Įkraunama...
Įkraunama...

Vabalėliai rūsyje ir namie

kaip naikinti info rasit manau čia http://www.supermama.../t40555-50.html


o pas mus kas darosi net nežinau, šalia nukritusių kriaušių pusė negyvų širšių guli unsure.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba. Ispurskiau kambari "IKI" pirktu diklofosu nuo kenkeju - atrodo, kad suveike smile.gif
Atsakyti
atsimenu labai gerai, kai maža buvau draugės namo rūsyje gyveno katės... tai tik įėjus blusos sušokdavo ant kojų... jos gali misti žmonių krauju, nors pas žmones ir negyvena... bjauriausia, kad jas labai sunku nugalabyt... jos numiršta tik sutraiškius pincetu, bet jei išpurškei diklofosu, tai gal traiškyt jau nebeprireiks... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijukas @ 2007 04 01, 15:22)
Čia tai geras. Gal mano vonioje gyvena ne šimtakojai, o kažkokie kitokie padarėliai? Jie neviršyja 1 cm ilgio, tai kaip ir neatitinka aprašymo  g.gif
Bet tai negi pas nieką daugiau tokių nėra? Ar bijot prisipažint, a?  biggrin.gif


As kaip tik bandau issiaiskinti, kas tokie gali buti, mano vonioje jie dazniausiai islenda and grindu plyteliu daugiausiai naktimis, siaurejantys i uodegyte, pilki kaip kazkokie minkstakuniai, neiziuriu jokiu kojyciu, juda vinguriuodami, tikri slykstukai ir sparciai dauginasi, kuo mazesnis - tuo permatomesnis, o didesnieji jai is pilkos spalvos i juoda perein.... brrrrr... niekur nerandu, kas jie per padariukai ir kaip juos naikinti... vonia be lango, su diklafosu kazi ar galima ispurksti.... gal kas zinot???
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 15, 12:10)
As kaip tik bandau issiaiskinti, kas tokie gali buti, mano vonioje jie dazniausiai islenda and grindu plyteliu daugiausiai naktimis, siaurejantys i uodegyte, pilki kaip kazkokie minkstakuniai, neiziuriu jokiu kojyciu, juda vinguriuodami, tikri slykstukai ir sparciai dauginasi, kuo mazesnis - tuo permatomesnis, o didesnieji jai is pilkos spalvos i juoda perein.... brrrrr... niekur nerandu, kas jie per padariukai ir kaip juos naikinti... vonia be lango, su diklafosu kazi ar galima ispurksti.... gal kas zinot???



blink.gif blink.gif blink.gif o VISKAS!!! mama man kalbejo apie tokius padarelius vonioje!!! As ju niekada nepastebejau schmoll.gif bet juk motina nemeluos doh.gif as bijosiu dabar maudytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerami Dūšelė @ 2011 01 15, 11:10)
As kaip tik bandau issiaiskinti, kas tokie gali buti, mano vonioje jie dazniausiai islenda and grindu plyteliu daugiausiai naktimis, siaurejantys i uodegyte, pilki kaip kazkokie minkstakuniai, neiziuriu jokiu kojyciu, juda vinguriuodami, tikri slykstukai ir sparciai dauginasi, kuo mazesnis - tuo permatomesnis, o didesnieji jai is pilkos spalvos i juoda perein.... brrrrr... niekur nerandu, kas jie per padariukai ir kaip juos naikinti... vonia be lango, su diklafosu kazi ar galima ispurksti.... gal kas zinot???

O man jie visai patiko biggrin.gif prisiminiau, kad ir pas mus jų buvo vonios kambaryje ant grindų plytelių, tiesa kaip vadinasi nežinau. Bet dažniausiai pamatydavau tik įėjus į vonios kambarį (vadinasi tamsos mėgėjai) ir drėgmės taip pat. Atsimenu dar norėjau vieną apgyvendint gėlės vazone - bet šviesa ar sausa vieta (gėlė buvo nepalaistyta ) jį nužudė. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 17 sausio 2011 - 00:23
Turbut apie Vėdarėlius kalbat

http://lt.wikipedia....ki/Vėdarėliai

Mums juos isvijo aparaciukas kur pelems skirtas baidyt smile.gif Dabar nei voru, nei tu vėdarėlių nei kvapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2011 01 19, 17:18)
Turbut apie Vėdarėlius kalbat

http://lt.wikipedia....ki/Vėdarėliai

Mums juos isvijo aparaciukas kur pelems skirtas baidyt smile.gif Dabar nei voru, nei tu vėdarėlių nei kvapo thumbup.gif


Tikrai ne vedaraliai, nei pagal foto, nei pagal aprasyma... brrrr
Reiks bandyt kreidele (turbut ta pacia, kur nuo tarakonu...)
Pasidesiu fotika vonioj ir kai nakti eisiu - pabandysiu nufotkint, dar niekur, kur cia dejo kad foto nebuvo tokio pacio matyt... O gal pas mane dar neissivyste iki suaugusiu su sukietejimais nugarom? Nu pamatysim! biggrin.gif Nes jau taip bjauru man juos mindziot su slepetem naktimis...
Papildyta:
QUOTE(de emilia @ 2011 01 16, 12:23)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  o VISKAS!!! mama man kalbejo apie tokius padarelius vonioje!!! As ju niekada nepastebejau schmoll.gif  bet juk motina nemeluos doh.gif  as bijosiu dabar maudytis doh.gif


lotuliukas.gif I pacia vonia neisilipa ar bent neteko matyt, nera reikalo bijot maudytis, tik as is vonios kojas tiesiai i slepetes statau, nu melonus man prisiminimai is nakties buna, nors nesu macius daugiau 4-5 vienu metu turbut, bet kad tik naktim ir greit iejus ijungus sviesa, diena niekada... O grindys tai sildomos pas mane, tai jei jie dregme megsta, ko jie lepinas ant tu siltu sausu grindu? g.gif biggrin.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(giekab @ 2011 01 17, 02:21)
O man jie visai patiko biggrin.gif prisiminiau, kad ir pas mus jų buvo vonios kambaryje ant grindų plytelių, tiesa kaip vadinasi nežinau. Bet dažniausiai pamatydavau tik įėjus į vonios kambarį (vadinasi tamsos mėgėjai) ir drėgmės taip pat. Atsimenu dar norėjau vieną apgyvendint gėlės vazone - bet šviesa ar sausa vieta (gėlė buvo nepalaistyta ) jį nužudė.  g.gif


Hmmm, gal perimsi is manes tuos numyletinius? As ju negaliu pakest blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(de emilia @ 2011 01 16, 11:23)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  o VISKAS!!! mama man kalbejo apie tokius padarelius vonioje!!! As ju niekada nepastebejau schmoll.gif  bet juk motina nemeluos doh.gif  as bijosiu dabar maudytis doh.gif

Pas mane tokie patys, karts nuo karto purskalu nuo tarakonu purskiu ir jie isdvesia, bet po pusmecio ir vel vienas kitas laksto...vonioj pas mus irgi sausa, sildomos grindys g.gif
Atsakyti
manau apie šiuos kalba eina mirksiukas.gif
bjaurybės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Piglet @ 2011 02 06, 14:01)
manau apie šiuos kalba eina  mirksiukas.gif
bjaurybės  unsure.gif




doh.gif tie patys!!!! kaip juos naikint??????
Atsakyti
QUOTE(Fėjų_pieva @ 2011 02 06, 15:01)
manau apie šiuos kalba eina  mirksiukas.gif
bjaurybės  unsure.gif

Pagaliau ir as issiaiskinau koks 'geris' pas mane tualetuose gyvena doh.gif - tik nesuprantu, raso kad jie megsta dregme, o pas mus abu tualetai sildomomis grindimis..
Gal kas juos pas save issinaikinot? Kuo??
Atsakyti