-) Pas Majora pvz.
Atsakyti
O aš baisiai nenoriu švesti NM mieste, labai jau nusibodo tas miestas.
Norėčiau kokioj nors sodyboj užmiesteje, su gera kompanija, pirtimi..... Gal kas galyt patart kur užmiesteje galima atšvesti NM?
Atsakyti
Kainos musu negazdina....prasau siulikite . kas ta majoras?.....
Atsakyti
Yra pažįstamų, kurie turi tokių sodybų Plungės raj., Platelių apylinkėse.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 10 19, 10:56)
Norint sutikti Naujuosius ne namuose, jau pats laikas kažką galvoti, nes kitaip bus vėlu. O forumo dalyvės dar visai nenori galvoti apie šventes... Mamos, šventės nenumaldomai artėja, reikia jau pradėti galvoti, nes kitu atveju išeis kaip visada - nieko naujo.

Aš su draugais tai pat norėčiau kur nors ne namuose sutikti Naujuosius. Esu nužiūrėjusi mažą kavinukę šalia namų, skambinsiu ir klausiu ar būtų galima. O šiaip Naujųjų sutiktuvėms labai visur iškelia kainas ir pirtelę mažą be 1500 Lt manau neįmanoma rasti  cry.gif


Va, va -aš irgi tokią mintį turėjau, bet gavau atsakymą iš kavinės, kuri prie namų unsure.gif
Cituoju:Banketinė salė kainuoja 4000lt ( 40-60 žmoniu)
Iš 4000lt maistui ir gėrimams skirta 2300lt
Naujametinė programą ves humoristas Zavaliauskas , gros grupė Chemija
Bus Kalėdų senelis.
Šiaip vienam asmeniui vietą kainuoja 150lt ( 65lt vaišes)

Nu nežinau, ar naujieji tokia šventė, kad 40žmonių surinktų, o Zavaliausko blevyzgos man nepriimtinos schmoll.gif ...(jeigu ką-čia Katpėdėlės Banginyje programa ax.gif )
Atsakyti
O as svesiu su leliumi namie... sad.gif dviese...vyras nori su draugais...o man kaip ir neiseis...nebus kam maziuko palikti, be to jis jau labai dar maziukas bus...
tad mano naujieji bus telikas ir lelius kabantis ant papo.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelis- @ 2005 11 16, 14:23)
O as svesiu su leliumi namie... sad.gif  dviese...vyras nori su draugais...o man kaip ir neiseis...nebus kam maziuko palikti, be to jis jau labai dar maziukas bus...
tad mano naujieji bus telikas ir lelius kabantis ant papo.. tongue.gif


Neliūdėk, anksčiau laiko mirksiukas.gif ..dar vyras gali persigalvoti lelių išvydęs rolleyes.gif ..mano mažius praeitais metais per N.M. buvo mėnesio - tad sutikom namuose, pasikviečiau brolį su žmona. Gražiai pasidengėm stalą (kepiau antį doh.gif) ir visai šauniai pasėdėjom iki 2-os valandos (mažius, beje, irgi visai padoriai, be didelių ašarojimų dalyvavo veiksme ax.gif )
O šiais metais jau norėčiau išeiti iš namų, kad indų nereikėtų plauti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo divaa: 16 lapkričio 2005 - 14:08