Įkraunama...
Įkraunama...

Legolendas

Bilietai Rynairu kainavo 700 lt keturiems (galima rasti tikrai pigiau, ypač ne sezono metu)
Automobilio nuoma savaitei kainavo 700 lt.
Įėjimas vienai dienai į Legolendą - 300 lt.
Nakvynė kainavo maždaug 50 eurai nakčiai Legolendo regione (nes nakvojome ir, pvz., prie Bodensee, ten brangėliau).
Atsakyti
Grįžom ir mes iš Legolando (Vokietijoje). Keliavom su 5 ir 9 metų dėl Lego kaladėlių pamišusiais berniukais :)Statiniai iš Lego kaladėlių man iš vis kažkas iš fantastikos srities. Labai gražu wub.gif Atrakcionai mūsų vaikų amžiui tiko idealiai. Labiausiai patiko atrakcionai su vandeniu. wub.gif Vaikai į parką ėjo nemokamai, nes turėjome kuponus iš Lego katalogų. Su parkingu įėjimas mūsų visai šeimai kainavo 73 eur. Nakvojome kempinge netoli (12 km) Gunzburgo.
Vakarop galėsiu įmesti nuotraukėlių temutei paspalvinti smile.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif

gal kas jau grįžo iš kelionės pirktos per akcijas? ax.gif kokie įspūdžiai? kaip ten su maitinimu būna?
Atsakyti
QUOTE(vilmaaa @ 2012 06 27, 14:21)
Grįžom ir mes iš Legolando (Vokietijoje). Keliavom su 5 ir 9 metų dėl Lego kaladėlių pamišusiais berniukais  :)Statiniai iš Lego kaladėlių man iš vis kažkas iš fantastikos srities. Labai gražu  wub.gif Atrakcionai mūsų vaikų amžiui tiko idealiai. Labiausiai patiko atrakcionai su vandeniu.  wub.gif Vaikai į parką ėjo nemokamai, nes turėjome kuponus iš Lego katalogų. Su parkingu įėjimas mūsų visai šeimai kainavo 73 eur. Nakvojome kempinge netoli (12 km) Gunzburgo.
Vakarop galėsiu įmesti nuotraukėlių temutei paspalvinti  smile.gif

Laukiame nuotraukėlių ax.gif

2 kartus esu buvusi Anglijos Legolande, labai noretusi is Vokietijos foto pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
vilmaa ,o kaip su maisto kainom vokiskam Legolende?

Sestadieni jau islekiam i Vokietija bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 03, 13:40)
vilmaa ,o kaip su maisto kainom vokiskam Legolende?



aš ne Vilma, bet kaip prieš savaitę buvusi irgi galiu atsakyti:
Ledai - 1-2 eu už porciją, gėrimai apie 3eu, vaikiško meniu patiekalas apie 5-7 eu (bulvytės free su vištiena arba spagečiai ir pan.), o kiti patiekalai nuo 7eu. Pavyzdžiui, ledai brangiausi prie įėjimo, tolėliau ir po eurą buvo.
Būtinai nueikite į 4D seansus, jie trumpučiai, kas valandą berods rodomi, mano sūnus į kelis skirtingus ėjo, labai jam patiko
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 03, 14:40)
vilmaa ,o kaip su maisto kainom vokiskam Legolende?

Sestadieni jau islekiam i Vokietija bigsmile.gif  thumbup.gif


Keberiokšt jau kaip ir atsakė blush2.gif 4u.gif Man vafliukų kaina įstrigo - 3 eur. Šiaip maistas apie 7-8 eur.
Geros kelionės ir lauksim įspūdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu,merginos smile.gif Kainos,vadinasi,visai zmoniskos.As cia apie ledus biggrin.gif Viso kitko pasiimsim su savimi.Mano maziukes laukia nesulaukia,varto nuotraukas is keliones i Danijos Legolenda biggrin.gif Turim bilietus dviem dienom,tai spesim po kelis kartus viska apeiti.
Atsakyti
sveikos gal zinote kur galima pigiau Rostocke pernakvoti ? rte reiktu jau keltis i Danija keltu, kazkaip randu tik viesbucius, o pigesniu moteliu ar kempingu nea 4u.gif
Atsakyti
Tik ka iš Legolendo Vokietijoje. Buvo tikrai thumbup.gif . Gaila, kad tik vieną dieną buvom. Veiksmo butu užteke ir kitai dienai smile.gif
Atsakyti
oi tai prasom svieziu ispudziu smile.gif

o koks jusu buvo keliones marsrutas? kur apsistojote?


Man dar idomu, o gal yra kokios dar zenklios nuolaidos bilietams i legolenda vokietijoje (apie internetu pirkima ir lego zurnaliuko kupona jau skaiciau)? na kaip kad buna- perki keliu muzieju, ar keliu parku ir pan bilietai? Labai jau brangus malonumas tas legolendas....
Papildyta:
QUOTE(vilmaaa @ 2012 06 27, 14:21)
Nakvojome kempinge netoli (12 km) Gunzburgo.


o ten nameliai kokie? gal galit pasakyti konkreciau? ir kaip kainos?


Papildyta:
man tai galvos skausmas tos nakvynes. Noretusi kaip galima pigiau, bet kai su vaikais, tai baisu ir rizikuoti per daug...
gal kas pasidalintu, kur apsistojate Vokietijoje? Domina vietos aplik ar paciuose siuose miestuose:

Berlyn
Liebenau
Günzburg
Geiselwind

Keliausim su vaikais, o idomu butina iskart uzsisakyti? o jei bandytume tik atvyke ieskotis? Sudetinga tai labai? nes nezinom konkreciai kur kiek uztruksime...

Papildyta:
ir dar klausimas- o kaip su tuo parkingu? cia tie 5 eur yra masinai?
Atsakyti
Taip, 5 eu yra mašinai - įvažiuoji pro šlagbaumą ir stovi. Valandą ar visą dieną - 5 eu mašinai.
Pigiausiai, matyt, nakvynė kempinge būtų su palapinėmis.
Atsakyti