Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvos namie

As mirtinai pavargstu nuo ryskiu interjeru. Nerealiai vargina akis ir smegenis.
Netiesa, kad baltos sienos slegia, na ir vienas kitas ryskesnis elementas namuose priderinus ziurisi puikiai.


Papildyta:
QUOTE(M.K. @ 2015 03 07, 00:09)
tai ir super, jei jums tinka, va parduot bus sunu jei ką biggrin.gif  biggrin.gif


Juk namus ir kuriame SAU smile.gif skonis draugu neturi, juk neisirenginejame interjero, galvodami apie busimus kada nors pirkejus
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2015 03 07, 00:09)
tai ir super, jei jums tinka, va parduot bus sunu jei ką biggrin.gif  biggrin.gif

Neapsimokės mirksiukas.gif perdarytas senas butas nekainuos tiek, kad atsipirktų kapitalinis remontas smile.gif
Sienas visada galima persidažyti.
Atsakyti
QUOTE(skaidra111 @ 2013 11 22, 21:07)
yra tokie dazai pitcburg atrodo taip rasosi, tai jie turi gal 50 baltu spalvu, parafino balta, kasmyro balta, seno vienuolyno balta, perlo balta , ten net pavadinimus skaitant sirdis dziugauja, tik jie vieni is brangiausiu, bet tu gali nueit pas juos ir tik spalvas pasiziureti, o po to kazka panasaus kitam salone nusipirkti

bet kaip i6sirinkti t1 balt1?smile.gif)) ir mes renkames kad tiktu prie pilkos, pittsburg dazu meginukas 15 euru kainuoja, brangiai smile.gif flugerio jau 5 spalvas bandem, vis nepatinka, labai pigmentas i6simu6a, arba geltonas, arba pilkas, gal kas gali k1 patarti?
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 03 21, 17:44)
bet kaip i6sirinkti t1 balt1?smile.gif)) ir mes renkames kad tiktu prie pilkos, pittsburg dazu meginukas 15 euru kainuoja, brangiai smile.gif flugerio jau 5 spalvas bandem, vis nepatinka, labai pigmentas i6simu6a, arba geltonas, arba pilkas, gal kas gali k1 patarti?


Košmaras, jei man reikėtų rinktis iš 50 baltų atspalvių, turbūt užsimerkus bakstelėčiau į bet kurią biggrin.gif
Atsakyti
neįsivaizduoju kurioje temoje klaust g.gif Kadangi reikia nuomonių dėl spalvos, bandau čia smile.gif
grindjuostės baltos ar pagal grindis?

miegamojo kampas
prieškambaris
Svetainės kampas
Spalvos truputį netikslios nuotraukoj, bet esmė aiški smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 22 kovo 2015 - 13:01
QUOTE(it's not me @ 2015 03 22, 13:30)
neįsivaizduoju kurioje temoje klaust  g.gif Kadangi reikia nuomonių dėl spalvos, bandau čia smile.gif
grindjuostės baltos ar pagal grindis?

miegamojo kampas
proeškambaris
Svetainės kampas
Spalvos truputį netikslios nuotreaukoj, bet esmė aiški smile.gif

Baltos duos akcentą ir tvarkingumą (tik valyt dažniau reikės) ir būtinai medinės. Aš dėčiau baltas (pas mane namie taip padaryta). O tamsios derės prie grindų, bet tokio efekto nebus.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2015 03 22, 12:37)
Baltos duos akcentą ir tvarkingumą (tik valyt dažniau reikės) ir būtinai medinės. Aš dėčiau baltas (pas mane namie taip padaryta). O tamsios derės prie grindų, bet tokio efekto nebus.


Dėkui 4u.gif Pati lyg linkstu link baltų, bet pamtau kokiį gražsnį pavyzdį su tamsiom ir sudvejoju. Nes kartais ir "jokio efekto" yra gerai smile.gif
Valymo nebijau, nemanau, kad daug daugiau bus, Nebent prieškambary. Išgyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 22 kovo 2015 - 12:47
QUOTE(it's not me @ 2015 03 22, 13:42)
Dėkui  4u.gif  Pati lyg linkstu link baltų, bet pamtau kokiį gražsnį pavyzdį su tamsiom ir sudvejoju.  Nes kartais ir "jokio efekto" yra gerai  smile.gif
Valymo nebijau, nemanau, kad daug daugiau bus, Nebent prieškambary. Išgyvensiu  biggrin.gif

Mb daro remontus, tai prisižiūrėjus aš visko. Balti bus tikrai geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2015 03 06, 21:00)
tikrai superine spalva smile.gif


Pas mus vaiko kambarys tokios spalvos, gal dar kiek svesesnes, jeigu reikia paziuresiu numeriuka.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2015 03 22, 13:26)
Pas mus vaiko kambarys tokios spalvos, gal dar kiek svesesnes, jeigu reikia paziuresiu numeriuka.

man butu aktualu 4u.gif
Atsakyti
Paskambinau vyrui, paziurejo, kad RAL 9010. Kai lubos baltos, matosi, kad sienos siltai baltos, tokios vanilines.

user posted image

Kaip suprantu cia baldai tokia spalva nudazyti:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 03 22, 12:30)
neįsivaizduoju kurioje temoje klaust  g.gif Kadangi reikia nuomonių dėl spalvos, bandau čia smile.gif
grindjuostės baltos ar pagal grindis?

miegamojo kampas
prieškambaris
Svetainės kampas
Spalvos truputį netikslios nuotraukoj, bet esmė aiški smile.gif


As irgi baltas grindjuostes rinkciausi smile.gif Arba pabandykite pazaisti - viena balta nusipirkti, kita pagal grindis ir paziurekite, kuri jums labiau dera smile.gif

Interjeras grazus 4u.gif Tik man vaizda radiatoriai gadina,ypac tas kur is prieskambario matosi, kodel nekeisti nusprendet? blush2.gif
Atsakyti