Įkraunama...
Įkraunama...

Vabalėliai rūsyje ir namie

o gal žinot ar padeda nuo vapsvų tos visokios žvakės kur būna nuo mašalų ir pan.? nes pas mane kambarin vis iš kažkur atskrenda ir pradeda sukt ratus doh.gif jau pabodo iš paskos lekiot su balionėliu "dichlofoso".. Neseniai jų lizdą sunaikinau balkone įsikūrusį, bet matyt kurnors pas kaimynus jų dar yra.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2008 07 27, 14:01)
o gal žinot ar padeda nuo vapsvų tos visokios žvakės kur būna nuo mašalų ir pan.? nes pas mane kambarin vis iš kažkur atskrenda ir pradeda sukt ratus  doh.gif jau pabodo iš paskos lekiot su balionėliu "dichlofoso".. Neseniai jų lizdą sunaikinau balkone įsikūrusį, bet matyt kurnors pas kaimynus jų dar yra..  g.gif

Nepadeda sad.gif nereaguoja jos nei į žvakes nei į spirales...Visokius būdus savaitgalį išbandžiau, jos kaip pamišę...va, nebent, ta rekomenduojama "Cobra"padėtų, reiks išbandyt. Br... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol7 @ 2008 07 28, 10:21)
Nepadeda sad.gif nereaguoja jos nei į žvakes nei į spirales...Visokius būdus savaitgalį išbandžiau, jos kaip pamišę...va, nebent, ta rekomenduojama "Cobra"padėtų, reiks išbandyt. Br... schmoll.gif


gal tada kokį tinklą užsikabint.. g.gif neįsivaizduoju kas dėsis kai vynuogės prisirps ir pradės gesti doh.gif nes po balkonu vynuogė išsikerojus bujoja unsure.gif
Atsakyti
Na nuo wapswų tai kažkiek padeda pasenusi uogienė praskiesta labai mažai wandeniu ir su ne mažai cukraus thumbup.gif nes jos ten lenda ragauti ir prisigeria ir paskęsta bet kad lizdą išnaikinti tai nežinau schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
kiek žinau su širšėmis ne juokai, tai labai piktybiški padarai, be to prisimena joms padarytas skriaudas, todėl išnaikinti jas reikia iškart ir visas, bet kaip? Tai juk ne vapsvos, širšės net dvigubai didesnės, patarkite, kas buvot susidūrę, kažkaip su Cobra juos nuodyti nedrįstu, baisu. Gal tokiais dalykais gaisrininkai užsiima?
Atsakyti
QUOTE(liucinka @ 2008 07 28, 20:24)
Gal tokiais dalykais gaisrininkai užsiima?

http://www.vtv.lt/na...gniagesiai.html
Atsakyti
mūsų sodo namelio pastogėje yra širšių, neįsivaizduoju ką daryti, lupti lenteles negi teks 4u.gif . praeitame sodo namelyje teko lupinėt lenteles patamsėje su spec. drabužiais ir išėmus visą "grožį" sudegint , nes dabar vėl tik atsitūpi paravėt taip aplink sukasi širšės, o dar kai šuo bindzinėja aplink, užvakar įkrito galinės letenėlės į jų urvą gerai, kad spėjau pagriebt, bet širšės įsiutę puolė mane, tai keturis caktelėjimus gavau aggressive.gif .
Atsakyti
Ėch, pas mu irgi vapsvos įsikūrę... Blogiausia, kad jų lizdo nesimato - matyt tarp lentų plyšį rado ar pan. Taigi Kobros kaip ir nėra tikslo naudoti. Gal yra kokių kitų būdų? Tarkim kuo nors ištepti palanges ar pan?

Blogiausia tai, kad namie laksto 1 metų mergytė 2.gif Ji vaiko bei gaudo visokias muses, vabaliukus bei širšes.. Mokinam, kad reikia pūsti į visus juos, met vistiek pradeda mosikuoti rankytėm. O praitą savaitę jai "pasisekė" vieną vapsvą pagauti bijau.gif Tai visą dieną paskui nerami buvo cry.gif
Atsakyti
Šiandien buvau nuėjęs į savo penkiaaukščio namo rūsį, kurio koridoriuose pastaruoju metu pasitaiko ir nudvėsusių kačių (daug dar ko mano akys nemato).

Pabuvau savo rūsyje kokių 20 minučių, pasitvarkiau truputį, o grįžęs namo pastebėjau, kad atsinešiau daug mažų juodų vabaliukų. Rinkau, pasitaikius progai, atskirai po vieną, išmetinėjau per langą, bandžiau nupurkšti purškalu nuo uodų (trumpam buvo apraminti), tačiau dabar jau gili naktis, tačiau jie vis nesibaigia. Po vieną, po du vis ant baltų kojinių atsirandą. Nuo kilimo ateina.

Labai maži, juodi, kartais sublizga prieš šviesą. Labai greitai ir toli šokinėja - jeigu nespėju sugaut, tai staigiai pradingsta.

Kas per parazitai tai galėtų būti? Kaip juos išnaikinti? Ar jie gali man pakenkti?
Atsakyti
gal blusos, bet negi blusų neatpažintumėt g.gif



Blusų išvaizda:
Mažas, besparnis, suplotais šonais apie 2 – 4 mm ilgio vikriai šokinėjantis vabzdys. Kūnas tamsiai rudas ir blizgantis, apaugęs šereliais ir spygliukais.




Žala:
- gali pernešti ypatingai pavojingas ligas (marą, tuliaremiją);
- kraujo siurbimas gali sukelti odos sudirginimą ir niežtėjimą, o kai kuriems žmonėms net alergiją.

sutrumpinta info iš http://www.dezinfa.lt ax.gif
Atsakyti
greičiausiai blusos... nu bet koks siaubas blink.gif
naikinkit jas kaip nors 4u.gif
Atsakyti
Aiskiai blusos ;(( Jei butu kate ar suo parsineses tai yra vaistinese tokie preparatai lasinami ant kailio... Gaila, zmonems negirdejau ar tinka;) Matyt reikia dezinfekuoti kokiu paprastu budu.


Aha, reikalinga kokia nors priemone nuo tu gyvuliu...;( isikure kazkur stoge, ir jau prasigrauze i vidu, pradejo skraidyti viena-kita viduj, nors langas uzdarytas... schmoll.gif
Atsakyti