Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

QUOTE(baste @ 2013 08 05, 13:21)
Artinasi remonto galas ir arteja dazymas, bet  doh.gif niekaip neiseina spalva isgauti, norim viena spalva dazyti svetaine, hola ir virtuve, norim kremines spalvos, bet niekaip neisgaunam  doh.gif gaunasi arba i oranzini atspalvi arba tokia nesvari lyg purvina spalva, rinkausi is keliu paleciu kremine, bet norimos spalvos negavau  doh.gif  paletei visai kitokia spalva nei ant sienos.
Gal kas nesenai dazet ir isgavot grazia kremine spalva? gal koduka parasytumet, nebezinau jau kaip ir issirinkti

kur maisete dazus?
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 08 05, 22:22)
kur maisete dazus?


parduotuveje kur dazus pirkau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 08 05, 14:21)
Gal kas nesenai dazet ir isgavot grazia kremine spalva? gal koduka parasytumet, nebezinau jau kaip ir issirinkti

As turiu tik nezinau kokio lygio kremine jus domina.....o siaip net keista, visus namus dazom pasirenkant is paletes ir viskas ok. Gal cia dazai kokie negeri....
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 08 06, 23:16)
As turiu tik nezinau kokio lygio kremine jus domina.....o siaip net keista, visus namus dazom pasirenkant is paletes ir viskas ok. Gal cia dazai kokie negeri....


Ne darzai geri, tik as isranki lotuliukas.gif
noreciau spalvos sviesiai, graziai rusvos, tokios kaip balinta kava mazdaug, o iseina atspalviai i oranzinuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 08 07, 09:11)
Ne darzai geri, tik as isranki  lotuliukas.gif
noreciau spalvos sviesiai, graziai rusvos, tokios kaip balinta kava mazdaug, o iseina atspalviai i oranzinuma  doh.gif


Ir man taip buvo.Spalvos paletėje tikrai neatitiko mano norimos.Supratau, kad reikia žiūrėti iš kokių spalvų sudaryta spalva.Tai galima matyti parduotuvėje kompiuteryje kur gamina dažus.Atsirinkite norimas spalvas iš paletės ir pasižiūrėkite, paprašę pardavėjo, koks kiekis raudonos spalvos į tą dažą dedasi.Mažas kiekis ar jos nebuvimas visai - ir atrasite savo norimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dais @ 2013 08 07, 09:36)
Ir man taip buvo.Spalvos paletėje tikrai neatitiko mano norimos.Supratau, kad reikia žiūrėti iš kokių spalvų sudaryta spalva.Tai galima matyti parduotuvėje kompiuteryje kur gamina dažus.Atsirinkite norimas spalvas iš paletės ir pasižiūrėkite, paprašę pardavėjo, koks kiekis raudonos spalvos į tą dažą dedasi.Mažas kiekis ar jos nebuvimas visai - ir atrasite savo norimą smile.gif


ACIU uz patarima, panasiai ir galvoju, kai pasakau kad noriu nepurvinos spalvos visi siulo spalva kur daug raudonos dedasi ir spalva gaunasi i oranzine nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 08 06, 08:04)
parduotuveje kur dazus pirkau  mirksiukas.gif

biggrin.gif na tiek jau gal suprantu. Klausiu konkrecios parduotuves smile.gif . Nes visokie ermitazai seniai garseja tokiais blogais 'pamaisymais'. Esame ten nusvile. Rinkites normaliu dazu pardavejus. Ten ir konsultuoja ne urmu ir spalvas bent tikras garantuoja. Tiesa, mes emem iskart sumaisyta (kakavine, bet jums gal bus per intensyvi). Esu patenkinta. O va koridorius tebera nudazytas neva kakavine, kuria maisem ermitaze schmoll.gif tai va ten tikras parselis isejo. Perdazymas laukia. Kaip tik turiu foto. Pirmame plane mano akimis parselis, toliau - kakava
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2013 08 07, 15:08)
biggrin.gif  na tiek jau gal suprantu. Klausiu konkrecios parduotuves  smile.gif . Nes visokie ermitazai seniai garseja tokiais blogais 'pamaisymais'. Esame ten nusvile. Rinkites normaliu dazu pardavejus. Ten ir konsultuoja ne urmu ir spalvas bent tikras garantuoja. Tiesa, mes emem iskart sumaisyta (kakavine, bet jums gal bus per intensyvi). Esu patenkinta. O va koridorius tebera nudazytas neva kakavine, kuria maisem ermitaze  schmoll.gif  tai va ten tikras parselis isejo. Perdazymas laukia. Kaip tik turiu foto. Pirmame plane mano akimis parselis, toliau - kakava
user posted image


Mazam mieste nepasirinksi labai kur dazus maisyti doh.gif bikuva, senukai, bauhofas ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 08 07, 10:11)
Ne darzai geri, tik as isranki  lotuliukas.gif
noreciau spalvos sviesiai, graziai rusvos, tokios kaip balinta kava mazdaug, o iseina atspalviai i oranzinuma  doh.gif

Atsiprasau, bet as nesuprantu kokios spalvos jums reikia, pradzioje raset kad kremines, dabar graziai rusvos ir dar balintos kakavos ....nieko nuostabaus kad nesigauna ko norite, juk tai skirtingi atspalviai... Kremine labai sviesiai yra pas mane, ji siek tiek intensivesne uz dramblio kaulo spalva, na grubiai dar gal ir sulyginciau su balinta kava, bet nieko bendro neturi su oranzine ir juolab su rusva tai visai kitos spalvos ir kitos paletes. Jei ta spalva renkates is oranzines spalvos paletes tai ir atsiduoda oranziniu, kartais is paziuros vienodai atrodo atspalvis ir melynos ir raudonos, bet realiai viena bus silta, kita salta, atrodys visiskai skirtingai, reikia tiesiog atsizvelgt i tai ir rinktis is tinkamos. Sekmes. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 08 rugpjūčio 2013 - 11:14
Sveikos 4u.gif

Akcentinė siena bus juoda ( labiau tamsiai pilka ) su levandų spalvos stambiais raštais. Kokią spalvą rinktis kitom kambario sienom?
Atsakyti
Nezinau ar padesiu baste, bet pas mus yra kelios sienos dazytos kremine spalva, kitos kakava, cia toks uzmanymas buvo ax.gif ir vienoj vietoj atitraukus uzuolaidas tas matosi, gal jums kuri spalva tiks? kodus galiu pasakyti, nes neseniai dazyta mirksiukas.gif dazai daryti senukuose smile.gif
user posted image
Atsakyti
Dažysime kambarį (svetainę) baltai. Nežinau kaip išsirinkti tą baltą. Viena rėkianti balta (taip sakė meistras), kita į pilkšvumą. Aš noriu ramios, matinės baltos spalvos. Galbūt MINIMALIAI, labai minimaliai su vos vos kreminiu atspalviu, bet, kad atrodytų lyg balta. Ką patartumėte?
Atsakyti