Įkraunama...
Įkraunama...

Metusios rūkyti

SENOJI TEMA 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Truputuką paskaičiau anos temos,tai galiu pasakyt,kad jus tikros šaunuolės thumbup.gif taip ir toliau mirksiukas.gif

O aš mečiau rukyt kai tik pradėjom planuot lelių,tai maždaug buvo pusmetis ,gal kiek daugiau iki nėštuko,žinau,kad reikia ilgiau,bet ką padarysi,taip gavosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream @ 2008 08 29, 11:21)
Sveikos  4u.gif  Truputuką paskaičiau anos temos,tai galiu pasakyt,kad jus tikros šaunuolės  thumbup.gif  taip ir toliau  mirksiukas.gif

O aš mečiau rukyt kai tik pradėjom planuot lelių,tai maždaug buvo pusmetis ,gal kiek daugiau iki nėštuko,žinau,kad reikia ilgiau,bet ką padarysi,taip gavosi  blush2.gif

Tu tikra šaunuolė, kad metei rukyti prieš planuodama nėštumą thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Laikykis ir žiūrėk tik nebepradėk vėl rukyti kaip kai kurios kitos mamos- tik baigia maitinti vaikiuką ir vėl užsiruko doh.gif
Atsakyti
keberiokst, jeigu ta nepersivalgymo knyga taip pat "plauna" smegenis, kaip "nerukymo", tai turiu sansu, jeigu ja kadanors kas nors isvers/ ar isleis lietuviu kalba patapti balerina... lotuliukas.gif o tai dbr jau ima noras kovot su valgymu.... doh.gif


Ir jeigu principas toks pats, kad nuteikia buti ne auka, o laimetoju.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 29 rugpjūčio 2008 - 16:37
QUOTE(minte @ 2008 08 29, 15:33)
keberiokst, jeigu ta nepersivalgymo knyga taip pat "plauna" smegenis, kaip "nerukymo", tai turiu sansu, jeigu ja kadanors kas nors isvers/ ar isleis lietuviu kalba patapti balerina...  lotuliukas.gif  o tai dbr jau ima noras kovot su valgymu....  doh.gif
Ir jeigu principas toks pats, kad nuteikia buti ne auka, o laimetoju....  blush2.gif



Prajuokinai su balerina smile.gif jungsiuos ir as,bus "gulbiu ezeras " biggrin.gif
O tu rusiskai skaitai?Nes as turiu ir rusiska vertima,galiu atsiusti.Cia kazkuri is sm dalinosi anksciau.
Atsakyti
Knyga apie lieknejima jau planuojama versti, kiek zinau.. Info apie tai turetumet rast cia www.lengvasbudas.lt
Atsakyti
Sveikos, rukiau apie 4 metus blush2.gif labai intencyviai, taciau kai tik susipazinau su savo dabartiniu vaikinu-jisai priverte mane mesti rolleyes.gif tai viena diena nusprendziau, kad viskas tai taip ir meciau rolleyes.gif na aisku, pagunda buvo labai didele, ypac jei kiti aplink rukydavo, o dar dirbau tasyk tokiam darbe, kuriame visi ruke ir dar vis mane erzino, sakydami, "negi nenori parukyti?" o as schmoll.gif (aisku buvo gal pora sykiu blush2.gif kada neatsilaikiau, bet daugiau NE) ir dabar jau 3 metai kaip nesu surukiusi ne vienos cigaretes thumbup.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif As pradejau rukyti, man buvo apie 17m., meciau kai pastojau, kai gime sunelis, po kokiu metu vel pradejau rukyti blush2.gif rukiau kokius 4m. ir teko mesti del ligos. Nerukiau 3m., ir sia vasara, nuo birzelio 31d. pradejau vel rukyti (ta diena gerai atsimenu, nes drauges gimtadieni sventem), bet sakiau pazaisiu tik vasara, kai ateis rugsejo 1d., iskart mesiu! Pazada istesejau, nuo rugsejo 1d. jau neberukau thumbup.gif Sekmes visoms, metancioms rukyti!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
soritena- prisijungiu prie taves,as taip pat nuo rugsejo 1d neberukau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif dar tik 5d,bet esu tikra,ad susilaikysiu 4u.gif
sekmes visoms 4u.gif

Atsakyti
thumbup.gif mergos, viskas ciki, jau menesi kaip nerukau... thumbup.gif esu bais laiminga, ir tikiuosi toliau seksis,,,
trecdali "svorio knygos" perskaiciau... blink.gif sunkiai besekasi rusiskai skaityt...
Atsakyti
Šaunuolės visos kurios metat rūkyt, kurios metėt ir tos kurios stengiatės biggrin.gif Aš jau gerus metus nerūkau, mano laimei neprireikė jokių papildomų priemonių, tiesiog atėjo ta diena, kai supratau, kad tris dienas nerūkiau ir nepritrūko, tai ir neberūkau.
Nežinau ar buvo diskutuota apie knyga "Mesk rūkyti lengvai" bet ji tikrai veiksminga, mano draugas užkietėjęs rūkorius metė, nors aš netiėkjau, kad gali knyga taip paveikt g.gif
Atsakyti
sveikos, perskaičiusi knygą mečiau rykyti ir jau neberukau daugiau nei 3 mėnesius. Neseniai buvome vakarelyje pas draugus, ten buvo rukomas kaljanas, pora kartų užsitraukiau ir aš blush2.gif Kaip manote ar kaljano rukymas prilygsta rukymui? kažkaip man neramu, kad pašėriau savo ,, mažają pabaisą", nors jokios priklausomybės tai nejaučiu.... g.gif
na vienu žodžiu laukiu jūsų nuomomės, ar kaljano rukymas tokia pat blogybė?
Atsakyti