Įkraunama...
Įkraunama...

Naujųjų Metų sutikimas

Labutis. Per Naujus bus mano vestuvės wub.gif (gruodžio 31 d.) tai bus dviguba šventė. O švęsim aišku su vyru ir su draugais spėju, kad arba kavinėje arba sodyboje. čia ant dienų turi paaiškėt. Labiau tai sodyboj su pirtim norėčiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2005 11 16, 15:10)
Labutis. Per Naujus bus mano vestuvės  wub.gif (gruodžio 31 d.) tai bus dviguba šventė. O švęsim aišku su vyru ir su draugais spėju, kad arba kavinėje arba sodyboje. čia ant dienų turi paaiškėt. Labiau tai sodyboj su pirtim norėčiau...  ax.gif



o kodėl pasirinkot per Naujus? g.gif ..vieną metų šventę (arba naujus arba vėliau vestuvių metines) išmetat iš kalendoriaus
Atsakyti
QUOTE(divaa @ 2005 11 16, 15:47)
o kodėl pasirinkot per Naujus?  g.gif ..vieną metų šventę (arba naujus arba vėliau vestuvių metines)  išmetat iš kalendoriaus


Pasirinkom todėl, kad data patiko... biggrin.gif
Bet 2005 metų pradžioje esame kalbėję, kad jei vestuvės rugpjūtį neįvyks, tai gruodžio 31 d. kad ir su džinsais nueisim susituokt. O jos rugpjūtį ir neįvyko, todėl savo pažadą tęsiam... wub.gif
Atsakyti
Idomu kaip svest naujus metus su 3 menesiu dukryte. Ko gero su vyru nei sampano neikalsim...as juk maitinu. O namie sedet as tai nepratus...patarkit gal kuri is savo patirties. Kaip jus sventet naujus su savo mazais pypliukais.
Atsakyti
Nenusiminkite mamytes, kurioms teks svesti namie. Mano vyresneliui 6 metukai, bet mes su vyru visada svenciame namie, kad ir su vaiku galetume pabuti, nes nesinori sutikti N.Metus, kai vaikas kazkur paliktas, o siais metais musu seimoje dar vienas sunelis, tai mes jau zinome, kad tikrai busime namie. Mums tai smagu, pasipuosiame buta, prisiperkame gardumynu, ir jeigu pats nusiteikias, kad turi buti linksma, taip ir yra.
Nelabai suprantu seimu, kurios nori, pvz. vyras vienur svesti, o zmona kitur. Be to jeigu vaikuciai mazi. Aisku tai kiekvieno pasirikimas. Geru svenciu. smile.gif
Atsakyti
aš tai galvoju, kam mokėti neprotingas babkes būtent šią naktį už kažkokį neaiškų šou, gal geriau be progos, už tuos pačius pinigus, į gerą koncertą nueiti g.gif ..o per naujus ir per teliką visai nebloga programa būna rolleyes.gif (nors taip niekada jos nuo pradžios iki pergalingo galo ir neteko žiūrėti ax.gif )
Atsakyti
Sveikos ,
galiu pasidziaugti issinuomavome vienkiemi Agluonenu kaime, jis pasizymi kaimo sodybomis,ten grazu, o kainavo nei daug nei mazai 1000lt parai visa sodyba.
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2005 11 16, 21:32)
Idomu kaip svest naujus metus su 3 menesiu dukryte. Ko gero su vyru nei sampano neikalsim...as juk maitinu. O namie sedet as tai nepratus...patarkit gal kuri is savo patirties. Kaip jus sventet naujus su savo mazais pypliukais.

Kai prieš 2 metus švenčiau naujaką mano dukrai buvo 1.5 mėnesio, nors ir pati maitinau, bet pamaitinus prieš naktį išgėriau taurę vyno. O namie tau tikrai teks nieko čia nepadarysi, tik reikia tam nusiteikti ir bus visai linkma ir smagu sutikt Naujus namie. Mano dukra buvo uzmigdyta apie 9 valandą tai visas vakaras buvo laisvas ir Naujus net sutikau, nepažadino net fejerverkai, o prabudo apie 1 valanda, pamaitinau ir toliau miegojo. Tai kad laiko švesti yra sočiai.
Atsakyti
Visą gyvenimą (vedybinį) per Naujų naktį mano vyras dirbo. Švenčiau labai įvairiai, bet po kiek laiko su kompanijom atsibodo, nes vienai ne itin smagu. Tada kelis metus švenčiau namie viena su vaikais, kartais - be vaikų (nes jie pas senelius norėjo, o aš - ne) . Vėliau 1.00 miegot nesu nuėjus. tongue.gif šįmet vyras dirba TIK iki 23.00, bet eit jau niekur nebesinori. Mes per Kalėdas atsilakstom visur ir turiningai, per tarpušventį audringai švenčiam darbe, taip kad per Naujus nieko jau nenoriu, svajoju, kad niekas į svečius neužsiprašytų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Deborah @ 2005 11 16, 21:32)
Idomu kaip svest naujus metus su 3 menesiu dukryte. Ko gero su vyru nei sampano neikalsim...as juk maitinu. O namie sedet as tai nepratus...patarkit gal kuri is savo patirties. Kaip jus sventet naujus su savo mazais pypliukais.

Žinokit merginos, aš dar ne vienų naujųjų metų nešvenčiau be dukros.ir ne už ką nenoriu cool.gif Lygiai 12 mes tryse(su vyru) apsikabinam ir bučiuojames.Darom tokį bendrą didelį bučkį.Ir ne į ką nepakeisčiau to bučkio wub.gif .pirmuosius mano mažylės naujuosius šventėm pas mano tėvus, ten ir vyro tėvai buvo, išvis daug giminių, vaikų.ir buvo labai linksma.Kitus metus tai pas draugus, kur irgi panašaus amžiaus vaikų yra.Praeitais metais, kai vaikai užmigo(apie 2val), tai mes visi nuėjom į klubą pratęst.vaikų aukle palikom 11metų draugų mergaitę.Ir visada buvo linksma ir su vaikų.Tai va, aš manau jei kudikėlis labai mažas, tai galit švęst su tėvais(kaip jiems bus malonu, o kokią 1ą val , galit ir pas draugus nueit).Ar pas draugus, kur vaikai pan amžiaus.Svarbiausia, kad 12 val butumėt su vaikiuku wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu man tai Kaledos yra seimos svente,norisi kuo isimintiniau jas praleist,su seima,artima gimine.
o naujieji thumbup.gif tai norisi kuo linksmiau,kuo durniau,kad butu linksma prisimint doh.gif biggrin.gif ,kai vaikai gime visi Naujieji mano buvo svenciami namie,r man tikrai gan liudna budavo,bet va siemet jau planuojat vaikus palikt anytai,ir labai noriu tiket kad astvesim NEREALIAI LINKSMAI clap.gif clap.gif
Atsakyti
Man tai Nauji nepatinka schmoll.gif . Gruodi tiek svenciu, kad noriu tik kad sausio vidurys greiciau ateitu. Ir nereiketu svesti. Tai per naujus dazniausiai einam i spektakli, paskui pasivaikstom ir vaziuojam 12-tai pas tevus. Ir veliau i lova. Laukiu sausio men. thumbup.gif .
Atsakyti